zalosny build zalosnego czlowieka na dobra postac no crits

Dodane przez  aditirex 05.04.2016 (22:07)

Skadi
Podstawowe informacje
ocena
BógSkadi124391
Kupione przedmioty
Podstawowe
Brak adc w przeciwnym? Dużo tanków? Jest na to sposób
Zamiast exe, lub wind demona
Reklama
Umiejetności
Piercing Cold
1234567891011121314151617181920
Rune of The Hunt
1234567891011121314151617181920
Permafrost
1234567891011121314151617181920
Winter's Grasp
1234567891011121314151617181920
Opis Buildu
Wprowadzenie
Witam to mój build na skadi, na takie tryby jak Arena/Joust/Siege/Conq/Clash, oraz mój pierwszy build na tej stronie!
Życze wam dużo hejtu na mój bardzo dobry build
Plusy i Minusy
Plusy
-Całkiem duże obrażenia z abilitek
-Immortal pieseł
-Dobry push
-Slow
-Możliwość tankowania towera piesełem(pieseł jest uważany za miniona, przez co zadajesz dmg wieży jakby była fala minionów)
- Ma niebieskie paznokcie*_*
-Jest ładna a nie ma cycków
Minusy
-Jak każdy adc, papier
-Bez pieseła dostaje wpiernicz od innych adc
-Brak ucieczki
-Dostanie stuna, cripla, roota, często oznacza śmierć
-Jest zimną su... kobietą
Umiejętności
Pasywka

Kaldr, The Winter Wolf- U boku skadi walczy jej pupil czyli kaldr. Posiada on dwie formy, w Jednej formie może atakować a zarazem być atakowanym, oraz druga w której zamienia się w ducha, w tej formie nie może atakować i dostawać obrażeń, przez czas bycia duchem, chodzi jedynie obok skadi i leczy się. Skadi może przełączać formy za pomocą Rune of The Hunt(2), kaldr po straceniu całego zdrowia(5 punktów zdrowia), zostaje zmuszony zmienić formę na ducha, i czekać aż przynajmniej zregeneruje 1 punkt zdrowia. Kaldr dostaje od skadi 50% jej szybkości ataku, oraz 110% szybkości poruszania się.
Ciekawostka, Kaldr kiedyś doskakiwał co 2s do wroga, ale z powodu przytycia w tym momencie doskakuje co 5s. Ah ta skadi i jej trzymanie się zasady " Przez żołądek do serca".

Umiejętności

Piercing Cold!- Jest to rzucenie włócznią przed siebie zadając obrażenia i slowując o 40%! Dodatkowo bóg trafiony tą abilitką dostaje podwójne obrażenia od kaldra OP DOGE MAN! Abilitke stosować do dogonienia wroga, ucieczki lub po prostu wyczyszczenia minionów.
Ciekawostka, skadi zawsze krzyczy, przy castowaniu tej abilitki PIERCING COLD! Przez co łatwiej się zorientować kiedy jej używa.

Rune of The Hunt- Jest to abilitka, którą można przełączać miedzy bogów i minionów. Naznaczony wróg tą abilitką ,jest z automatu atakowany przez kaldra(pieseła), po zabiciu naznaczonego wroga, abilitka przechodzi na najbliższą ofiare. Jeśli już nie chcesz żeby kaldr atakował, naciskasz znowu przycisk abilitki(2), przez co naznaczenie znika z celu, a kaldr wraca do ciebie w formie ducha. Ta umiejętność, jako jedna z nielicznych, może być stosowana na poziomie 0. Kaldr zyskuje Nowe umiejętności po ulepszaniu!

Permafost- Jedna chyba z najoryginalniejszych umiejętności w tej grze. Skadi zamraża grunt w wyznaczonym miejscu, powodując obrażenia 1 razowe(70/100/130/160/190) i czasowe podczas stania w tej umiejętności(od 10 do 45), po za tym powoduje poślizg u bogów, podczas poślizgu można odbić przeciwnika w przeciwną stronę(musisz go dotknąć ciałem lub ścianą nie abilitką czy basiciem!)przytrzymując go dłużej w tej umiejętności.
Ciekawostka, permafost aktywuje pasywkę winded blade u wrogów, przez co jest dobrą abilitką do ściągania jej na odległość.

