[E-Sport] Typowania Fall Split i Brazil Gaming League

Dodane przez  Ryszardzislaw 09.09.2015 (21:16)

 

Internet wrócił, więc w tym tygodniu nic nie stoi na przeszkodzie abym jak co tydzień podarował Wam kilka niusów ze świata E-Sportu i typowania na nadchodzący tydzień rozgrywek SPL. Tak więc bez dłuższego rozwodzenia się na wstępie przejdźmy od razu do właściwej treści. 

 

 

Gracz przedstawiony powyżej znany jest w świecie E-Sportu jako ADURO. Do tej pory miał on swoje chwile sławy podczas Summer Splitu, gdzie razem z Legionofcarrots momentami stanowili nie lada niespodziankę. We wcześniejszej przeszłości natomiast był on rezerwowym w Teamie Dignitas, tym któy zajął 2 miejsce podczas Smite Launch Tournament. Dzisiaj stał się on nowym oficjalnym członkiem Teamu eLevate, który zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Fall Split jeśli chodzi o Amerykę Północną. Na pewno jest to zmiana na +, ale nie podejrzewam by miałą się jakoś drastycznie przełożyć na wyniki drużyny.

 

 

Osoba przedstawiona powyżej to natomiast YOUNGBAE. Do niedawna był on graczem Dignitas wraz z między innymi dwoma polakami. We wcześniejszej fazie swojej kariery wraz z gamehunterem i trzema panami z obecnego Paradigm zajął on pierwsze miejsce na Smite Launch Tournament. Do wczorajszego dnia był on "bezrobotny" od prawie dwóch miesięcy. Wczoraj został on zatrudniony przez rewelację tej edycji Fall Split -Epsilon eSports (swoją drogą podczas Summer Splitu przepowiadałem, że to drużyna mająca aspiracje na to by być na szczycie -sprawdziło się ). Nie będzie on pracownikiem na swojej nominalej pozycji (czyli hunter), gdzie grał wszedzie do tej pory a w całkiem nowej dla niego roli. Został on bowiem nowym trenerem tej drużyny, czy spisze się w tej roli i pomoże Epsilonowi być wciąż najlepszą drużyny Europy? Czas pokaże.

Zmiany, zmiany, zmiany... SoloMid do niedawna był drużyną z tych topowych, która od najdłuższego czasu miała ten sam, niezmieniony skład. 3 września ich dotychczasowy mider TheBoosh postanowił jednak opuścić drużynę. Powody nie są do końca znane, do tej pory nie znalazł on też nowego pracodawcy -gdy jednak znajdzie na pewno się tego ode mnie dowiecie. Wracając do SoloMid-u. Odejście ich midlanera spowodowało kilka zmian w drużynie. Na swoich starych pozycjach zostali tylko Divios (solo) oraz Dagarz (jungle). Nowym midlanerem został mianowany Snoopy (dotychczasowy hunter), nowym hunterem Eonic (dotychczasowy support) a supportem Jigz (od Maja był on trenerem SoloMid-u). Pierwsze obserwacje na temat tych zmian? Najbardziej boli zmiana Snoopy'ego z huntera na mid. Nie odnajduje on się w tej roli tak samo jak robił to jako adc (jego słynne snajpy z ulta Ramy, ah). Może w ciągu następnych rozgrywek jego (a raczej całej drużyny) gra ulegnie poprawie, ale póki co wydają się oni jeszcze trochę zagubieni w obecnym składzie.

Jak można się domyślić z powyższego logo zamierzam teraz trochę rozpisać się o C9. Nie będzie to nic dotyczące zmian w teamie, bo takich nie ma, a raczej na temat ogólny. Wiele osób pewnie jest zawiedzione ich postawą podczas obecnie trwających Fall Split. Legitymują się oni bowiem bilansem 3-7 zajmując 7, przedostatnie miejsce w Północnej Ameryce. Czym to jest spowodowane? Mozna pociągnąć tu do odpowiedzialności przede wszystkim dwie osoby. Pierwszą z nich może być Omega, który "znienacka" opuścił drużynę dlatego, że wyniki nie były tak wysokich lotów jak się spodziewano. Dali się oni bowiem dwukrotnie zmiażdżyć (innego słowa tu nie potrafię odnaleźć) drużynie AFK, z którą przecież jeszcze niedawno rywalizowali o miano najlepszej w Północnej Ameryce. Następnie porażka z Enemy też nie była czymś o czym marzyli fani barracudy i "chmurek". Takie rezultaty mogły skłonić Omegę do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Drugą osobą, którą można winić jest andinster. Jego kłopoty z internetem najpierw przyczyniły się do dwukrotnej porażki z COG (w pierwszym meczu DC od 6 minuty, w drugim pograł trochę dłużej) a następnie do przymusowego poddania się przeciw Eager. Miała być ciekawa konfrontacja Omegi z jego dawnymi kolegami z teamu skończyło się na kapitulacji C9 z powodu braku piątego gracza do rozgrywek (znów problemy internetowe andinstera). Chmurki czeka teraz naprawdę trudne wyzwanie, jeśli chcą oni zagrać w finałafch Fall Splitu. Oby limit niesprzyjających im wydarzeń już się wyczerpał i żeby teraz było tylko lepiej. Cały świat interesujący się E-Sportem na pewno zadaje sobie to samo pytanie "co się dzieje z cloud9?". Obyśmy już długo nie musieli się zastanawiać.. 

