Bogowie

Da JiLisica o dziewięciu ogonach Popraw informacje o BoguDa Ji
Typ:Walczący wręcz, fizyczny
Rola:Zabójca
Rasa: Chiński
Plusy:Wysokie obrażenia jednego celu

Umiejętności
Torture BladesHorrible BurnsOne Thousand CutsTrickster SpiritPao Lao
Opis

Miłość cesarza Zhou do bogini Nuwy uważana była za obsesję, a może nawet., za szaleństwo. Bogini wysyłała pisma z odmowami, ale Zhou nie dawał się zniechęcić. Pewnej nocy wślizgnął się do jej świątyni i wypisał na ścianach poemat o swej dozgonnej miłości. Taka profanacja nie mogła pozostać bez kary. Nuwa wezwała swojego najbardziej chytrego i złośliwego lisiego ducha i posłała go do cesarza, by zmienił jego życie w spiralę nieszczęść. Bogini nie zdawała sobie nawet sprawy, jaką siłę uwolniła.

Przez tysiące lat duch lisicy o dziewięciu ogonach czekał na właściwą chwilę, a nikczemne żądze cesarza z każdym rokiem potężniały. Ostatecznie, przybrawszy ludzką postać Da Ji, lisica oczarowała cesarza Zhou.

Zdobywszy pełnię władzy nad cesarstwem i jego mieszkańcami. Da Ji pieniła zło i cierpienie. Rozkoszowała się wrzaskami bólu, tańcząc do muzyki skomponowanej z jej rozkazu przez muzyków drżących ze strachu przy każdej nucie.

Jej postępki były tak straszliwe, że lud podniósł bunt i obalił władcę. Tłum przypuścił szturm na bramy zamku, obalił tron i zagonił Zhou do jego komnaty sypialnej, gdzie szalony cesarz odebrał sobie życie.

Da Ji zdołała jednak uciec i zaszyć się w kryjówce. Teraz dołącza ponownie do zawieruchy, ale nie po to, by ocalić wszechświat nie po to, by wzmocnić swój panteon, ale by sycić się wrzaskami cierpienia swoich wrogów.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Titan's Bane0,0%
Bracer of Undoing0,0%
Shifter's Shield0,0%
Warrior Tabi 0,0%
Heartseeker0,0%
Jotunn's Wrath0,0%
Hydra's Lament0,0%
Purification Beads0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Da Ji build

Dodany przez MaxiMax 2017-06-13 17:05:11

ocena: 6
: 1307


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!