[Szybki Ostrzał] Nowa seria już z nami!

Dodane przez  Execution 22.05.2016 (21:24)

To już dziś, start nowej, niezapowiadanej wcześniej serii. Specjalnie dla Was Variety - solo laner z Hungry For More zgodził odpowiedzieć się na kilka pytań. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i dowiecie się co nie co od profesjonalnego gracza Smite. 

 

Q:Dlaczego zdecydowałeś się do grania na linii solo?

Variety: Zdecydowałem się na granie solo, ponieważ jest to głównie linia 1 na 1, ponieważ lepszy gracz z dwójki solo lanerów wspina się na szczyt, a to jest świetne uczucie gdy zabijasz wrogiego solo lanera lub gdy moja drużyna świetnie robi ganka co powoduje, że mogę dominować linię. Dodatkowo zdobywa się mnóstwo doświadczenia i złota i można robić cokolwiek się chce ponieważ wygrywając  swoją linię, mając wysoki poziom i wiele złota jest się w stanie samemu wyeliminować wrogów,

 

Q:Ile czasu spędziłeś podczas nauki Smite’a?

Variety: Trudno powiedzieć ile czasu uczyłem się Smitea, ponieważ zależało to od dnia w którym razem z drużyną trenowaliśmy itp. Zazwyczaj trwało to około 4godzin dziennie plus dodatkowo granie kilka godzin rankedów i casuali.

 

Q: Jakie to uczucie bycie rozpoznawalnym w grze?

Variety: To całkiem dziwne i zwariowane uczucie gdy widzisz ludzi w lobby którzy piszą „To honor dla mnie grać z tobą” lub „Graliście świetnie w tym tygodniu, liczę na Was”, a przecież ja jestem tylko gościem grającym w Smite’a tak samo jak Wy!

 

 Q: Traktujesz Smite bardziej jako pracę (ponieważ zarabiasz na tym pieniądze) czy raczej jak hobby?

Variety:Traktuje to w pewnym sensie jako ‘pracę’ odkąd wkładam w grę wiele czasu, ale jest to również moje hobby ponieważ lubię w to grać mimo to więc nie jest to do końca  wykonywanie jakiegoś konkretnego zawodu.

 

Q: Możesz dać kilka wskazówek dla graczy którzy chcą osiągnąć coś więcej niż gold na rankedach?

Variety: To proste obwiniać innych za porażkę na rankedzie ponieważ grali oni źle, ale starajcie się skupić na sobie i poprawie swoich umiejętności i spojrzeć krytycznie na rzeczy które mógłbyś ulepszyć, a wtedy jest o wiele większa szansa na wycarrowanie gry i wspinanie się w rankingu. (Harry Bollter I Więzień Silver IV -> dopisek Silenta)

 

Q: Czego spodziewasz się w nadchodzących meczach czekających Was na SPL?

Variety: Oczywistym jest, że celuje w wygranie wszystkich nadchodzących meczy, w innym wypadku nie przejmowałbym się graniem  ich. Wierzę i oczekuję, że uda nam się zakwalifikować na nadchodzący Dreamhack. Przebyliśmy długą drogę w drugiej fazie splitu i nadal pracujemy ciężko by osiągnąć szczyt naszych możliwości.

 

Q: Która rola w grze jest Twoim zdaniem najważniejsza I kto powinień być tzw. Shotcallerem?

Variety: Myślę, że najważniejszą rolą w Smite jest jungler. Szczególnie w nowej mecie w której powrócił speed buff. To ich robota by wywierać nacisk gdziekolwiek to możliwe i efektywnie spędzać czas. Jeśli chodzi o shotcalling, w early game powinien to być jungler, gdyż on jako jedyny wie jak mniej więcej ma się sytuacja na mapie i planuje start jakiegoś celu typu gold fury. Później shotcallerem powinien być ten który inicjuje walkę.

 

 

 

Komentarze (21) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarPanSIlent (1428)
To ja wymyśliłem nazwę kategorii!
Fejm dojebany!
22.05.2016 (21:29)
avatarCrucy (659)
"Variety: Zdecydowałem się na granie solo ponieważ jest to głównie linia 1 na 1 ponieważ lepszy gracz z dwójki solo lanerów wspina się na szczyt"

Jak w ogóle można coś takiego na światło dzienne wypuścić?
22.05.2016 (21:56)
avatarExecution (405)
Nie do końca może oddałem to co chciał powiedzieć, szczególnie z wspinaniem się na szczyt, ale nie znalazłem na ten moment lepszego ekwiwalentu. Reszta to dosłownie słowa Variety. Widzisz, teraz mi się przypomniało, może lepszym stwierdzeniem byłaby dominacja gry ale to też nie do końca.
22.05.2016 (21:58)
avatarCrucy (659)
Słownictwo słownictwem, mi tutaj chodzi głównie o interpunkcję.
22.05.2016 (22:00)
avatarihjasty (908)
Interpunkcje mieli na SP i co? Nie ma teraz kto tam artykułów pisać, bo mądrego nie znaleźli na to miejsce :D. Dla mnie to mogą tu nawet pisać "zulf" niech tylko info bedzię rzetelne i konkretne.
22.05.2016 (22:09)
avataraditirex (1084)
Crucy to taki trochę humanista, przypiernicza się do wszystkiego ale i tak wie że będzie dobrze robił hamburgeryXD
22.05.2016 (22:26)
avatarCrucy (659)
SP było i jest beznadziejnym pomysłem, który opierał się na chwilowej popularności ze względu na konkurs. SB ma swój główny punkt - buildy, dzięki którym strona może stać nawet i bez redaktorów. Problem z interpunkcją? Prosta sprawa - ktoś z ekipy zostaje "korektorem" i poprawia teksty, a jeśli jest to kwestia życia i śmierci (np. patch notes), to poprawia tekst po opublikowaniu artykułu (zakładając, że nie miałby czasu w środę wieczorem/czwartek).
22.05.2016 (22:28)
avatarCrucy (659)
@aditirex profil zobowiązuje - będę robił pyszne hamburgery ze swoimi koleżankami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22.05.2016 (22:29)
avataraditirex (1084)
Crucy ale wiesz że hie hie sp ma więcej polubień na fejsie lelelXDD(fejm dojebany)
Już widzę te twoje koleżanki ze cyckami rozmiaru C/D/E z hentai i anime lel
22.05.2016 (22:54)
avataraditirex (1084)
W ogóle pitch zrobił dla ciebie specjalnie karykature(głupi śmieć), patrz i śmiej sie, bo to wszystko przez ciebie ptaszku.
http://imgur.com/jNfOeHw
22.05.2016 (22:57)
avatarCrucy (659)
co to ma znaczyć


