[E-Sport] Gdziemójteam.com, Spring Split SPL + Obstawianie

Dodane przez  Ryszardzislaw 14.02.2017 (17:14)

Witajcie moi drodzy! SWC już dawno za nami, s4 już się też jakiś czas temu rozpoczął, a to może oznaczać jedno -SPL tuż za rogiem! Zanim jednak przejdę do rzeczy (czyli do Spring Splitu), opiszę po krótce sprawy, które miały miejsce podczas tej "przerwy" w rozgrywkach. ;) Let's go! (Jeśli interesują Cię tylko typowania -przejedź na sam dół). 

 

 

Koniec sezonu jak zwykle przyniósł ze sobą mnóstwo zmian w rosterach drużyn, które nie odniosły takiego suckesu, jaki chciałyby osiągnąć -bo nie oszukujmy się, to jest właśnie główna przyczyna wszelkich zmian. ;) Tak więc zacznijmy od tych najbardziej znaczących dla rozgrywek, które będą miały miejsce już wkrótce.

...

Komentarze (14) Czytaj dalej

[E-Sport] Podsumowanie SWC

Dodane przez  Ryszardzislaw 10.01.2017 (17:18)

Witajcie ludzie! Minęło kilka ładnych miesięcy odkąd napisałem tu coś ostatni raz. Po długich i namolnych namowach Siulenta postanowiłem, że od czasu do czasu coś skrobnę. Także, I'm back jestem plecy! Forma tego podsumowania może wydać się trochę chaotyczna, ze względu na mój dość długi przestój w pisaniu artykułów. W każdym razie mam jednak nadzieję, że w mniejszej lub większej części swoją rolę on spełni. ;)

 

 

Na sam początek może troszkę o samym turnieju. Było to już trzecie SWC, jakie widział Smite. Fakt, że SWC jest już za nami świadczyć może tylko o tym, że sezon 4 jest tak naprawdę tuż za rogiem. Sam turniej podzielony był na dwie rundy. Pierwsza runda to 8 zespołów, które grając między sobą decydowało o tym jak wyglądać miała runda druga, czyli &...

Komentarze (17) Czytaj dalej

[E-Sport] SPL Fall Split - typowania na trzeci tydzień

Dodane przez  Execution 07.09.2016 (21:34)

Drugi tydzień rozgrywek przyniósł kilka niespodzianek, ale z reguły wygrywali faworyci. Jak obstawiam w tym tygodniu? Poniżej lista. Zapraszam do lektury.

 

Czwartek 8.09

 

Team Eager (4-4) - Team EnVyUs (2-6) - no i tu już jest niestety pierwsza zagadka. Eager zdecydowanie nie prezentuje formy z zeszłego splitu, a Envy nadal błąka się w nieznanym. Po zeszłotygodniowym remisie z Denial, to Envy może wydać się faworytem chociaż na ugranie remisu. Eager aktualnie wydaje się być drużyną walczącą o środek tabeli niż o jej szczyt. Ja osobiście obstawiam remis.

 

Team Allegiance (3-5) - The Randozos (1-7) - mimo mojej pochwały dla Randozos w ostatnim tygodniu, nie wydaje mi się żeby mieli szansę coś ugrać na nawet dobrze grających Allegiance. Dodatkowo uważam, że Allegiance z tygodnia na tydzień będzie się prezentować coraz lepiej gdyż mają całkiem niezłą ekipę która swoje w Smite już udowodniła. Na Randozos chyba dopiero przyjdzie ten czas. 2-0 dla Allegiance.

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[E-Sport] Podsumowanie drugiego tygodnia Fall Split

Dodane przez  Execution 05.09.2016 (10:05)

Przed Wami podsumowanie drugiego tygodnia gier jesiennego spilt'u. Owe podsumowanie jest na podstawie obserwacji i danych które udało się zebrać.  Zapraszam do lektury tych kilku punktów podsumowań.

 

1. Bogowie

 

Jak pewnie wszyscy wiedzą, nie wszyscy bogowie są używani na profesjonalnym poziomie, mimo to ich liczba nie jest wysoka biorąc pod uwagę 79 postaci które mogą być użyte - Izanami jest jeszcze autobanem. Reasumując, jest wiele bogów którzy w tym sezonie sprawdzają się lepiej lub gorzej, lecz tylko kilkanaście jest prawdopodobnie niegrywalnych lub użycie ich wymaga zbudowania kompozycji specjalnie dla nich.

