[E-Sport] HRX 2018

Dodane przez  Ryszardzislaw 03.01.2018 (19:35)

Także tego. Rok 2017 był ubogi jeśli chodzi o artykuły dotyczące E-Sportu i doskonale zdaję sobię z tego sprawę. Nie obiecuję, że 2018 będzie inny (nie składam obietnic, które będzie ciężko wypełnić). Mogę natomiast obiecać, że POSTARAM się pisać częściej. 

Przechodząc do tematu dzisiejszych wypocin dzisiejszego artykułu -już dziś (a kij w te powtórzenia, kto to wgl sprawdza) o godzinie 20.30 czasu Polskiego zaczyna się HRX Expo. Podczas "imprezy" tej miejsce będą miały takie wydarzenia jak: mistrzostwa świata Smite na PC, mistrzostwa świata Smite dla konsolowców i jakieś tam mistrzostwa Paladins. Ponadto podczas HRX zostanie pokazany nowy Cinematic Trailer dotyczący Smite, zobaczymy nową mapę conquestową na S5 oraz szczegóły dotyczące następnej grywalnej postaci -Cerbera. Jako, że konsolowców nie lubię, a Paladins mnie nie interesuje, skupię się na omówieni...

Komentarze (7) Czytaj dalej

[E-Sport] Typy tyg 3

Dodane przez  Ryszardzislaw 02.03.2017 (15:25)

Tak jak ostrzegałem ostatnio. Niestety nie będę miał prawdopodobnie czasu by wstawiać obszerne artkyły z opisami meczy itp its. Tak więc zamieszczam surowe typy na najbliższy tydzień. POWIELASZ TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[E-Sport] Ale bym sobie pooglądał takiego SPL

Dodane przez  Ryszardzislaw 21.02.2017 (21:42)

Witajcie moi drodzy. Jeśli ktoś czytał moje artkyły w dalszej przeszłości, może spodziewać się jaką "budowę" będzie miał ten artkył. Jeśli nie -krótki wstęp. Tak więc na samym początku opiszę w skrócie wydarzenia z minionego tygodnia, a następnie przedstawię Wam mecze (oraz typy), które odbędą się w tygodniu bieżącym. Na wstępie chciałbym też poinformować, że moje "ferie" dobiegają końca i nie mam zielonego pojęcia jak to będzie wyglądało z artykułami w następnych tygodniach. Może będą jak do tej pory, może będę wklejał tylko surowe typy a może nawet nie będzie ich wcale. Nie mogę Wam obiecać, że będę je pisał, bo nie składam obietnic, których mogę mieć problem dotrzymać. Ale nie martwcie się! Jeśli nie artykuł ode mnie na ten temat, na pewno coś innego się pojawi. ;) 

 

 

Pierwszy tydzień miał zde...

Komentarze (3) Czytaj dalej

[E-Sport] Gdziemójteam.com, Spring Split SPL + Obstawianie

Dodane przez  Ryszardzislaw 14.02.2017 (17:14)

Witajcie moi drodzy! SWC już dawno za nami, s4 już się też jakiś czas temu rozpoczął, a to może oznaczać jedno -SPL tuż za rogiem! Zanim jednak przejdę do rzeczy (czyli do Spring Splitu), opiszę po krótce sprawy, które miały miejsce podczas tej "przerwy" w rozgrywkach. ;) Let's go! (Jeśli interesują Cię tylko typowania -przejedź na sam dół). 

 

 

Koniec sezonu jak zwykle przyniósł ze sobą mnóstwo zmian w rosterach drużyn, które nie odniosły takiego suckesu, jaki chciałyby osiągnąć -bo nie oszukujmy się, to jest właśnie główna przyczyna wszelkich zmian. ;) Tak więc zacznijmy od tych najbardziej znaczących dla rozgrywek, które będą miały miejsce już wkrótce.

...