Winter's Grasp(ja bym to nazwał immortal doge)- Burza śnieżna otacza skadi i kaldra, zadając dmg(10/20/30/40/50) co (0,5s). Jeśli wrogowie będą w środku, w czasie aktywacji abilitki, zostają zakorzenieni(zrutowani), na(1/1,25/1,50/1,75/2s), a kaldr zyskuję pełne zdrowie oraz nieśmiertelność, na czas trwania tej abilitki(4s).
Przedmioty
Transendence- Jest to podstawowy item na adc(przynajmniej większość tak uważa, bo jak kupisz guantleta to od razu FUCK** NO$$ GONNA PLAY TETRIS BI^^^). Dostajemy od niego (35 fizycznej siły, 300 many), po zestakowaniu od itemka dostajesz dodatkowo około (70/80) powera, oraz od groma many.

Warrior Tabi- Skadi bez butów to nie skadi, warrior tabi nam dają niezbędna dla skadi szybkość poruszania się(18%), oraz (40 fizycznej siły), przydadzą się na pewno do ucieczki jak i do dogonienia wroga. Po za tym skadi ma od razu buty na wejściu(model), może tak naprawdę kupuje skarpetki do koloru butów, żeby dawały statystyki? Kto wie..

Asi- Kupujemy go z powodu kradnięcia życia(15%) oraz szybkości ataku(20%), fizyczna penetracja to taki dodatek, który się przydaje w sytuacjach typu 3 tanki w przeciwnym. Po za tym pasywa przedmiotu zwiększa nam kradnięcie życia o (25%), jeśli nasze zdrowie spadnie do 35%(lub mniej), aktywuje się co 15s. Ale nie oszukujmy się combo gauntlet i asi kiedyś robiło robote.

Ichaival- Jak wiadomo z wielu żartów, Polacy lubią kraść, a ten itemek jest specjalnie dla nich! Itemek daje nam (30%) szybkości ataku oraz 10 penetracji, jego pasywa zmniejsza moc fizyczną wroga o 10 za każde trafienie, a 10 daje tobie! Maks 3 stacki.

Qin's Sais- Jest to kolejny itemek dający nam szybkość ataku zwiększając ją o 15%, daje nam również 40 fizycznej siły, co jest naprawde dużo jak na standary fizycznych postaci. Dodatkowo przez pasywke, każdy podstawowy atak zadaje 4% maksymalnego zdrowia celu! Pamiętaj działa tylko na bogów!

The Executioner- Również jeden z podstawowych itemów na adc, zwiększa on nasz atack speed o kolejne 25%, oraz siłe fizyczną o 30. Pasywa zmniejsza prot fizyczny o 8% po trafieniu w wrogiego boga na 3 sekundy, maks 4 stacki. Można powiedzieć że to EGZEKUCJA NA TANKÓW HE he he.....

Sezon bez fatalisów nie umiesz strzelać uważam za rozpoczęty.

Wind demon- był już w modzie w sezonie 3, ale nie byłem do niego przekonany, dopiero po zmianie rage w sezonie 4 postanowiłem wziąć ten itemek zamiast rage. Sprawuje się dobrze zwłaszcza po buffie dającym atack speed(10%). Pasywa to zwiększenie szybkości poruszania się i szybkość ataku o 20%, po trafieniu kryta.

Deathbringer- jest, był i będzie w mecie, do póki nie będzie zmiany pasywy(zwiększone krytyczne obrażenia o 40%), prawie każdy adc, musi to po prostu mieć ten itemek, to tak jak dla maga tahuti.

