Afrodyta Cicha Woda

Dodane przez  Narenn 07.02.2014 (14:32)

Aphrodite
Podstawowe informacje
ocena
BógAphrodite99324
Kupione przedmioty
Podstawowe
Gdy brak penetracji
Reklama
Umiejetności
Kiss
1234567891011121314151617181920
Back Off!
1234567891011121314151617181920
Love Birds
1234567891011121314151617181920
Undying Love
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie

Afrodyta nie musi być tylko do leczenia świetnie może sobie radzić solo lub na midzie. Build jest zrobiony głównie pod DMG mimo wszystko jeżeli właśnie ktoś chce tak grać Afrodytą czyli solo musi się dużo nauczyć bo gra nią solo nie jest prosta. Należy być cierpliwym gdyż w early game Afrodyda nie radzi sobie zbyt dobrze więc z początku należy nie atakować zbyt gwałtownie tylko utrzymywać się na linii i zabijać miniony i zarabiać kasę i wbić lv. Po kupieniu pierwszych 3 itemów można już powoli starać się zabijać przeciwników.

Historia Afrodyty:
Brakuje słów, aby opisać blask, wspaniałość, niesprawiedliwą chwałę Afrodyty, Bogini piękna. Tak jest cudowna, że jedno spojrzenie może wywołać łzy, pożądanie, zazdrość i miłość. Jednak pod jej nieskazitelną powierzchownością rezyduje serce obarczone niepewnością. Nieuważny i ohydny, jej mąż, Hefajstos, nieświadomie pozostawił Afrodytę samą sobie, Afrodyta czuje się samotna i bezwartościowa. Znajduje pocieszenia w ramionach innych mężczyzn, takich jak Ares, lub sprawdzaniu się w każdym konkursie piękności, jakie natrafia. Na weselu z udziałem wszystkich Bogów, pojawiło się złote jabłko z inskrypcją "dla najpiękniejszej". Natychmiast Afrodyta, matka Hera i siostra Athena pokłóciły się, dla której jest przeznaczone. Zeus wybrał Paris, Księcia Troi, aby wybrał zwycięzcę. W zamian za nazwanie ją najpiękniejszą, Afrodyta oferowuje mu każdą kobietę na świecie, jak jego żona, więc Paris się zgodził. Jednak wybrał Helenę za żonę, a ich miłość była początkiem katastrofalnej wojny Trojańskiej. Teraz, nowa wojna się warzy, ale tym razem między Bogami, a nie mężczyznami. Podczas bitwy to nie miejsce dla najpiękniejszej. Afrodyta przypomina zniszczenie między Grekami i Trojanami. Być może tym razem jej piękno może być użyte do zatrzymania wojny zamiast zaczynać jakąś. Być może tym razem będzie ona odkrywać piękno w ramach wojny.
Plusy i Minusy
Plusy:
-Trudno ją zabić dzięki 3 skillowi
-zadaje duże dmg z 3 (skill bardzo podobnie działa jak u Ao Kuang'a ponieważ zadaje mniej więcej takie same obrażenia ciut mniejsze ale niewiele plus dodatkowo leczy nas i łatwiej nim ucelować.
-Świetnie radzi sobie podczas ucieczki
-Mimo słabego defa trudno ją zabić
-Przeciwnicy mogą ci zabrać 3/4 hp ty się wycofasz pod wieżę i użyjesz 3 i już masz 3/4 hp dzięki czemu łatwo naszych wrogów będzie można wkurzyć
-Ogromne Dmg z 2 skila (świetne też na ucieczkę ponieważ ten skill odrzuca naszych przeciwników)

Minusy:
-W early game trudno się gra
-Mały def ale jak już wspominałem nie robi to nam żadnych większych trudności
-Łatwo kradnie jej się dedy ;c
-Przeciwnicy z dobrymi skillami na ucieczkę mogą nam bez problemu uciec
Umiejętności
Passywka:

Niestety na nic nam się ta passywka przyda gdy gramy solo. Skill ten działa tak: Zdobycie przychylności Afrodyty jest błogosławieństwem, zapewniającym jej bratniej duszy 30% zdobytej przez nią many.


