Jing Bae

Dodane przez  aditirex 09.06.2017 (22:39)

Jing Wei
Podstawowe informacje
ocena
BógJing Wei 31130
Kupione przedmioty
Podstawowe
zamienniki
Reklama
Umiejetności
Persistent Gust
1234567891011121314151617181920
Explosive Bolts
1234567891011121314151617181920
Agility
1234567891011121314151617181920
Air Strike
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie
Halo alo o to mój build na Jing wei(bae), małą skrzydlatą nastolatkę z kuszą!
Plusy i Minusy

Plusy
-cryty na dwójce
-ult zadający nawet niezły dmg który również może nam posłużyć za ucieczkę
-podwójne kucyki
-buff do speed movementu jak i dmg
-buff ataack speedu...
Minusy
- który dostajesz jedynie kiedy wejdziesz w jedynke co czasem jest niemożliwe
- krótki dash bez jedynki, czy podrzucenia przez przeciwnika.
Umiejętności
Pasywa
Rapid Reincarnation- Jing wei Po wyjściu z bazy może użyć swoich skrzydeł do wznoszenia się w powietrze i szybkie dostanie się na linie, lub by wspomóc team na innej linii. Jest to chyba jedyna postać która wznosi się wyżej niż 4m nad ziemią za pomocą skrzydeł, propsy dla nastolatki(isis, nike, nauczcie się latać, a nie popierdywać nad ziemią). Czas trwania 4s.
Umiejętności[/ib]
Persistent Gust- Jing wei w wskazanym przez siebie miejscu tworzy''porywy wiatru'' które podrzucają i zadają dmg przeciwnikom. Jeśli przeciwnik zostanie w wirku, z niewyjaśnionych przyczyn, będzie dostawał dmg co 1s przez czas trwania abilitki czyli 6s. Dodatkowo jeśli Jing wei wejdzie w wirek, zostanie ona również podrzucona oraz, zwiększy się jej atack speed na 7s!

Explosive Bolts- Jing wei ładuje 3 specjalne bełty z Call Of Duty które wybuchają i zadają dmg obszarowy, oraz będą miały szanse na trafienie krytyczne(zależnie od lvl abilitki).

Agility- Jest to dość krótki dash który zwiększa nasz movement speed jak i dmg na 4s. Jeśli wykonamy dasha podczas lotu(podrzucenia np z 1) nasz dash będzie 2 razy dłuższy a buffy do movement speeda i dmg zostaną jeszcze bardziej zwiększone.

Air Strike- Jing wei wzlatuje w powietrze i zrzuca bomby na danym obszarze. Ult często jest używany bardziej do ucieczki niż walki, ale nie powinniśmy go lekceważyć, ponieważ ma naprawdę niezły dmg jak na ult adc.

Przedmioty
Transedence- Itemek do stakowania, który powinniśmy kupować zazwyczaj na początku, jest dość drogi, ale da się przeżyć, zwłaszcza że daje nam niezłego kopa do obrażeń, oraz nigdy nie będziemy narzekać na brak many. Max 50staków.

Warrior Tabi- Typowe buty z sklepu Nike, kto je nie kupuje ten ma bilet od wujka stalina do łagru, nie polecam, zimni obywatele.

Asi- Asi nie daje nam takiego lf i dmg jak zestakowane guantlety, ale za to daje nam penetracje, atack speed, i niezła pasywe. Zwiększa nam ona lf o 25%, jeśli nasze życie będzie wynosić mniej niż 35% podstawowego hp. Czasem może nam to naprawdę uratować dupe, czy to w walce z wrogim adc, czy waląc w miniony, kiedy leci na ciebie ult Nu wy:D

The Executionier- Jest to jeden z podstawowych itemków na każde adc, głównie przez pasywe, która zmniejsza protekcje przeciwnika o 12% jeśli trafimy basiciem. Stakuje się maksymalnie 3 razy na 3s. Dodatkowo daje nam dość dużo ataack speedu i fizycznego powera.

Deathbringer- Kolejna podstawa(omińmy mete frosbounda jak i runeforgeda) na każdego adc. Deathbringer Ma 20%szans na trafienie krytyczne jak i 50 fizycznego powera. Oraz jedną z najlepszą pasyw, znienawidzoną przez ludzi masterujących magów, inaczej mówiąc zwiększa nasze krytyczne obrażenia o 40%.

