Fenrir OP lifesteal+DMG [jungle]

Dodane przez  ToniaS 23.02.2014 (15:09)

Fenrir
Podstawowe informacje
ocena
BógFenrir83562
Kupione przedmioty
Podstawowe
Sytuacyjne
Reklama
Umiejetności
Unchained
1234567891011121314151617181920
Seething Howl
1234567891011121314151617181920
Brutalize
1234567891011121314151617181920
Ragnarok
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie
Więc tak. :P. To jest mój pierwszy build,więc nie bijcie ;x Build polega na tym,aby szybko zgankować,zabić,i uciec.Dzięki wcześniej wspomnianemu life steal'owi nie musimy tak często wychodzić z dżungli.Zatem zapraszam do buildu, jeśli są jakieś błędy (a na pewno są :v), to napiszcie ^^
Plusy i Minusy
Plusy::
-Ma wysoki lifesteal
-jest mobilny
-zadaje bardzo duży DMG w bardzo krótkim czasie.

Minusy:
-Papier,jak większość assasynów
-manożerny
-"zdarza" się czasem komuś zabrać fraga
Umiejętności
- Nasz doskok/ucieczka.Maksujemy jako ostatnio,gdyż przydaje nam się tylko do tego.Przydatny do gankowania.

- Główny skill..Daje nam przyzwoitą dopałkę do DMG oraz Life steal.Umjejętność bardzo dobra do junglowania,jak i walki z przeciwnikiem.Warto wykorzystywać przy pełnych runach.

-Mały AIM ^^. Doskok do przeciwnika,i 4 mocne ciosy w oponęta,dobry do rozpoczynania walki.

Przeciwnik,który zobaczy,co wyrabiamy z jego postacią po włączeniu tego Ulti ledwo zdąży krzyknąć: "WHAT THE F***k IS THAT?!".W skrócie Fenek staje się kilka razy większy,szybszy,mamy obrone przed CC (crowd control),a przy pełnych runkach otrzymujemy jeszcze mniej DMG.Skill wykorzystany w dobrym momencie zapewnia nam fraga. Najlepiej jest czekać,aż wróg podejdzie pod wieże,złapać go,i resztę już wiecie :).Może też łączyć się z Ultimate Nu Wy,biegając z przeciwnikiem po tych wiązkach laserowych,z Hadesem,Sobkiem itd.
Przedmioty
-Wiadomo,podstawowy item junglera,bardzo dobrze komponuje się z naszym pieskiem.

- Początek naszej kradzieży życia.Asi jest tanie,a mocne. daje nam już na start przyzwoity LS (life steal),attack speed oraz troszkę penetracji.

- Czas kupić coś na szybkość.Tyle penetracji będzie nam starczyć+ dodatkowy Power zawsze spoko.

- powiększamy swój LS. Wspaniale kompunuje się z naszą 2-ką,gdyż bijąc z "ręki" (auto attack),jeszcze bardziej nam rośnie DMG i LS.

- Kolejny Item na auto attack'i,oraz dodatkowy Attack speed,już bijemy bardzo przyzwoicie.

- bardzo dobry item na ten tym buildu. Przykładowo,robimy sobie np. jakiegoś buffa,i przeciwny jungler chce nam popsuć te plany.Stajemy dzielnie do walki,a kiedy przeciwnik zda sobie sprawę,z kim zadarł,będzie próbował uciec. i Tu z pomocą przychodzi Frostbound hammer,który spowalnia przeciwnika.

- Zamieniamy z Bumba's mask,troche protection,troche powera no i zmniejszamy obronę naszej ofiary.

Nie wyobrażam sobie Fenrira bez blinka. szybka teleportacja do wroga,on nie ogarnia co się dzieje i bijemy.jeśli jego koledzy przyjdą mu na pomoc,uciekamy 1-nką,mozna też na odwrót,najpierw 1 później blink,a jeśli wszystko idzie po naszej myśli,to po prostu zabijamy.