Afrodyta posyła całusa do sojuszniczego boga, który staje się jej bratnią duszą, przez co obydwoje mają zwiększoną prędkość ruchu. Jeżeli trafi sojusznika, nie ma czasu odnowienia. Jeżeli trafi wrogiego boga, ogłusza go, wzbudzając zazdrość bratniej duszy Afrodyty, zwiększając ich obrażenia. Tutaj głównie chodzi o stuna ten skill będzie zaczynał zazwyczaj nasze combo


Wzburzona wszechobecną uwagą, Afrodyta nakazuje przeciwnikom wokół niej odsunąć się, co zadaje im obrażenia i odpycha ich. Jeżeli Afrodyta ma bratnią duszę, to ona zostaje wzburzona i dookoła niej zostają zadane obrażenia oraz spowolnienie. Świetny skill zadaje ogromne Dmg z tym buildem nadaje się na dobijanie, ucieczkę lub na zdjęcie normalnie hp przeciwnikowi


Afrodyta przywołuje stado pięknych gołębi, które latają w obszarze przed nią. Ptaki krążą wokół wszystkich wrogów na swej drodze, zadając im obrażenia co 0.5s przez 3s. Afrodyta i jej bratnia dusza zostają również uleczeni. Skill który bardzo ale to bardzo potrafi wkurzać przeciwników ponieważ zadaje spore obrażenia + dodatkowo nas leczy co naszego przeciwnika może wkurzyć.


Afrodyta ślubuje dozgonną miłość swojej bratniej duszy, dzięki czemu oboje są odporni na wszelkie obrażenia przez krótki czas. Wszystkie efekty kontroli tłumu są usunięte po aktywacji umiejętności.
Świetny skill na ucieczkę ten skill może nas uratować z wielu sytuacji a także przydaje się w walce np. mamy mało hp i nasz przeciwnik też używamy 4 stunujemy 1 przywołujemy ptaki 3 i przeciwnik już nie żyje a my mamy pół hp

Teraz czas na combo. Combo chyba większości znane stunujemy 1 podbiegamy używamy 3 następnie uderzamy normalnym atakiem gdyż mamy na sobie buffa z księgi a następnie dobijamy 2 jeżeli nadal żyje cd powinno nam się zregenerować i znów używamy 1 a następnie 3 i potem już powinno być po sprawie.
Przedmioty

Podstawowe butki z penetracją. Buty dodają nam także magiczną moc oraz manę.


Świetny item dodający nam dużo magicznej mocy świetna passywka łatwo Afrodytą zbiera się stacki.


Item dodaje nam Ls magicznej siły +++ świetna passywka nie wyobrażam sobie gry Afrodytą bez tego itema


Dobry przedmiot dodający nam magicznej siły oraz dużo many wiele z was będzie uważać ,że ten item jest za późno lecz uzbierać Afrodytą 75 stacków to nie problem :).


Standardowy item na magów dodający nam bardzo dużo magicznej siły + dobra passywka


Item dodaje magiczną siłe oraz maną + bardzo dobra passywka zostawiam ten item na koniec gdyż leczeenie i tak jest wystarczająco duże bo im większe Dmg tym lepszy heal ten item wybrałem żeby być jeszcze bardziej trudnym celem do zabicia.

Jeżeli chodzi o itemy sytuacyjne to wygląda to następująco:
Rod zamieniamy na Spear of the Magus ten zestaw jest dla tych którzy by narzekali ,że jest za mało penetracji.