Nieużywani bogowie:

 • Ah Muzen Cab
 • Ah Puch
 • Anubis
 • Artemis
 • Bakasura
 • Chaac
 • Cupid
 • He Bo
 • Hel
 • Hercules
 • Kali
 • Loki
 • Mercury
 • Scylla
 • Skadi
 • Zhong Kui

 

Tylko dwoje z tej szesnastki tj. Cupid i Scylla byli raz zbanowani. Większoś...

Komentarze (2) Czytaj dalej

[E-Sport] Typowania SPL Tydzień 2

Dodane przez  Execution 01.09.2016 (10:22)

Jako, że wciąż poszukujemy nowego redaktora e-sportu, a rozgrywki jesienne już trwają przedstawiamy Wam typowania na nadchodzący tydzień. Split dopiero się zaczął, więc jest trudno określić po dwóch meczach faworytów, nakreślę Wam jednak nieco i podzielę się moimi typami. Oczywiście, ostateczny wybór należy do Was. Jednocześnie nadal zachęcamy do składania podań na redaktorów. Potrzebujemy Was.

Czwartek 1.09

Denial - Randozos - Denial po roszadach pomiędzy SPL wydaje się być bardzo dobrą drużyną co potwierdziła to w poprzednich dwóch meczach pewnie oby dwa wygrywając. Randozos jest ciągle jedną z najgorszych drużyn i zanotowała remis z EnVyUs oraz porażkę. 2-0 dla Denial.

 

Team EnVyUs - Luminosity Gaming -  po dramach i porażkach EnVy wreszcie chyba ustabilizowało swój skład. Kiki wrócił na swoją pozycję, tak jak i CycloneSpin, a duo może działać wkrótce bardzo dobrze. Mimo to, podobnie jak Randozos zaliczyli remis i po...

Komentarze (0) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 10 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 02.06.2016 (20:18)

 

 

Po sielance w tygodniu poprzednim, w tym wybuch, burze z piorunami, tornado i gradobicie.

Wszyscy widzieli co stało się w meczu SoaR Gaming vs EnVyUs?

Kto nie widział, niech zerknie, i sam oceni, na ile profesjonalnie postąpili gracze EnVyUs, którzy po DC Omegi w meczu pierwszym, w starciu drugim (gdzie nie było problemów technicznych) rozpłakali się i poddali 1:35 min. po rozpoczęciu gry.

Filmik znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=7HlFDHnK-eU

Nie ma go na oficjalnej stronie rozgrywek – SMITE Pro, i w sumie się nie dziwię, bo mi też byłoby wstyd za takich graczy.

Panowie zresztą za swoje zachowanie dostali karę w wysokości 500$ na głowę.

 

Cała szopka zakończyła się odejściem Omegi i Snoopy’iego z zespołu. Omega z pokorą i wstydem usuwa się na razie w cień...

Komentarze (6) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 9 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 26.05.2016 (20:13)

 

 

 

Jestem przeszczęśliwa, że w tym tygodniu nie muszę się tu produkować – zmian w tygodniu ósmym nie było żadnych, cisza, spokój i sielanka.

A w rozgrywkach?

Bardzo interesująco i zaskoczeń co niemiara.

Remis Paradigm i Panthery - na pewno był to bardzo ciekawy mecz. Nie da się powiedzieć, że Panthera się nie popisała, jednak na pewno zlekceważyła przeciwnika w pierwszym meczu i dostała nauczkę. I tym sposobem Panthera ma już AŻ dwie porażki.

Wygrana Allegiance z EnVyUs – EnVy bardzo nie służą ciągłe zmiany, rotacje i przemieszania. W tym momencie zespół wygląda trochę rozpaczliwie i chaotycznie.

Wygrana Hungry For More nad Cringe Crew – mega radosna wiadomość, MANALIKE spisuje się świetnie, trzymajmy więc dalej kciuki za Polaka i resztę zespołu.

 

 

...

Komentarze (13) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 10] Następna > Ostatni >>