Bogowie

CernunnosRogaty Bóg Popraw informacje o BoguCernunnos
Typ:Walczący na dystans, fizyczny
Rola:Łowca
Rasa: Celtycki
Plusy:Wysokie obrażenia obszarowe, wysoka kontrola tłumu

Umiejętności
Heavy GlaiveShifter of SeasonsBramble BlastHorn ChargeThe Wild Hunt
Opis

Stojąc na skraju leśnego królestwa Cernunnosa, w powietrzu daje się wyczuć tak zaproszenie, jak i groźbę. „Wejdź, odpocznij i posil się* - zdaje się mówić kraina ~ .Natura zapewnia dostatek zbóż i dzikiej zwierzyny*. Głos naraz jednak tężeje i pojawiają się w nim mroczne nuty. .Szanuj to, na co się natkniesz* - powiada * .To nie jest twój dom*. Warto wysłuchać tego wyzwania. Jeśli wytężyć bowiem wzrok i przejrzeć na wskroś gęstwinę, da się dostrzec strojną w mchy i listowie postać o porożu niczym u rosłego jelenia i o oczach żarzących się niczym węgle. To Cernunnos, władca tych ostępów. Choć skłonny jest dać wiele, nic nie mierzi go tak jak chciwość. Czas przynosi kolejne obroty Świętego Koła, od wiosny do lata, poprzez lato do jesieni i z jesieni wprost do zimy. Cernunnos -zrodzony w łonie Wszechmatki nim bogowie stali się bogami i gdy świat był nadal bezkształtny - obecny był przy jego budowie. Jest on tak władcą, jak i niewolnikiem Koła, przeobrażającym się w rytm pór roku niczym ziemie rozciągające u jego stóp. Kark jego skuwa ciężki naszyjnik, który na zawsze przypominać ma Cernunnosowi o jego wierności i oddaniu wielkiemu cyklowi życia i śmierci, który tylko on może utrzymywać w ruchu.

Powiada się, że był niegdyś czas, w którym nasz wymiar i królestwo Cernunnosa były ze sobą połączone. Gdy były jednością. Być może przyjdzie doczekać nam czasu, gdy świat na nowo będzie zjednoczony. Wówczas wszyscy będą mogli przechadzać się pośród szemrzących liści. Będą musieli jednak pamiętać o cichej pokorze, gdyż arogancja jest dla Cernunnosa wezwaniem do łowów. Kim okażą się dlań inni bogowie? Gośćmi czy raczej zwierzyną?Reklama
Najczęściej używane przedmioty
0,0%
The Executioner0,0%
Heavenly Wings0,0%
Deathbringer0,0%
Warrior Tabi 0,0%
Aegis Amulet0,0%
Qin’s Sais0,0%
Asi0,0%
Purification Beads0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Cernunnos Rogaty Dzik/Arena,Joust/Siege

Dodany przez Jarpan 2017-03-29 10:19:04

ocena: 6
: 1530


Komentarze

avatarDovahkiinP98L (135)
Brakuje ikonki Cernnunosa :o
18.04.2017 (6:23)
avataraditirex (1084)
Jak widać admini mają co innego do roboty, jak chcesz możesz zgłosić się po admina i skasować pare buildów(rak toczący to miasto) i naprawiać takie błędy silenta. Może ci go dadzą, bo jednak ja jestem zbyt dobry na to stanowisko i boją się mi go aż dać(to napewno nie przez moje bardzo dobrą reputacje na tej stronie), ta sama sytuacja jest z jakże wielkimi dżentelmenami ihjastym i crucy. Gdzie jest Glacio!
18.04.2017 (8:10)
avatarPanSIlent (1428)
To już nie moja wina ;)
18.04.2017 (10:10)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!