[E-Sport] Finały Summer Split SPL

Dodane przez  Ryszardzislaw 24.04.2015 (22:53)

 

Przypominam, że już jutro startują Spring Split SPL Finals! O godzinie 21 polskiego czasu zacznie się konfrontacja AFK Gaming vs TRIG eSports (2 miejsce Północnej Ameryki vs 1 miejsce Europy w fazie grupowej). Natomaist o 0:30 polskiego czasu (czyli już właściwie w niedzielę) rozpocznie się konfrontacja Fnatic vs Team SoloMid (2 miejsce w Europie vs 1 w Ameryce Północnej podczas fazy grupowej). Rywalizacja o 3 miejsce mieć będzie miejsce o 21 polskiego czasu w niedzielę, natomiast wielkie finały o 23:30 tego samego dnia. Pierwsza faza turnieju rozgrywana jest do 3 zwycięstw, mecz o trzecie miejsce do 2, finały podobnie jak faza pierwsza do 3. Podczas trwania meczy na pewno będą miały miejsce jakieś giveawaye na chacie twitcha, to też zachęcam do oglądania! Pod tym linkiem pokazywane będą wszystkie te rywalizacje na żywo (oraz będą miały miejsce wspomniane giveawaye). Ja podczas jednego z nich wygralem Vulcana Warforged!

 

 

Powyższe drzewko postaram się na bieżąco aktualizować wpisując obecny wynik rywalizacji, więc jeśli ktoś nie chce oglądać na żywo, a jako tako się tym interesuje zachęcam do odwiedzania tego artykułu. 

 

Zamieszczam Wam również krótkie filmiki przedstawiające, jak drużyny biorące udział w finałach Sprin Split SPL prezetowały się podczas fazy grupowej. Wystarczy kliknąć w nazwę drużyny, by przeniosło Was do odpowiedniego skrótu. TRIG eSports, Fnatic, Team Solomid, AFK Gaming.

Komentarze (5) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarExecution (405)
Świetny artykuł Rysiu, Pawłowi też na bank by się spodobał! :)
25.04.2015 (21:47)
avatarxxTrinaPLxx (152)
Miałam już okazję obejrzeć starcie AFK i Trig. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem Cyklon Spina :) naprawdę dobrze sobie radzi i widać że team mu ufa i na nim polega. Teraz pora na TSM kontra Fanatic :)

Fajnie by było gdyby jacyś polscy gracze również przedostali się do Pro ligi :) wiem że jest Frostiak, ale fajnie by było zobaczyć np team który składałby się w większości z polaków. Niestety zdarzyło mi się wysłuchiwać od graczy, że np. jesteś z pl to pewnie źle grasz, jesteś noobem itp... Oczywiście to opinie dzieciaków, które same nie bardzo ogarniają, ale dobrze było by promować dobrą grę wśród naszych rodaków ;D
26.04.2015 (17:09)
avatarRyszardzislaw (311)
Cyclone 11/1/7 Guanem, no question. Najlepszy gracz tego turnieju, bez wątpienia.
26.04.2015 (23:20)
avatarm4rain (93)
ahhhhhhhh, nie dałem rady zobaczyć. SmiteVOD pokaze? albo gdzies indziej bedzie mozna?
27.04.2015 (11:03)
avatarRyszardzislaw (311)
Na pewno będzie udostępnione albo na SmiteVOD, albo na SMITEPro w ciągu najbliższych godzin. U nich jest dopiero 7 rano, a że Amerykanie naród leniwy to się zejdzie. ;) Wieczorkiem podrzucę też podsumowanie tych finałów. Naprawdę warto było obejrzeć. :D

https://www.youtube.com/channel/UCDBofwsppusJeitUyKpkB5g/videos
27.04.2015 (12:37)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!