Hastened Fatalis- KUŻWA LUDZIE PATRZCIE, TO MA PENETRACJE ,JAPIRNICZE JAKI DOBRY NOWY ITEMEK DLA ADC WO JA PIERNICZE DOBRZE ŻE TO DODALI W SEZONIE 4 NIE? Nie właśnie, ten itemek jest tu prawie od zawsze, ale magicznym sposobem, prawie nigdy nie był kupowany na adc, do póki nie dodali do tego itemu penetracji. Pasywa itemka jest po prostu super, anuluje ona kare spowolnienia podczas ataku jeśli trafisz w cel, więc jak masz cela, to ci nikt nie spierniczy, jeśli nie ma ucieczki.Praca zespołowa
Jak wiadomo skadi nie ma żadnej ucieczki, przez co nie powinna za bardzo wychodzić na przód, tylko czekać na dobrą okazje, jak odzielenie się przeciwnika od grupy, czy po prostu zaczęcie tf przez tanka.
Jeśli widzisz swoją ofiara używasz comba
1>2>3
Tylko patrzysz jak biedny wróg ginie od twojego pupila przez slow 40% i podwójny dmg

W team fightach najlepiej wykorzystać swojego ulta, bo robi niezłe zamieszanie, a twój pies dodatkowo zadaje razem z tobą dmg wokół.
Ult skadi dobrze współpracuje z taki bogami jak:
Odyn
Powiedzcie mi chcieliście by zostać zamknięci w klatce z piesełem i odynem? Wątpię, zwłaszcza że pieseł zadaje 300dmg
Ares
Ares po przyciągnięciu kumuluje wszystkich przeciwników w jednym miejscu i stunuje. Przez czas trwania stuna, można wysłać kaldra na przeciwników i zużyć ulta blisko wrogów przez co dostaną łancuszki od aresa i dodatkowo roota( zakorzenienie) od twojego ulta.

Kontra
Odyn
O ironio, może on zamknąć twoich przeciwników w klatce ale również.. ciebie, a nikt by nie chciał dostać 5 ultów na twarz.
Bellona
Tu nawet nie chodzi o ten disarm, tylko chodzi o brak umiejętności, która ma możliwość zatrzymania młotka bellony. Przez co giniemy szybciej niż widzimy.Junglowanie
Nie próbowałem, ale powodzenia
Podsumowanie
Podsumowując, na końcu mamy 2 szybkość ataku oraz 200dmg(jeszcze dodajmy 30 z ichaivala to 230).
Jest to naprawdę jedna z moich ulubionych postaci i z tego powodu zrobiłem na nią build, zwłaszcza że nie ma jeszcze buildu na tej stronie:D.


Zgaduje że zaraz zlecą się jakieś ihjaste i powiedzą, że jestem beznadziejny i nigdy nie powinienem się zabierać za robienie buildów. Przez co się rozpłacze i będę siedział w kącie;-;, ale później sobie przypomnę że hajs z wyświetleń się zgadza i kupie se nową karte graficzną:D.


