Isis okrutna zła i podła

Dodane przez  aditirex 19.10.2016 (23:09)

Isis
Podstawowe informacje
ocena
BógIsis41580
Kupione przedmioty
Podstawowe
assualt/arena
za book of thoth
Reklama
Umiejetności
Wing Gust
1234567891011121314151617181920
Spirit Ball
1234567891011121314151617181920
Dispel Magic
1234567891011121314151617181920
Circle of Protection
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie
Witam, po dość długich przemyśleniach, postanowiłem podzielić się moim buildem na isis, który budowałem od bety i zmieniał się trochę, w zależności od buffów czy nerfów itemków #poly

Plusy i Minusy
Plusy
- Ogromny dmg
- CC godne tanka
-teamfightowy ult
-Skrzydła

Minusy
-dość średnia ucieczka
- trudna postać, a z tym buildem jeszcze trudniejsza!:P
-ciągle jakieś żarty, o skrzydłach czy kurczakach.
- Papers, please.
Umiejętności


Pasywa
Funeral Rites- Pasywa daje 2HP5(regenowanie życie) i 2MP5(regeneracja many) tobie i twoim sojusznikom w pobliżu ciebie, Pasywa ma 10 stacków, każdy stack daje 2HP5 i 2 MP5, zdobywa się je za bycie w pobliżu zgonu sojuszników lub wrogów, resetuje się po twoim zgonie.

Umiejętności
Wing Gust- Isis wyrzuca przed siebie 4 kulki przez 3s, podczas trwania tej abilitki isis jest przyśpieszona o 25%, nie ma kary do predkości lecąc do tyłu, i ma gdzieś rooty criple i podrzucenia przeciwnika. Spytacie się, dlaczego buffuje pierwszą 2 a nie 1? Skoro robię stacki? Cóż tak mi się lepiej gra i wystarcza mi to do czyszczenia lini razem z basicami, które mogą uderzyć trzech wrogów na raz(3 basic) jak są blisko siebie.

Spirit Ball- Isis wysyła przed siebie wielką kulke zadającą ogromny dmg, który dodatkowo się zwiększa, im dłużej kuleczka leci, do 1,5x twojego dmg, czyli jak walisz 200 z bliska to będziesz walił 300 z daleka. 2 jest dobra do scombowania z poly, po prostu stunujesz i walisz basica to też kolejny powód dlaczego ją pierwszą buffuje.

Dispel Magic- Isis tworzy średniej wielkości okrąg, w skazanym przez siebie miejscu, i silentuje bogów znajdujących się w nim. Dodatkowo spowalnia wroga o 20% i kradnie 30% magicznej obrony przeciwnikowi.

Circle of Protection- O to jeden z powodów dlaczego isis jest jednym z lepszych picków dla pro plejersów. Isis stawia swoją różdżkę(gimbusy alert), w wyznaczonym miejscu na 5s. Ult Jest wykurwi### wielkim kołem który zmniejsza obrażenia w naszych sojuszników jeśli są w tym kole, Zadaje kolosalny dmg po załadowaniu( co jest łatwe w środku tf) oraz masakrycznie mocno healuje sojuszników(po pełnym załadowaniu dobija do 1500), Ulta można wcześniej wysadzić, a nie czekać 5s aż wybuchnie, więc nadaje się też do dobijania wrogów(NUKE DOWN!!!!)
Przedmioty


PODSTAWOWE
Warlocks Sash- Nasza isis Jak wiadomo jest papierem, więc potrzebuje dużo życia( MORE MORE MORE HAHAHAHHAAA), A warlock sash nam to daje! Jeszcze daje nam powera i mane ,czego chcieć więcej. Jedyny problem to dość dużo stacków(aż 100). Dlatego tez znajduje się na początku, żeby jak najszybciej mieć te życie.(prawdziwe życie się nie liczy przepraszam;-;)

Shoes of the magi- tanki mogą się bać, o to fioletowo granatowe buciki z penetracją!! Kiedyś podstawowy itemek na magów, teraz po buffie focusów zdania są różne, ale nadal są op i nawet smok bez stóp to kupuje!!

Book of thoth- Build może się wydawać kosztowny ale burżuazja musi być! Book of thoth to kolejny itemek do stakowania, stacki nam dają w piżdziec many, a zarazem bardzo dużo obrażen magicznych!! Staków jest troche mniej (75), ale lepiej to kupować jako 3 żeby nie martwić się o staki na końcu gry.

Spear of the Magus- Magus dostało lekkiego buffa do obrażen, co zrobiło z niego całkiem fajny itemek który dobrze działa z 1. Magus zmniejsza magiczną obrone o 10 za stack (maks 3 stacki). Ma również 15 podstawowej penetracji, a jak dowalimy poly po zmniejszeniu prota ,to ciekawe co się stanie z przeciwnikiem, nie?:D

Polynomicon- Poly po dość długiej drodze powraca z martwych wraz z sezonem 3, a wraz z nim ten build. Po użyciu umiejętności twój następny basic zada 75% twojego magicznego powera! jeśli oczywiście trafisz, jeśli nie trafisz poly się kasuje, ale nie martw się ma on 3s cooldownów, więc po 3s kolejna abilitka znowu da ci poly.

Rod of Tahuti- Itemek podstawowy na jakiegokolwiek maga w tej grze. Daje nam 130 magicznego powera i zwiększa nasz magiczny power o 25%.

Arena/Assualt
Dam tu tylko itemy te których nie było ok? ok.