Komentarze (14) Czytaj dalej

[E-Sport] Podsumowanie SWC

Dodane przez  Ryszardzislaw 10.01.2017 (17:18)

Witajcie ludzie! Minęło kilka ładnych miesięcy odkąd napisałem tu coś ostatni raz. Po długich i namolnych namowach Siulenta postanowiłem, że od czasu do czasu coś skrobnę. Także, I'm back jestem plecy! Forma tego podsumowania może wydać się trochę chaotyczna, ze względu na mój dość długi przestój w pisaniu artykułów. W każdym razie mam jednak nadzieję, że w mniejszej lub większej części swoją rolę on spełni. ;)

 

 

Na sam początek może troszkę o samym turnieju. Było to już trzecie SWC, jakie widział Smite. Fakt, że SWC jest już za nami świadczyć może tylko o tym, że sezon 4 jest tak naprawdę tuż za rogiem. Sam turniej podzielony był na dwie rundy. Pierwsza runda to 8 zespołów, które grając między sobą decydowało o tym jak wyglądać miała runda druga, czyli &...

Komentarze (17) Czytaj dalej

[E-Sport] SPL Fall Split - typowania na trzeci tydzień

Dodane przez  Execution 07.09.2016 (21:34)

Drugi tydzień rozgrywek przyniósł kilka niespodzianek, ale z reguły wygrywali faworyci. Jak obstawiam w tym tygodniu? Poniżej lista. Zapraszam do lektury.

 

Czwartek 8.09

 

Team Eager (4-4) - Team EnVyUs (2-6) - no i tu już jest niestety pierwsza zagadka. Eager zdecydowanie nie prezentuje formy z zeszłego splitu, a Envy nadal błąka się w nieznanym. Po zeszłotygodniowym remisie z Denial, to Envy może wydać się faworytem chociaż na ugranie remisu. Eager aktualnie wydaje się być drużyną walczącą o środek tabeli niż o jej szczyt. Ja osobiście obstawiam remis.

 

Team Allegiance (3-5) - The Randozos (1-7) - mimo mojej pochwały dla Randozos w ostatnim tygodniu, nie wydaje mi się żeby mieli szansę coś ugrać na nawet dobrze grających Allegiance. Dodatkowo uważam, że Allegiance z tygodnia na tydzień będzie się prezentować coraz lepiej gdyż mają całkiem niezłą ekipę która swoje w Smite już udowodniła. Na Randozos chyba dopiero przyjdzie ten czas. 2-0 dla Allegiance.

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[E-Sport] Podsumowanie drugiego tygodnia Fall Split

Dodane przez  Execution 05.09.2016 (10:05)

Przed Wami podsumowanie drugiego tygodnia gier jesiennego spilt'u. Owe podsumowanie jest na podstawie obserwacji i danych które udało się zebrać.  Zapraszam do lektury tych kilku punktów podsumowań.

 

1. Bogowie

 

Jak pewnie wszyscy wiedzą, nie wszyscy bogowie są używani na profesjonalnym poziomie, mimo to ich liczba nie jest wysoka biorąc pod uwagę 79 postaci które mogą być użyte - Izanami jest jeszcze autobanem. Reasumując, jest wiele bogów którzy w tym sezonie sprawdzają się lepiej lub gorzej, lecz tylko kilkanaście jest prawdopodobnie niegrywalnych lub użycie ich wymaga zbudowania kompozycji specjalnie dla nich.

Nieużywani bogowie:

 • Ah Muzen Cab
 • Ah Puch
 • Anubis
 • Artemis
 • Bakasura
 • Chaac
 • Cupid
 • He Bo
 • Hel
 • Hercules
 • Kali
 • Loki
 • Mercury
 • Scylla
 • Skadi
 • Zhong Kui

 

Tylko dwoje z tej szesnastki tj. Cupid i Scylla byli raz zbanowani. Większoś...

Komentarze (2) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 10] Następna > Ostatni >>