Reklama

Komentarze


avatarihjasty (908)
Powoli przytłacza mnie moja "sława" meh meh co build to jestem wspominany :D W sumie jak by tak się zastanowić to możesz nie źle trolować masz elo 3.2k na casualach wszystkie ligi platyna i wyżej, więc wrzucisz byle syf i staty z meczy na jakieś boty + screen z elo i każdy powie olaboga jakie to dobre i op aditirex na prezydenta :). Ja nigdy nie oceniam przedmiotów w buildzie no chyba że ktoś robi np freje z itemkami do obrony wiadomo takie skrajne sytuacje. Skille wytłumaczone, itemki także wytłumaczone po co kupujemy i takie tam, a nie z kopiowane żywcem opisy. Praca zespołowa tu ciut mierniej, ale ważne informacje takie jak ostrożność na bogach tego typu zawarte nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować za czas spędzony przy robieniu czegoś sensowniejszego jak komentowanie jak jakiś typek z avatarem Scylli :). Cycków brak, ale innowacyjna animacja na samym początku wbiła mnie w fotel. Ocena ma 5 z siebie dumny bądź.
05.04.2016 (22:59)
avatarHoneey (265)
Dam 5 bo dzięki Tobie mamy hajsy hue
05.04.2016 (23:05)
avataraditirex (1084)
Wiesz, prawie by nie było tych obrazków, bo jak zobaczyłem ze pisanie html NIE DZIAŁA W BUILDZIE, a działa normalne [img][/img]to myślałem że zaraz rozwale klawiature, całe pisanie w htmlu w pidziec i znowu wszystkie linki kopiować i wklejać teraz normalnie w [img]. Co do pracy zespołowej sam myślałem nad tym co tu kurcze napisać, i tak trochę porozglądałem się po tych 4 czy 5 gwiazdkowych buildach i wziąłem pomysł na kontry i dobre współgranie.
Ale wciąż nie potrafię kolorować napisów, tam gdzie są plusy i minusy powinien być kolor czerwony i zielony, a tu dupaXD
05.04.2016 (23:11)
avataraditirex (1084)
Tak po za tym build był też robiony z okazji mojego 500 komentarza który jest powyżej LOLOLO:d
hype mocno
05.04.2016 (23:14)
avatarHoneey (265)
gratulacje, wygrywasz bon na brak wpjerdolu! wyślemy pocztą na adres mailowy
05.04.2016 (23:17)
avataraditirex (1084)
dzienki
Przyda się bo gościu mi grozi od dawna, że przyjedzie do mojego miasta i zabije za te wszystkie ks i trole. Eh normalka.
05.04.2016 (23:23)
avatarCrucy (657)
BB-Code jest prostsze niż html, aditir pls

Odyn może zamknąć też samego pieska i uratować dzięki temu towarzysza.
Wydaje mi się, że Baellone można skontrować lodowiskiem, odporna na CCki nie jest, a na pewno wpłynie na celowanie.
W buildzie brakuje frostbounda i jotunna.
Nie rozumiem dużej litery w środku zdania.
Literki nie lubią zewnętrznej strony nawiasu.
"Imortal" pisze się przez dwa "m".

Słabo. 5 gwiazdek.
06.04.2016 (14:36)
avataraditirex (1084)
@Crucy
1. Chodzi ci chyba o wrogiego odyna, w takim razie to kolejny powód dlaczego jest kontrąXD
2. Jeśli chodzi o bellone też mi się tak wydawało, myliłem się.
3. Wole fatalisy zamiast frosbounda, kupuje je czasem zamiast ichaivala. Jotunn hmm, ja rozumiem crucy, że zemsta jotunna to takie rodzinne itd ale bez przesady...
4. Pisałem to trochę na szybko, bo czas się kończył, zaraz poprawie i może trochę coś dodam.
5. wiem że immortal pisze się przez 2 m, nawet pamiętam jak to poprawiałem, dziwne...
6. thx czekam na twój build z okazji 500 komentarzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
06.04.2016 (16:57)
avatarBallcadeias (1272)
Ja dodam swój kiedy będę miał 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
06.04.2016 (17:48)
avatarRunini (72)
Jest Git
2/10 :D
06.04.2016 (22:44)
avatarHaNdY (9)
Żałosny build, żałosny człowieku
Polecam Zabij Się challange
Build całkiem spoko
10.04.2016 (8:40)
avataraditirex (1084)
Aktualizacje o północy wololo
-Build z początków sezonu 3 (który był kontrą na mete tankowatych bucików w tamtym czasie), pozostał w buildzie, jednak jako kontra na dość dużo tanków w przeciwnym, lub kiedy w przeciwnym teamie nie ma adc, lub wrogi adc nie buduje crytów.
-Build sezonu 4 jest teraz podstawką tego buildu. meta 3 crytów przeminęła z wiatrem, przez nerfy na cene i szybkość ataku. Nadal ktoś to używa, ale przez brak penetracji(co było problemem od początku) i wysoką cene, nie jest tak dobry, jak na początku.
-Exe lub wind demon może zostać zamieniony na fatalisy, jeśli ktoś chce. Ja zazwyczaj stosuje to wtedy, kiedy wrogi adc ma fatalisy(czyli teraz w chu często), a najlepiej zwalczać ogień ogniem.
-Oczywiście itemy których nie było zostały opisane.
15.03.2017 (0:26)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!