Obsidian Shard- Itemek dość dobry, ponieważ otrzymujesz 33% magicznej penetracji i 70 powera.(tak tak zara się zleco znafcy że magus go nerfi idz groj w tibie nupie)

Ethereal Staff- Coś musi nam zastąpić warlocka więc daje tu ethernal stafa. Może nie daje nam tyle życia, co warlock ale daje nam przynajmniej od razu 400hp i 2,5% twojego życia zamienia w magicznego powera.

Za Book
Gem of Isolation- Po buffie w tym patchu(3.19) pomyślałem żeby to tutaj umieścić bo sam go czasem używałem. Gem of isolation daje nam 90 magicznego powera, 250 many i 250 hp. Pasywnie Twoje abilitki slowują wroga o 25% na 2s

Chronos Pendant- Jest to itemek bardziej dla was. Itemek daje nam po prostu 20%cdr, 75powera i 25 MP5.Praca zespołowa
Isis Jak wiadomo jest magiem z dość wielką ilościom cc. Przez co może trochę pomagać, w ratowaniu ludzi, czy robieniu tf. Isis powinna się trzymać bardziej z tyłu z powodu dość średniej ucieczki i atakować 2 kiedy tylko może. Do atakowania bardziej agresywnie lepiej się upewnić że wróg nie ma niczego co może nas zestunować, lub kolegi tanka z tauntem, silencem, stunem. Jak mówiłem ult jest po prostu stworzony do tf, powinniśmy używać go przy jakimś totalnym rozpierniczu na linii czy walce o gold fury lub fire gianta. Oczywiście sam wiem że wtedy mózg bardziej myśli żeby przeżyć i używać wszystkich cc żeby się uratować i nie jesteśmy w stanie tego zrobić, ale z pomocą dobrych ultów przychodzą dobrze dobrani sojusznicy. Tacy jak:
Ares
Ares po użyciu ulta ma z 2s zanim go scastuje przez te 2s powinniśmy walnąć aresowi ulta pod dupą i nabić przynajmniej trochę ulta przez zadanie obrażeń od aresowego ulta, a później zrobić oczywiście nuke down i 1200dmg za darmo.

Odyn
Wiadomo odyn używa ulta, czyli klatki, my rzucamy swoją różdżkę do jego klatki(gdzieś na środek najlepiej), wszyscy giną pach pach tytan ginie na razie.(no chyba że agis czy phantom wroga w gotowości)

Hades
Może i od hadesa łatwo uciec, ale jak hades ogarnia, nie masz purification, czy ucieczki, to jest to łatwy cel dla nas i hadesa. Hades zadaje dmg per tick czyli innymi słowy nasz ult naładuje się tak szybko że możemy go zdetonować w 2s, jeśli hades złapie z 2 osoby. Dodatkowo uratujemy hadesa, który jak zgaduje dostanie nieźle po dupie po tym ulcie, a tak to go wyleczymy i może nawet damy fragi, jak ich nie zabijemy na ulta.

Zapomniałbym prawie komba abilitek
Jako że mamy poli powinno to wyglądać co najmniej tak
2-basic-1-basic-3-basic
akurat 1 jest tak fajnie zrobiona że po basicu od razu możemy ją użyć ponieważ trwa 3s i przez ten czas poli się odnowi i znowu będziemy go mogli wykorzystać. Z 3 już nie jest tak różowo i trzeba odczekać te 3s ,no chybą że nam już na poli nie zależy.
Jeśli się boimy że nie trafimy stunem czyli 2 to można zrobić tak
3-2-basic-1-basic
Akurat ja, jak grając isis, jestem już tak przyzwyczajony do poly, że używam basica po abilitce, nawet bez kupionego poly więc dla mnie to rybka, ale dla was już może to być problem. Po prostu trzeba się przyzwyczaić i tyle.

Junglowanie
Podsumowanie
Tak o to mój build na isis(nie to nie ci terroryści), jest on dość specyficzny przez brak cdr, ale przez to też dość unikalny. Build przez te sezony był trochę zmieniany, np przez zmianę, a raczej nerfa lf, musiałem zmienić bancrofta na booka, który już nie dawał tego czegoś co w 2,1 sezonie.Poly również było skasowane w moim buildzie na sezonie 2 bo po prostu było już słabe i grałem na tym buildzie ''podstawowym'' na magów. żeby nie bylo tu pusto do wale wam obrazek.Reklama

Komentarze


avatarxSeNsix (95)
postarales sie to dam ci te 4
19.10.2016 (23:33)
avatarTygrysor (14)
Bardzo ładnie opisane, pięknie skonstruowane. Jeżeli chodzi zaś o build no to cóż nie ukrywam żę za laskę Magnusa wolę dać Chronos pedant. Ale co do reszty wszystko ok, 5 ode mnie.
20.10.2016 (15:33)
avatarTerc (89)
@up
Tylko że wtedy nie masz penetracji, każdy ma to co lubi.
20.10.2016 (15:59)
avataraditirex (1084)
Może chodzi mu o arene/assualt? Jeśli chodzi o podstawowy, to można wymienić booka na pendanta, więcej cdr mniej problemów z stakami, ale za to mniej dmg i many. Co do magusa to moje ''widzi mi się'', z którym gram już od 3 lat i po prostu mi pasuje. Można go wymienić na obsydiana czy ten nocnik z penetracją, oczywiście jak wam do ubrań nie pasuje.
20.10.2016 (16:36)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!