[E-Sport] SPL Fall Split - typowania na trzeci tydzień

Dodane przez  Execution 07.09.2016 (21:34)

Drugi tydzień rozgrywek przyniósł kilka niespodzianek, ale z reguły wygrywali faworyci. Jak obstawiam w tym tygodniu? Poniżej lista. Zapraszam do lektury.

 

Czwartek 8.09

 

Team Eager (4-4) - Team EnVyUs (2-6) - no i tu już jest niestety pierwsza zagadka. Eager zdecydowanie nie prezentuje formy z zeszłego splitu, a Envy nadal błąka się w nieznanym. Po zeszłotygodniowym remisie z Denial, to Envy może wydać się faworytem chociaż na ugranie remisu. Eager aktualnie wydaje się być drużyną walczącą o środek tabeli niż o jej szczyt. Ja osobiście obstawiam remis.

 

Team Allegiance (3-5) - The Randozos (1-7) - mimo mojej pochwały dla Randozos w ostatnim tygodniu, nie wydaje mi się żeby mieli szansę coś ugrać na nawet dobrze grających Allegiance. Dodatkowo uważam, że Allegiance z tygodnia na tydzień będzie się prezentować coraz lepiej gdyż mają całkiem niezłą ekipę która swoje w Smite już udowodniła. Na Randozos chyba dopiero przyjdzie ten czas. 2-0 dla Allegiance.

 

Luminosity Gaming (6-2) - Denial eSports (7-1) - pierwszy z hitów na amerykańskiej arenie e-sportu w Smite. Luminosity które genialnie zaprezentowało się w zeszłym tygodniu podejmuje niezwykle mocne w tym splicie Denial. W tym pojedynku prawdę mówiąc możliwy jest każdy wynik. Sądzę jednak, że po obnażeniu braków w Denial przez Envy to Luminosity jest faworytem tego spotkania prezentując się coraz lepiej na przestrzeni tygodni. 2-0 dla Luminosity, chociaż jak wspomniałem, żaden wynik nie będzie tu zaskoczeniem.

 

Enemy eSports (2-6) - Soar G2A (7-1) - nie oszukujmy się, Enemy ten split zaczęli tragicznie głównie z powodu braku PandaCat który wraca na ten mecz. Soar wzmocnione jednak Snoopy'm oraz Adinsterem mają najlepszą pakę aktualnie w Ameryce i wątpię, że dadzą sobie wyrwać jakikolwiek punkt w tej rozgrywce. Enemy grało naprawdę słabo w dotychczasowych spotkaniach, a usprawiedliwiać brakiem jednego gracza tego nie można. 2-0 dla Soar.

 

Piątek 9.09

 

Paradigm (7-1) - Fantastique  (3-5) - aktualnie to Paradigm w Europie prezentuje najlepszą formę i Fatanstique mimo zwycięstwa nad Cringe Crew w zeszłym tygodniu raczej ma nikłe szanse na pokonanie Paradigm. To raczej będzie jednostronne widowisko. Chyba, że Jermain znów uraczy nam jakąś epicką kradzieżą GF lub FG. 2-0 dla Paradigm.

 

Sanguine eSports (1-7) - CycloneGG (2-6) -  Spotkanie dwóch zamykających tabelę w Europie zespołów. Sanguine prezentuje kiepską formę na początek tego splitu, powinno jednak poradzić sobie w minimum jednym meczu przeciwko CycloneGG. Stare Leftovers w końcu z pewnością zacznie punktować. Pytaniem jest tylko czy już w tym spotkaniu. Dlatego ja typuję remis.

 

Cringe Crew (2-6) - Team Dignitas (3-5) -  pomimo urwania punktu NRG eSports przez Cringe Crew to raczej prezentujący się całkiem ciekawie Team Dignitas jest faworytem tego spotkaniu. Cringe Crew jako ogół prezentują się raczej przeciętnie i do końca splitu mogą bić się o utrzymanie. Dignitas natomiast ma wszystko by powalczyć o czwarte miejsce w Europie. 2-0 dla Dignitas.

