Bogowie

Erlang ShenDostojny Mędrzec Popraw informacje o BoguErlang Shen
Typ:Walczący w zwarciu, fizyczny
Rola:Wojownik
Rasa: Chiński
Plusy:Wysokie obrażenia jednego celu, wysoka szybkość ataku

Umiejętności
Howling Celestial DogSpot WeaknessPin72_TransformationsNine Turns Blessing
Opis

Wiele jest opowieści o Erlang Shenie. Słysząc jak powódź zalewa jego ziemie, zaczął konstruować nowe tamy i kanały. Ale to nie technika była jego wrogiem, ale diabelski smok, pustoszący okolicę. Zebrawszy siedmiu towarzyszy Erlang Shen zastawił na bestię pułapkę. Tchórzliwy smok chciał skryć się w wodach rzeki, ale Erlan Shen spętał go wielkim łańcuchem i uwięził w podziemiach świątyni. I tak powodzie ustały.

Gdy wybryki Sun Wukonga rozgniewały Nefrytowego Cesarza Erlang Shen wyzwał Króla Małp na pojedynek. I gdy Sun Wukong zmieniał się w kolejne bestie, Erlang Shen podążał za nim, a walka trwała na niebie, ziemi i wodach. W końcu Sun Wukong uciekł ze wstydem, ratując życie.

Gdy ludzie byli dręczeni przez bestie i demony, Erlang Shen wyruszył im na ratunek. Z włócznią o trzech ostrzach i wiernym ogarem przy boku stanął przeciwko potworom, a walczył tak wytrwale, że żaden z nich nie nękał już poddanych Imperium. I tak stał się najukochańszym z bohaterów, wielbionym przez ludzi.

Zrodzony z matki bogini i śmiertelnego ojca żyje na pograniczu dwóch światów. Jest mędrcem i wojownikiem, pokornym władcą, w którego żyłach płynie ludzka i boska krew. Owoc zakazanego związku okazał się jednym z największych bohaterów Nefrytowego Cesarstwa. Być może dlatego wkracza na pole bitwy, a ugną się przed nim nie tylko smoki i demony, ale i sam Małpi Król. Erlang Shen będzie walczył o ocalenie ludzi i świata tak długo, aż zrodzi się nowa legenda.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Breastplate of Valor0,1%
Teleport Glyph0,1%
Qin’s Sais0,1%
Death's Toll 0,0%
Witchblade0,0%
Stone Cutting Sword0,0%
Bulwark of Hope0,0%
Heavenly Wings0,0%
Healing Potion0,0%
Chalice of Healing0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy
ocena: 2
: 2299
ocena: 5
: 928


Komentarze

avatarDanks (5)
Ciekawi mnie jedna rzecz dotycząca erlang shena a mianowicie dlaczego jego ataki podstawowe używają 65% wartości ataku podstawowego a nie 100%? ez przedmiotów na 20 poziomie powinien mieć 77 ataku podstawowego a używane jest tylko 50.
20.07.2016 (14:27)
avatarKropkaa (43)
Pomóżcie, lepiej skille maxować 4-2-3-1, czy 4-2-1-3? :v
18.09.2016 (10:45)
avatarKacpi (71)
@Kropkaa ja na nim zawsze maxuje 3 jako ostatnie z tego względu że 3 skilla uzywam do podrzucenia przeciwnika lub ucieczki , a podczas podrzucenia ostro go obijam 1 , stunuje 2 i dalej obijam basicami .
18.09.2016 (15:16)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!