[E-Sport] Typowania SPL Tydzień 2

Dodane przez  Execution 01.09.2016 (10:22)

Jako, że wciąż poszukujemy nowego redaktora e-sportu, a rozgrywki jesienne już trwają przedstawiamy Wam typowania na nadchodzący tydzień. Split dopiero się zaczął, więc jest trudno określić po dwóch meczach faworytów, nakreślę Wam jednak nieco i podzielę się moimi typami. Oczywiście, ostateczny wybór należy do Was. Jednocześnie nadal zachęcamy do składania podań na redaktorów. Potrzebujemy Was.

Czwartek 1.09

Denial - Randozos - Denial po roszadach pomiędzy SPL wydaje się być bardzo dobrą drużyną co potwierdziła to w poprzednich dwóch meczach pewnie oby dwa wygrywając. Randozos jest ciągle jedną z najgorszych drużyn i zanotowała remis z EnVyUs oraz porażkę. 2-0 dla Denial.

 

Team EnVyUs - Luminosity Gaming -  po dramach i porażkach EnVy wreszcie chyba ustabilizowało swój skład. Kiki wrócił na swoją pozycję, tak jak i CycloneSpin, a duo może działać wkrótce bardzo dobrze. Mimo to, podobnie jak Randozos zaliczyli remis i porażkę. Luminosity straciło swojego junglera i pozyskało Masked'a. Aktualnie mają bilans 2-2 (remis z Soar oraz Allegiance). Mimo wszystko 2-0 dla Luminosity. Innym wynikiem który biorę pod uwagę jest 1:1. Wybór jednak należy do Was.

 

Team Allegiance - Enemy eSports - Incon, Stealth oraz Weak3n ponownie w jednej drużynie, która kiedyś lała każdego jak chciała. Pracują tak jednak od niedawna, a Enemy zachowało swój roster. Allegiance na ten moment ma stosunek 1-3, a Enemy 2-2 (byli osłabieni brakiem adc PandaCat). W tym pojedynku jednak to Enemy powinno wygrać 2-0.

 

Soar Gaming - Eager - zdecydowanie najciekawszy mecz tego dnia. Soar które zyskało dwóch świetnych graczy (Adinster i Snoopy) wspomaganych przez świetnego Baskina wydają się na papierze być najmocniejszą drużyną NA na ten moment, Eager które gładko pokonało Randozos nie sprostało osłabionemu Enemy. Ja osobiście stawiam na 2-0 dla Soar. 

 

Piątek 2.09

CycloneGG - Team Dignitas - czyli można powiedzieć Żółtodzioby - Starzy Wyjadacze. Cyclone w poprzednim tygodniu zaliczyło niezły start remisując z Fantastique, a ich solo laner Deathwalker zaprezentował się jak na debiutanta naprawdę świetnie. Cyclone ma bilans 1-3, co spowodowała porażka z Paradigm. Team Dignitas natomiast, to gracze którzy wiedzą o co w SPL chodzi, mimo porażki z Panterą, łatwo rozprawili się z Leftovers  i to ich stawiam jako faworytów tego spotkania. 2-0 dla Dignitas.

 

Fantastique - Cringe Crew - to będzie ciekawe spotkanie, Jermain oraz Dardez po rozbracie z SPL, grze na rankedzie ze mną w teamie postanowili wrócić na salony :D Oby dwie drużyny w poprzednim tygodniu przegrały swoje mecze z Hungry For More. Cringe Crew które zachowało swój roster zremisowało także z Leftovers. Ja w tym meczu stawiam na remis głównie dlatego, że w Fantastique jest potencjał, a CC nie prezentowało się jakoś specjalnie dobrze. 

 

Panthera - Leftovers - mimo remisu z Paradigm, to Panthera jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, Leftovers mimo dobrych momentów w zeszłym tygodniu, na 99% nie sprosta najlepszej drużynie Smite'a. 2-0 dla Panthery.

 

Hungry For More - Paradigm - najciekawszy mecz w Europie tego dnia. Obie drużyny są naprawdę świetne i ciężko ocenić kto wyjdzie z niego zwycięsko. HFM aktualnie ma 4-0, gdzie Paradigm 3-1, lecz to nie zaważy na  ocenie tego spotkania. HFM jest mimo wszystko na tyle mocne, że urwie jedną grę Paradigm. Remis.

 

Sobota 3.09

 

Fantastique - Team Dignitas - jako, że mniej więcej już wiecie co się działo w owych zespołach, raczej tu będzie krótko. Fantastique nie jest na tyle mocne jako drużyna (aktualnie) by pokonać Dignitas chociaż wydaje mi się, że mogą im trochę krwi napsuć . 2-0 dla Dignitas.

 

The Leftovers - Paradigm - Leftovers mimo całej mojej sympatii dla nich nie ma raczej większych szans na pokonanie Paradigm. 2-0 dla Paradigm

 

CycloneGG - Hungry For More - CycloneGG udowodniło, że jest w stanie nawiązać walkę z słabszymi drużynami europejskiej sceny Smite, ale nie mają raczej większych szans na napsucie krwi doświadczonym graczom. 2-0 dla HFM.

 

Cringe Crew - Panthera - mimo, że w zeszłym Splicie, CC było pierwszą drużyną która urwała punkt Pantherze, nie uczynią oni tego ponownie, gdyż na razie prezentują się kiepsko. 2-0 dla Panthery.

 

Niedziela 4.09

 

Team EnVyUs - Denial - wielu ludzi uważa, że ten mecz może skończyć się remisem, ja uważam, że EnVy nie jest na tyle zgrane by coś urwać Denial. Wynik to 2-0 dla Denial, typ jednak warto mieć na uwadze i zerkać na wyniki z czwartku, jeśli EnVy urwie coś Luminosity to warto będzie zaznaczyć remis.

 

Team Allegiance - Eager - Allegiance pracuje bardzo ciężko by osiągnąć wyższy poziom niż aktualnie, Eager jednak mimo wpadki, prezentuje się lepiej i ich synergia będzie o wiele lepsza, a na pewno nie pozwolą sobie na kolejne wpadki jak ta w zeszłym tygodniu. 2-0 dla Eager.

 

The Randozos - Soar Gaming -  Randozos nie powinno sprawić zbyt wiele problemów dla doświadczonej i wzmocnionej na kilku pozycjach drużynie. Mimo pewnego utrzymania się na poziomie SPL, Randozos znów będzie walczyć o utrzymanie. 2-0 dla Soar.

 

Enemy eSports - Luminosity Gaming -  wisienka na torcie tego dnia, dwie od dłuższego czasu dominujące drużyny znów się spotykają. Są to równe drużyny jak chodzi o ich potencjał. Luminosity jednak brakuje trochę zgrania. Dlatego ja typuję remis.  Jeśli ktoś jest pewny za Enemy, możecie dać 2-0 dla Enemy. 

Komentarze (0) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!