Quin sais- Jest to dość sporny itemek w tym buildzie, można go zamienić na inne itemy jeśli się komuś nie podoba przez brzydki obrazek czy coś. Quin saisy zwiększają nasze obrażenia o 40 plus 15% ataack speedu. pasywa jest chyba najlepszą częścią tego itemka, ponieważ każdy basic zadaje 4% maksymalnego życia boga, czyli np zadajesz 200 z podstawowego basica i 40 z quin saisów. Super itemek na tanki, jak i magów którzy przesadzili z witaminkami.

Fatalis- W tej mecie to cholerstwo jest dość częste, kupuje go zazwyczaj wtedy, kiedy przeciwnik również go kupi i potrafi trafiać basicami. Fatalisy dają nam 35% ataack speedu 10 penetracji oraz 10%movement speedu, ale i tak największą zaletą jest pasywa która usuwa kare do poruszania się podczas używania basiców(jeśli trafimy we wroga)

Wind demon- Kupuje go czasem jak widzę że jest tam naprawdę niezła papierownia i można z łatwością walić po 600 cryta lub po prostu hirez dziś nie daje mi łaski i w ogóle crytów nie mogę ustrzelić. Itemek zwiększa naszą szanse na trafienie krytyczne, szybkość ataku oraz obrażenia fizyczne. Pasywa za trafienie krytyczne zwiększa naszą szybkość poruszania się jak i szybkość ataku na 5s.
Praca zespołowa
Jej jedyne cc (1) to podrzucenie, które powinno być używane do czyszczenia linii, buffowania samej siebie, ucieczki lub do atakowania wrogów, jeśli znajdą się w naszym zasiegu.
Jing wei powinna dość często wchodzić w swój wirek(1), ponieważ daje nam niezły buff do atack speedu na 6s, czasem powinno się go użyć z 2m od siebie, wejść w niego co spowoduje podrzucenie i użyć dasha który może posłużyć do ucieczki lub dogonienia wroga, dodatkowo da nam to szybkość poruszania się, zwiększenie obrażeń(dostajemy to za użycie dasha) oraz szybkość ataku (buff od 1).
2 również powinno używać się właśnie z combem 1>3, szczerze to można ja używać do wszystkiego, przyda się na każdą okazje.
Ult powinno używać się do ucieczki lub do ataku. Ult do ataku powinien być używany wtedy, kiedy wiemy że trafimy w cel, czyli np w jakimś niezłym tf lub przeciwnicy są w ulcie odyna lub hadesa. Można go użyć również do dogonienia wroga, ale trzeba się przed tym rozejrzeć czy wróg nie ma gdzieś kolegów, którzy będą potrafili mu pomóc po twoim wylądowaniu.


Jing wei to adc, więc nie powinna być w pierwszej linii w tf, a stać gdzieś za tankiem i piumać w przeciwników z basiców, oczywiście można nią walczyć sam na sam, tylko trzeba uważać żeby nie przecholować z ocenianiem własnych, jak i przeciwnika umiejętności.
Wielkim atutem Jing wei to jej pasywa, która pozwala nam szybkie dostanie się na linie lub powrót do tf. Łatwo można uzyskać przez to lekką przewagę przeciwko wrogiemu adc w expie jak i itemkach, Poza tym, jak widzimy całkiem niezły tf, na linii, która jest na drugiej stronie mapy, można się cofnąć do bazy i dość szybko pomóc sojusznikom, którzy walczą o pieniądze chwałę i kobiety(uwzględniam tylko jedyną prawowitą magie, lesbomancje).
Junglowanie
Patrz jaki fajny obrazek jing wei! Jest to podstawowa karta do niej w chińskiej wersji smite wolo
Podsumowanie
O to wszystko co miałem do przekazania, zauważyłem że loli nie ma jeszcze builda więc go zrobiłem żeby każdy miał jakieś większe pojecie w sprawie grania jing wei. Mam dla was dodatkowo obrazek niesamowitego nerfu jing weiReklama

Komentarze


avatarihjasty (908)
Takie se ten build
10.06.2017 (9:35)
avatarPanSIlent (1428)
Borze ale rzal.

Gdzie aditirex kiedy go trzeba?
10.06.2017 (15:28)
avataraditirex (1084)
Gra w black desert lol
10.06.2017 (15:51)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!