[E-Sport] Typowania SPL Tydzień 2

Dodane przez  Execution 01.09.2016 (10:22)

Jako, że wciąż poszukujemy nowego redaktora e-sportu, a rozgrywki jesienne już trwają przedstawiamy Wam typowania na nadchodzący tydzień. Split dopiero się zaczął, więc jest trudno określić po dwóch meczach faworytów, nakreślę Wam jednak nieco i podzielę się moimi typami. Oczywiście, ostateczny wybór należy do Was. Jednocześnie nadal zachęcamy do składania podań na redaktorów. Potrzebujemy Was.

Czwartek 1.09

Denial - Randozos - Denial po roszadach pomiędzy SPL wydaje się być bardzo dobrą drużyną co potwierdziła to w poprzednich dwóch meczach pewnie oby dwa wygrywając. Randozos jest ciągle jedną z najgorszych drużyn i zanotowała remis z EnVyUs oraz porażkę. 2-0 dla Denial.

 

Team EnVyUs - Luminosity Gaming -  po dramach i porażkach EnVy wreszcie chyba ustabilizowało swój skład. Kiki wrócił na swoją pozycję, tak jak i CycloneSpin, a duo może działać wkrótce bardzo dobrze. Mimo to, podobnie jak Randozos zaliczyli remis i po...

Komentarze (0) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 10 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 02.06.2016 (20:18)

 

 

Po sielance w tygodniu poprzednim, w tym wybuch, burze z piorunami, tornado i gradobicie.

Wszyscy widzieli co stało się w meczu SoaR Gaming vs EnVyUs?

Kto nie widział, niech zerknie, i sam oceni, na ile profesjonalnie postąpili gracze EnVyUs, którzy po DC Omegi w meczu pierwszym, w starciu drugim (gdzie nie było problemów technicznych) rozpłakali się i poddali 1:35 min. po rozpoczęciu gry.

Filmik znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=7HlFDHnK-eU

Nie ma go na oficjalnej stronie rozgrywek – SMITE Pro, i w sumie się nie dziwię, bo mi też byłoby wstyd za takich graczy.

Panowie zresztą za swoje zachowanie dostali karę w wysokości 500$ na głowę.

 

Cała szopka zakończyła się odejściem Omegi i Snoopy’iego z zespołu. Omega z pokorą i wstydem usuwa się na razie w cień...

Komentarze (6) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 9 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 26.05.2016 (20:13)

 

 

 

Jestem przeszczęśliwa, że w tym tygodniu nie muszę się tu produkować – zmian w tygodniu ósmym nie było żadnych, cisza, spokój i sielanka.

A w rozgrywkach?

Bardzo interesująco i zaskoczeń co niemiara.

Remis Paradigm i Panthery - na pewno był to bardzo ciekawy mecz. Nie da się powiedzieć, że Panthera się nie popisała, jednak na pewno zlekceważyła przeciwnika w pierwszym meczu i dostała nauczkę. I tym sposobem Panthera ma już AŻ dwie porażki.

Wygrana Allegiance z EnVyUs – EnVy bardzo nie służą ciągłe zmiany, rotacje i przemieszania. W tym momencie zespół wygląda trochę rozpaczliwie i chaotycznie.

Wygrana Hungry For More nad Cringe Crew – mega radosna wiadomość, MANALIKE spisuje się świetnie, trzymajmy więc dalej kciuki za Polaka i resztę zespołu.

 

 

...

Komentarze (13) Czytaj dalej

[Szybki Ostrzał] Nowa seria już z nami!

Dodane przez  Execution 22.05.2016 (21:24)

To już dziś, start nowej, niezapowiadanej wcześniej serii. Specjalnie dla Was Variety - solo laner z Hungry For More zgodził odpowiedzieć się na kilka pytań. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i dowiecie się co nie co od profesjonalnego gracza Smite. 

 

Q:Dlaczego zdecydowałeś się do grania na linii solo?

Variety: Zdecydowałem się na granie solo, ponieważ jest to głównie linia 1 na 1, ponieważ lepszy gracz z dwójki solo lanerów wspina się na szczyt, a to jest świetne uczucie gdy zabijasz wrogiego solo lanera lub gdy moja drużyna świetnie robi ganka co powoduje, że mogę dominować linię. Dodatkowo zdobywa się mnóstwo doświadczenia i złota i można robić cokolwiek się chce ponieważ wygrywając  swoją linię, mając wysoki poziom i wiele złota jest się w stanie samemu wyeliminować wrogów,

 ...

Komentarze (21) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 8 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 19.05.2016 (20:15)

 

 

Wkurzać mnie już zaczynają te zmiany. Chwila spokoju, a potem znów petarda i wszystko wybucha.

 

12.05 w Allegiance doszło do przetasowania – Incon wrócił na swoją sztandarową pozycję, czyli supporta, MrMakey za to przeszedł na mida. Jednak już 5 dni później, MrMakey odszedł z drużyny – stwierdził, że czas na emeryturę. Na szczęście do akcji wszedł Weak3n, który dołączył do zespołu, na dżunglę oczywiście. Za jego sprawą Lassiz trafił na środkową linię.

 

18.05 w Fnatic też się porobiło – Realzx i BigManTingz są na wakacjach i nie zagrają w 8 tygodniu rozgrywek. Na ten tydzień ich miejsce zajmą Jermain i Dardez.

 

Również 18 doszło do setnej już chyba zmiany pozycji w EnVyUs. Nie bez przyczyny, gdyż do drużyny dołączył Snoopy. Pałęta się on, i pałęta, i dopałętał się do EnV...

Komentarze (8) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 7 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 12.05.2016 (18:52)

 

 

Kolejny tydzień rozgrywek za nami. Był to tydzień pod znakiem remisów, i to czasem bardzo zaskakujących. Szacunek i flaszka dla tego, kto był je w stanie przewidzieć – zwłaszcza remis EnVyUs z Randozos.

 

Zmian personalnych nie było, za to w dwóch zespołach gracze wymienili się pozycjami:

Torpedo – m0eX przeszedł na solo, Gamehunter na huntera

Leftovers – Cherryo przeszedł na jungle, a Jungler na mida.

 

 

Tabele po szóstym tygodniu:

 

EU

 

 

NA

 

 

 

Typowania:

&...

Komentarze (1) Czytaj dalej

Spring Season - tydzień 6 - typowania

Dodane przez  MissRedhead 05.05.2016 (18:23)

 

 

Ostatnie dwa tygodnie były w miarę spokojne, jeśli chodzi o zmiany składów i członków drużyn. Całkiem bez nich się jednak nie obyło:

Pierwsza transformacja odbyła się w EnVyUs. 4 graczy wymieniło się miejscami (tylko MLC pozostał na swojej pozycji – midzie).

Od teraz na:

Solo – jest CycloneSpin

Jungle - 0mega

Hunter – KikiSoCheeky

Support – Eonic.

 

Druga zmiana – Snoopy opuścił Luminosity. Dlaczego? Tego jak na razie nie wie nikt, Snoopy i byli już koledzy z drużyny milczą. Wiadomo jedynie, że jak na razie pozostaje on bez zespołu.

 

Na miejsce Snoopy’ego wskoczył ScaryD. Tym samym, wrócił z przymusowego supportowania w RANDOZOS na swoją ulubioną pozycję czyli Solo. Luka w RANDO została szybko wypełniona przez dotychczas mało znanego gracza z USA &ndash...

Komentarze (16) Czytaj dalej