 

NRG eSports (6-2) - Hungry for More (6-2) -  hit piątku. NRG z pewnością będzie chciało pokazać, że na dwóch porażkach w tym splicie się skończy i udowodni HFM, że to oni są  numerem jeden w świecie Smite. Za NRG przemawia również fakt, że HFM nie radzi sobie z najlepszymi drużynami co pokazała zeszłotygodniowa klęska z Paradigm. 2-0 dla NRG.

 

Sobota 10.09

 

NRG eSports (6-2) - Fantastique (3-5) - NRG raczej nie powinno mieć większych problemów z drużyną która dopiero stawia małe kroczki na scenie e-sportu. Zwycięstwo 2-0 dla NRG jest raczej pewną sprawą, ale po cichu mam nadzieję na ciekawe widowisko z udziałem tych dwóch zespołów.

 

Cringe Crew (2-6) - CycloneGG (2-6) - oby dwie drużyny prezentują raczej zbliżony do siebie poziom. Cringe Crew co prawda jest drużyną o wiele bardziej doświadczoną od CycloneGG jednak w tym splicie prezentuje formę bliższą spadku niż czwartego miejsca które jeszcze nie tak dawno zajęli. CycloneGG jednak sprawiło sporo problemów Hungry for More w zeszłym tygodniu. Typuję remis.

 

Hungry for More (6-2) - Sanguine eSports (1-7)   - już patrząc na potencjał obu drużyn widać ogromną przepaść pomiędzy nimi, a wyniki tylko to potwierdzają. Hungry for More powinno tym meczem wrócić na ścieżkę zwycięstw aby powalczyć o jak najlepszą pozycję w tabeli. Sanguine jednak może mieć poważne problemy z utrzymaniem się jeśli nie zaczną szybko punktować. Mimo wszystko 2-0 dla Hungry for More.

 

Paradigm (7-1) - Team Dignitas (3-5) - mimo, że Dignitas prezentuje się na razie całkiem ciekawie, nie powinni mieć większych szans z coraz lepszym Paradigm które swoją pozycję w Smite udowodniło i to nie raz. Oczywiście, mecze mogą być zacięte i dla widowiska byłoby to dobre. Aczkolwiek 2-0 dla Paradigm.

 

Niedziela 11.09

 

Enemy eSports (2-6) - Team EnVyUs (2-6) - powiem szczerze, wynik tego spotkania będzie zależny od tego jak oby dwie drużyny zaprezentują się w czwartek. Większy potencjał jednak posiada Enemy, szczególnie biorąc pod uwagę powrót PandaCat. EnVy miewa już dobre momenty w swoim grach, lecz to może być zbyt mało na pokonanie Enemy.  2-0 dla Enemy.

 

Luminosity Gaming (6-2)  - The Randozos (1-7) - obawiam się, że ten mecz może być meczem bez większej historii i dramaturgii. Naprawdę nie sądzę, że Randozos są w stanie na dłuższą metę postawić się drużynie z bardzo długim stażem w elicie. 2-0 dla Luminosity.

 

Soar G2A (7-1) - Team Allegiance (3-5) - faworytem tego spotkania jest bez wątpienia Soar. Allegiance mający dobre momenty może oczywiście chwilowo się stawiać bardzo dobrej drużynie Soar jednak wydaje mi się, że nie jest to na tyle dobra drużyna by urwać coś Soar. 2-0 dla Soar.

 

Eager (4-4) - Denial eSports (7-1) - Drużyna środka tabeli versus jej lider. Eager prezentuje się na tyle słabo w ostatnich meczach, że nie powinno sprawić większych problemów bardzo dobremu Denial. Nawet Zapman jest cieniem siebie z ostatniego splitu. Eager jednak w końcu się przełamie, ale nie będzie to raczej w tym meczu. 2-0 dla Denial.

Komentarze (0) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!