 

Na koniec standardowo typy. Nie ma już Oceanii oraz LATAM, tylko Fall Split oraz Brazil Gaming League. 

 

Komentarze (13) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarNirwel (137)
W Latam jest jeszcze 9 i 10 tydzień, nie wiem kiedy oni grają te mecze i jak to się tam nalicza po czasie, ale dla pewności sobie wszystko obstawiłem xd

I dziwie się TSM, że dali Snoopiego na mida, jakby ich trener nie mógł tam pójść, a każdy by został w swojej dawnej roli :l

Ps: W sumie Snoop na midzie i tak grał chyba tylko januszami, więc na swego rodzaju snajpy też ma szanse :d
09.09.2015 (21:27)
avatarNukL3 (513)
W C9 znowu bedzie DC?
09.09.2015 (22:08)
avatarVeniVidiVici (127)
Czy ja wiem czy taka strata dla TSM - snoopy jest dobrym miderem, musi tylko nabrać wprawy, zresztą w jakimś z wywiadów mówił że ADC jest jego najmniej lubianą pozycją i że gra na tej pozycji go nie cieszy czy jakoś tak ...

Btw. 100 komentarz !!! :)
10.09.2015 (15:23)
avatarBisiek (231)
Z tego co czytałem to TheBoosh zrezygnował z tego powodu, że przestał mu się Smite podobać i przerzucił się na jakieś inne gry, a tak po za tym to grał w Smite tylko na turniejach, żadnych treningów z drużyną bo mu się to "znudziło", więc to też może być powód.
10.09.2015 (15:38)
avatarDeggsy (38)
Panowie opłaca sie jeszcze kupować ten Bilet za 300 gemów?Czy już nie?
10.09.2015 (17:56)
avatarHoneey (265)
Nie jestem panem, ale uwazam, ze sie oplaca. Do stycznua duzo czasu zeby nabic fp,
10.09.2015 (18:08)
avatarDeggsy (38)
Jest też problem w tym że mam tylko 50 gemów... I musze czekać praktycznie miesiąc na gemy...A kupował nie będę za realne pieniądze
10.09.2015 (19:57)
avatarNukL3 (513)
Ja ci powiem tak, w 2 i pol miesiaca zrobilem 6000 punktow a do konca jest jeszcze ponad 4 miesiace. Jak sie sprzezysz to zrobisz 10 tysiecy czyli wszystko oprocz ramki za 15 tysiecy.
10.09.2015 (20:32)
avatarRyszardzislaw (311)
Widocznie C9 jednak limitu pecha jeszcze nie wyczerpało...
11.09.2015 (0:03)
avatarZielon (40)
Tutaj nie chodzi o pecha tylko ktoś musi bardzo nie lubić C9. Ani DCki andiego, ani DCki MLC nie były przypadkowe. Podczas rozgrywek ich komputery miały ataki DDOS. Zresztą, na streamach też czasami się im to zdarza. Informacje w przypadku andiego przekazał Barra, a MLC poinformował o tym osobiście na swoim Twitterze bodajże. Pech nie ma tutaj nic do rzeczy.
11.09.2015 (23:57)
avatarNukL3 (513)
Lnd robi sobie remis z mocnym titanem zeby potem przegrac z dignitas... ja juz kurwa tego nie czaje.
13.09.2015 (21:55)
avatarihjasty (908)
Ten tydzień czerwony jak noc z dziewicą, maskara trafione może z połowa meczy.
13.09.2015 (22:50)
avatarNukL3 (513)
A ja jeszcze mniej...
13.09.2015 (22:51)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!