używamy w ostateczności. Kiedy nasza ofiara ucieka,a my nie mamy jak jej dogonić,lub pod koniec team fight'u,kiedy ucieka grupka wrogów.
Aktywki sytuacyjne: Wiadomo Purification beads, przeciwko Aresowi. Na hadeso nie polecam,gdyż mamy te nasze wszystkie skoki i blinki ^^. Teleport to gods jak kto woli,ja osobiście polecam Enfleebing curse.
Praca zespołowa
Po cześci już ją trochę opisałem,ale zrobię to jeszcze raz.Kiedy gankujemy a np. wróg jest przy naszej wieży,ultujemy,zaciągamy i zabijamy. Ult można łączyć z innymi np. Hades,Nu Wa,Sobek itp.Fenek dobrze działa ze stunerem np. Artemis/Ymir.
ZAPAMIĘTAĆ! nigdy nie idziemy samemu na dwóch wrogów,jesteśmy zbyt papierowi. chyba,że to są duże low hp,wtedy można się skusić.
Junglowanie
Sam się dobrze na junglowaniu nie znam,ale się uczę :] na początku idziemy po speed buffa,gdyż na początku bez butków jesteśmy bardzo wolni,aż za.Powinni nam w tym pomagać mider i solo/duo lane.następnie oczyszczamy Xp campy,czyszcząc kolejne buffy dla naszych kolegów z drużyny.Kiedy w jungle ktoś będzie nam próbował przeszkodzić,zabijamy,a jeśli sytuacja będzie gorsza,przeskakujemy do innego campa i uciekamy.Tak,do innego,gdyż Fenrir ma możliwość przeskakiwania przez budynki (logika Smite :P) W dalszej części rozgrywki,biegamy z dmg buffem,gdyć jesteśmy wystarczająco szybcy,ale można też z buffem na szybkość.Wiadomo,kiedy któryś z naszych team mate'ów jest w potrzebie,rzucamy jungle,i biegniemy mu na pomoc.Z początku może się wydawać to trudne,ale idzie się przyzwyczaić^^
Podsumowanie
Wow,to już tutaj ^^ Więc tak,Fenek jest bardzo dobrym assasynem,wystarczy trochę wprawy. Jego LS i DMG jest takie wielkie,że aż za. A tak na marginesie,to np. na Joust 3x3, arena lub assault,zamiast ,kupujemy

Zapraszam do zapoznania,i przetestowania builda,pozdrawiam =)


By ToniaS


Reklama

Komentarze


avatar^_^
Fenrir Trudny , heh, jaki ty masz lvl i ile ty grasz w tą gre ^^
23.02.2014 (16:44)
avatarDeGreZet (713)
Fenrir to jedna z najprostrzych postaci w grze, a moim zdaniem build nie jest taki zły, ale można dobrać o wiele lepsze itemy.
23.02.2014 (17:00)
avatarToniaS (202)
Hm,dzięki za opinie,właściwie,to mi samemu też się nim trudno nie gra,napisałem,żeby coś było xD juuż zmieniam :v
23.02.2014 (17:15)
avatarpysialke
Zawsze mnie rozpierdala jak ktoś napisze ,że fenrir jest łatwy ,ale dobra nie przyszlo mi tu kłócić się.
Co do buildu - gówno.
Fenrir potrzebuje jedynie PENETRACJI tylko tego i nic wiecej ,no poza defensem.
Jak ja to widze - Bumbas - warrior tabi - ta pałka na cd ,void blade - i juz mamy full penetracji.
Następnie można kupić Hydras lament ,młotek 33% penetracji + itemy pod defa - bulwark ,mystical albo ta pelerynka.
i już nic innego. Uwierzcie mi ,ze sprawdzałem naprawde dużo buildów - jakoś tego legendary sie wbiło + maxujemy skill nr 3 (czasem nie maxuje ulta zeby 2 zmaxowac ale to czasem ;P)
23.02.2014 (19:51)
avatarDeGreZet (713)
To błagam Cie wyjaśnij mi dlaczego Fenrir jest taki trudny?
Skok ma bardzo duży range zadawania dmg, drugi skill to buff do statystyk, więc wystarczy go tylko włączyć, trójeczka również ma spory "celowniczek", a dmg jest aplikowane samodzielnie bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony a ulti to również buff bo wystarczy tylko zaatakować wroga z podstawowego ataku, żeby zadziałało. Nie ma zbyt wielu prostrzych bogów.
I nie pisz mi proszę, że trzeba wiedzieć kiedy się wbić i wyczuć tą postać bo każdego innego boga też trzeba wyczuć, a to wcale nie czyni wszystkich trudnymi.
Co do itemów to się zgadzam bo Fenrir o wiele lepiej sprawdza się jako delikatny bruiser niż typowy assassyn.
23.02.2014 (20:00)
avatarToniaS (202)
Tak, Fenrir to jest łatwa postać,pomyliłem się. Piszesz,że lepiej sprawdza się w roli bruisera niż typowego assasyna ,ale u mnie w tej wersji też działa,Jest gdzieś build na Ymira junglera, który jest bardzo dobry i popularny,tak samo tu zamiast typowo pod penetracje zrobiłem pod as i ls. Oraz jak wspomniałem,to mój pierwszy build.
23.02.2014 (20:10)
avatarpysialke
DeGreZet ja napisałem - nie będe sie kłócił - użycie dobrze fenrira przez cały mecz wymaga pewnych umiejetnosci , ja wiem nic ciezkiego w ganku na mida. - nie kłóce sie o to wiem jaki jest ten pies i przy tym zostane
23.02.2014 (20:47)
avatarAdamkazmirowicz (807)
Asi... [*] sytuacyjnie tp to gods? nie lepiej inny active kupić? to jest bezużyteczne , ma ogromny CD
15.06.2014 (12:33)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!