[E-Sport] SPL Qualifiers

Dodane przez  Ryszardzislaw 03.03.2015 (20:16)

Witam, jestem nowym (póki co tymczasowym) redaktorem na tej stronie. ;) Moim celem jest ożywić ostatnio trochę zapomnianą kategorię E-Sportu. Mam nadzieję, że moje artykuły znajdą odbiorców i co poniektórzy się nimi zainteresują. :D

 

A więc do rzeczy, co słychać na scenie E-Sportu? Otóż właśnie zakończyły się EU i NA SPL Spring Split Qualifiers (Turnieje Kwalifikacyjne do SPL [Smite Pro League] na przełomie wiosny w Europie i Północnej Ameryce). Z obu regionów 6 drużyn przeszło dalej i weźmie udział w pierwszej edycji ligi (która w sumie ma niewiele wspólnego z prawdziwą SPL). Drużyny te to, z Europy: Titan, SK Gaming, Team Dignitas, London Conspirancy, TRIG eSports, Upcoming Stars; a z Północnej Ameryki: Cloud9 g2a, The Name Changers Cognitive Gaming, compLexity, BUSTER, Denial eSports. Liga startuje już 7 marca od meczy Team Dignitas vs TRIG eSports (podczas kwalifikacji w bezpośrednich starciach lepsi okazali sie być Ci drudzy) oraz comPlexity vs Denial eSports. Szczegółowy terminarz oraz kanał, na którym można będzie śledzić te mecze podam w bliższym wydarzenia terminie. Ponadto drużyny podkreślone (2 najlepsze z regionu) wezmą udział w turnieju w Alpharetcie (Georgia; USA), gdzie stawką będzie wyjazd do Brazylii i możliwość zagrania z najlepszymi drużynami Ameryki Łacińskiej.

 

Wracając do tematu kwalifikacji, które są za nami, chciałbym Wam przedstawić rozkład najczęściej wybieranych na daną rolę bogów z załączonym rozkładem banów (tylko EU). http://wklej.org/id/1653736/

 

Jeśli kogoś interesują powtórki meczy z tychże kwalifikacji polecam odwiedzić te tracklisty:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLqEVl7HdnTrh749GGjbaLXlzWugSXQsOs

https://www.youtube.com/playlist?list=PLqEVl7HdnTrhW8nZyzB_SEEAUwg_4w4jA

Komentarze (2) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarAgraelRaelag (621)
" Ponadto drużyny podkreślone (2 najlepsze z regionu) wezmą udział w turnieju w Alpharetcie (Georgia; USA), gdzie stawką będzie wyjazd do Brazylii i możliwość zagrania z najlepszymi drużynami Ameryki Łacińskiej."
Drużyny z EU i NA walczą oto, aby móc się zmierzyć z "kopciuszkami", no nieźle! Finały na pewno będą bardzo emocjonujące!!!

Na SPL top pick na suppa Sylvanus, DMBrandon coś mówiłeś? Podobnie z Ullrem. Ale za to fajną brodę teraz ma ;)
03.03.2015 (23:17)
avatarm4rain (93)
ja oczywiście wszytskie powtórki na SmiteVOD poogladałem juz dawno i bardzo sie ciesze ze będzie osoba odpowiedzialna za esport ! oby jak najwięcej newsów z Twojej strony Ryszardzislaw!ps.
ADC:
Cupid 14
Xbalanque 11
...
Apollo 1
Anhur 1

:(:( Po Mistrzostwach Świata wklejałem identyczną statystyke, Cupida i Xbala nie było w ogóle, Apollo i Anhur byli top. ADC zmieniło się ogormnie w drugim sezonie.
06.03.2015 (10:47)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!