Hades solo full tank

Dodane przez  DeGreZet 17.07.2013 (21:14)

Hades
Podstawowe informacje
ocena
BógHades06792
Kupione przedmioty
Podstawowe
Vs. Ap
Gdy u przeciwników jest tons of cc
Zaczynamy z
Reklama
Umiejetności
Death From Below
1234567891011121314151617181920
Shroud of Darkness
1234567891011121314151617181920
Devour Souls
1234567891011121314151617181920
Pillar of Agony
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie
[BUILD OSTATNI RAZ BYŁ EDYTOWANY - 26.08.13]Witam!

Oto mój drugi build na Hades, ale tym razem nie jako defensywne ap tylko full tank na solo. Osobiście nie polecam budować Hadesa pod full tanka bo gdy jest się ogarniętym to wersja ap robi dużo więcej zamieszania, ale z tym buildem również jest spoko.
Efekt końcowy jest taki, że na Hades staje się praktycznie nie do zabicia, a przy tym wspiera drużynę leczeniem z 3-go skilla i cc z 2-go oraz ulti.
Plusy i Minusy
+ Dużo obrony
+ Mobilność
+ Leczenie

- Ulti średnio przydatne na solo
- Przeciętne dmg
Umiejętności
- Średnio przydatny pasyw. Właściwie jedyne co robi to leczy nas gdy trafimy oznaczony wrogów 3-im skillem. Mimo to taki heal na solo się przydaje, ale trzeba mieć manę. Oznaczamy wroga gdy trafimy go podstawowym atakiem.
Podpowiedź - Możemy łatwo oznaczyć kilku wrogów uderzając ich 1-szym skillem.

- Niezwykle wszechstronny i przydatny skill. Dzięki niemu będziemy mogli wbić się we wrogów i ich zaatakować bądź np. przestraszyć 2-im skillem. Lub łatwo uciec nawet przez ściany.
Podpowiedź - W late game owardujmy sobie Gold furry i Fire Giganta bo dzięki temu będziemy mogli uderzyć wrogów z za ścianki i pozabijać ich z ulti lub skraść potworka - Fist of The gods. [Ja tak kiedyś quadrę zrobiłem na fg XD]

- Miły i przydatny skill mający kilka zastosowań. Powoduje wyciszenie wroga, jednak gdy był on oznaczony to go przeraża dzięki czemu można łatwo uciec bądź go zaatakować.

- Skill, który zadaje obrażenia obszarowe, większe gdy wróg był oznaczony dodatkowo użycie na oznaczonych pasywem wrogach leczy nas i sojuszników w obrębie skilla.
Bardzo przydatne do utrzymywania się na linii.

- Ulti średnio przydatne na solo, będziemy używać go tylko gdy wrogowie nas zaatakują pod wieżyczką lub przy dobrym ganku gdy wróg użył już skoku bądź imune. Pozowuje zadawanie obrażeń obszarowych oraz ściągania wtoga w naszą stronę. Można wykorzystać też do czyszczenia dużej grupy minionów.
Podpowiedź - gdy widzimy, że wrogowie atakują FG bądź GF to możemy zrobić zasadzkę razem z teamem, w której wbijamy się w tego bossa i używamy ulti by wrogowie w nim pozostali. Wtedy wkraczają nasi. Efekt będzie taki, że wrogowie dostaną o wiele więcej dmg od boss niż nasz team, a do tego w ten sposob można zrobić steal.
Przedmioty
[PODSTAWOWE]

Opis wkrótce - musiałem usunąć bo był mocno nieaktualny, a narazie nie chce mi się robić nowego.

Praca zespołowa
Na początku robimy swoje - bijemy minionki tak by nie dać się zabić i tak by wróg nie mógł znacząco spushować nam wieży. W razie potrzeby wołamy junglera.
W mid game razem z jakimśc adc robimy gold furry. Wtedy musimy już mieć przynajmniej drugi lvl Hand of The Gods.
Gdy już skończymi walki na linii to oczywiście wardujemy punkty strategiczne czyli Gold Furry i Fire Gigant chyba, że mamy pracowitego supporta, ale pomoc w wardowaniu to zawsze dobry pomysł.
W late game uważnie śledzimy wrogów, którzy zbliżają się do Fire Giganta. Jeśli 3 nie żyje, a nas jest 4 to można spokojnie zrobić go. Najlepiej wtedy mieć 3lvl Hand of The Gods. Jeśli jednak wrogowie zaczęli robić Giganta, a nasz team zginął to przy pomocy wardów staramy się im go ukraść.
Wygląda to tak wbijamy się gdy ma poniżej 30%-25% hp, wtedy przerażamy wrogów i bijemy Giganta z Hand of The Gods. Przeskok Hades też trochę trwa więc w tym czasie hp Giganta spokojnie zmaleje do poniżej 25%.
Junglowanie
Nope.
Tyle co bierzemy podarowaną manę przez juglera i później czyścimy to co nam pozwoli.
Podsumowanie

Hades to ma fajne skórki. <3
Krótko mówiąc pro postać, które gdy się nią dobrze gra ma dużą moc i jest praktycznie niezniszczalna, a przynajmniej trudna do zabicia. (3

Mam nadzieję, że build będzie przydatny dla kogoś.
Oczywiście tradycyjnie pod koniec serwuje link do moich statystyk.
HERE

Pozdrawiam! ;)


Reklama

Komentarze


Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!