a i lajki na fp =/= popularność
22.05.2016 (23:01)
avataraditirex (1084)
Wiem że nic nie znaczą te like
Z tym obrazgiem chodzi o te twoje przezwisko na mnie śmieciu
22.05.2016 (23:18)
avatarPanSIlent (1428)
Nius w którym Egze postarał się o wywiad z ESportowcem.
A wy sadzicie prywatne wąty.
Ogarnijcie się.
23.05.2016 (8:18)
avatarPitchPL (253)
Dobra robota Exe
23.05.2016 (15:09)
avatarCrucy (659)
No cholera, Silent, ja jestem wdzięczny każdemu redaktorowi z osobna za poświęcony czas na stworzenie artykułu, jednak sam fakt zrobienia czegoś nie oznacza, że mam klaskać i udawać, że wszystko jest okej. Ogółem wywiadzik konkretny i sympatyczny, nie zmarnowałem czasu czytając go, ale każda strona rozwijająca się powinna dążyć do perfekcyjności. Niby mały mankament, a jednak niedopracowanie tego MOŻE (bym podkreślił, ale BB-Code chyba nie działa w komentarzach użyszkodników) być kluczowe w celu zatrzymania większego grona osób. Dla mnie interpunkcja jest prawie jak ortografia i znam parę osób, które myślą tak samo.

Tutaj po prostu każdy komentarz negatywny (?) jest traktowany jako "nie znasz się, bądź wdzięczny władcy za zlitowanie się", a to nie jest dobra droga.
23.05.2016 (17:21)
avatarPanSIlent (1428)
Nie chodzi o to, po prostu drazni mnie, że wywlekacie prywatne sprawy na światło dzienne pod niusem na widok publiczny gdzie każdy może to czytać.

Co do interpunkcji - obwiniaj Egza, on to pisał, nie ja.
23.05.2016 (17:32)
avataraditirex (1084)
shoutbox by się przydał, ale na sb bida aż piszczy:(
23.05.2016 (17:37)
avatarPanSIlent (1428)
MI to mówisz :)
23.05.2016 (18:06)
avatarCrucy (659)
"Nie chodzi o to, po prostu drazni mnie, że wywlekacie prywatne sprawy na światło dzienne pod niusem na widok publiczny gdzie każdy może to czytać."

Każdy może też przeczytać artykuł, w którym jak byk widać, że coś nie pasuje.

"Co do interpunkcji - obwiniaj Egza, on to pisał, nie ja."

Ogólnie masz rację w tym stwierdzeniu, lecz nie powinno być ono napisane przez administratora portalu, właściwie głównego zarządce, bo Wix po propozycjach zmian się znowu zmył. Jako osoba najwyżej postawiona ponosisz pełną odpowiedzialność za artykuły i Ty też mogłeś to poprawić przed wyjściem artykułu, jak i po wyjściu.
23.05.2016 (18:33)
avatarRyszardzislaw (311)
Serio będziecie tutaj prowadzić wywód na 50 komentarzy o tym, że Ex zapomniał postawić jednego, bądź dwóch przecinków? Zapomniał to zapomniał, it happened. Moim zdaniem nie ma co drążyć tematu interpunkcji, jest to bowiem zbędne. Na pewno milej (zarówno Silentowi, Exowi, jak i wszystkim innym) by było poczytać opinie użytkowników na temat samego pomysłu prowadzenia takich wywiadów, lub też Waszych propozycji pytań do tychże wywiadów. Niby sam jestem z reguły pedantem, ale czasem kazuistyczność niektórych osób mnie i tak zadziwia.
23.05.2016 (20:58)
avatarCrucy (659)
"Serio będziecie tutaj prowadzić wywód na 50 komentarzy o tym, że Ex zapomniał postawić jednego, bądź dwóch przecinków?"

Takich błędów jest tutaj znacznie więcej, jednak myślałem, że nie muszę pisać w komentarzu dogłębnej analizy tekstu, skoro nie tego dotyczy artykuł.

"Na pewno milej (zarówno Silentowi, Exowi, jak i wszystkim innym) by było poczytać opinie użytkowników na temat samego pomysłu prowadzenia takich wywiadów"

W jakim świecie żyjesz? Ile osób na tym portalu się wypowiada aktywnie? Zdecydowana większość kont powstaje na konkursy. Kto wie, może ktoś czyta te artykuły, jednak komentować to już chyba za dużo dla przeciętnego odbiorcy.

"Niby sam jestem z reguły pedantem, ale czasem kazuistyczność niektórych osób mnie i tak zadziwia."

Chyba nie czytałeś mojego komentarza.

@Exe sprawdź PW.
23.05.2016 (22:15)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!