Itemy Aktywne:
Moim zdaniem koniecznie medytacja gdyż czasami może nam zabraknąć many a np nasz przeciwnik ma 3/4 hp a my nie mamy skilli. Później do wyboru Weakening Curse lub Purification Beads ogólnie ja wole Weakening Curse gdyż Afrodyta ma skill na niewrażliwość na ciosy przez 2s. więc nie potrzebne nam drugie takie coś a Weakening Curse bardzo często nam się przydaje np. gdy przeciwnik chce nam uciec a ma mało hp a szczerze często tak się zdarza gdy grałem Afrodytą.
Praca zespołowa
Przydatne rady grając Afrodytą:
-Można uratować sojuszników za pomocą 3 i 4.
-Gdy widzisz kogoś uciekającego szybko użyj 1 by ogłuszyć przeciwnika i zabij go lub daj zabić go temu co go gonił.
-Gdy niszczysz wieże a obok ciebie jest doważysz i np, miniony zostały już zabite lecz go będziecie mogli dalej bić wieże tak samo możesz zrobić gdy stoisz sam. Heal jest większy niż dmg wieży.
-Gdy wróg atakuje wieże wraz z minionami zabij szybko miniony 3 i ogłusz przeciwnika wieża zaatakuje wroga a ty w tym samym czasie będziesz atakować go.
-Wykorzystuj to ,że masz mało Hp o ile nie jest to Freya lub Thanatos lub jakiś inny bóg co ma skille na wbicie się do góry i zjazd na dół. Gdy masz mało Hp i stoisz pod wieżą inny bóg wejdzie i będzie próbował cię zabić wtedy ty użyj 4 jak nie masz cd jeśli masz to nic się nie stało to wtedy użuj 1 by go ogłuszyć następnie 3 by zadać mu obrażenia a samemu uleczyć się a na koniec dobić go 2 jak będzie jeszcze żyć ;)
Junglowanie
Moim zdaniem jest taka możliwość junglowania Afrodytą lecz trzeba mieć wprawę i początkującym graczom nie polecam Afrodyty na junglera nawet doświadczonym najpierw trzeba zdobyć doświadczenie Afrodytą na duo następnie próbować solo później mid i dopierwo wtedy jak opanujemy te 3 sztuki to dopiero wtedy jungla.
Podsumowanie
Mam nadzieję ,że build się spodobał i mam też nadzieję ,że przekonam niektórych ,że Afrodyta może sama zdziałać wiele. Afrodyta jest postacią średnią więc nie polecam jej początkującym graczom. Życzę miłej gry Afrodytą.


Jakby znów mi build nie przypisało ;c to build to wole się podpisać i tak teraz będę robić zawsze xD

Narenn


Reklama

Komentarze


avatarGlacio
Afrodyta idzie zazwyczaj na solo, a tam są bruiserzy, bez peneteracji możesz ich posmyrać ;) Magów zresztą też bo dużo kupuje VoidStone.
07.02.2014 (14:50)
avatarNarenn
Gdybyś dokładnie zobaczył build zauważył byś ,że jest drugi z penetracją ;)
07.02.2014 (15:12)
avatarKubax0627
Co do tego że afrodyta idzie na solo to może i prawda ale często idzie na duo jako support, co do buildu przedmioty dobre i jest obszerny opis. Ocena 5/5.
07.02.2014 (15:24)
avatarGlacio
Kubax0627
To jest build na solo/mid geniuszu.
Narenn
W każdej wersji buildu powinna być peneteracja -.-
07.02.2014 (15:28)
avatarGlacio
I jeszcze jedno, skoro masz Book Of Thoth to na grzyba ci medytacja?
07.02.2014 (15:34)
avatarNarenn (6)
Dobrze poprawiłem już błędy i przyznam szczerze masz Glacio rację penetracja jest niezbędna ale jeszcze chciałbym wrócić do medytacji, Medytację dałem dlatego gdyż bardzo dla mnie jest ten item przydatny dla niektórych może zbędny ale akurat dla mnie jest bardzo ważny. Dziękuje bardzo za wszystkie pozytywne i negatywne komentarze na przyszłość będę wiedział jakich błędów nie robić :D
07.02.2014 (16:24)
avatarDeGreZet (713)
Afrodyta-Cupid, polecam! :D
A tak na poważnie to na rankedach raczej nie ma miejsca na tą postać. No chyba, że masz jakieś epic fuck meta, który niszczy wszystko, a jeszcze nikt o nim nie wie.
Mimo to w normalnych grach super fun.
07.02.2014 (22:29)
avatarkoncia (4)
Obecnie Afrodyta jest banowana przez graczy w zawodach,
także warto się przyjrzeć ;)
03.06.2014 (17:24)
avatarGlacio
Bo jest osom budowana pod full ap, a nie pod suppa lol.
03.06.2014 (17:49)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!