Bogowie

HachimanBóg Ośmiu Sztandarów Popraw informacje o BoguHachiman
Typ:Walczący na dystans, fizyczny
Rola:Łowca
Rasa: Japoński
Plusy:Wysokie obrażenia jednego celu, wysoka mobilność

Umiejętności
Master of ArmsEagle EyeHeavenly BannerIaijutsuMounted Archery
Opis

Wojna. To nieunikniona rzeczywistość tak bogów, jak i ludzi. Zwiastun śmierci i nieszczęścia, sierot oraz wdów. Może być brutalna i krwawa, wyprana z litości, odzierająca z człowieczeństwa i hołubiąca gwałtowników. Niektórzy wierzą, że w wojnie chodzi o coś więcej niż zwycięstwo, niektórzy wierzą, że chodzi o sposób w jaki się to zwycięstwo osiąga. Sądzą oni, że wojownik może być honorowy i z szacunkiem podchodzić do swych wrogów, że może zachować swoje człowieczeństwo. Gdy trzeba ruszyć w bój, takich właśnie wojowników kształci Hachiman.

Cesarzowa Jingu, gdy była w ciąży ze swym synem, Hachimanem, dowodziła armią przeciw siłom, które zabiły jej męża. Nie chcąc, by narodziny dziecka wstrzymały postępy jej wojsk, cesarzowa obwiązała brzuch bandażami i na 3 lata powstrzymała poród, aż konflikt dobiegł końca. Każdego dnia modliła się o to, by nie utracić dziecka i by chłopiec urodził się silny. I by stał się bogiem. Gdy 8 chorągwi sfrunęło z nieba, obwieszczając narodziny dziecka, jej modlitwy zostały wysłuchane.

Hachiman ucieleśnia to wszystko, czym powinien charakteryzować się prawdziwy wojownik. Opanowany, lecz nieulękły. Groźny, ale nie bezlitosny. Pełen szacunku jednako dla wrogów i sojuszników. Rozumie, że wojny nie można powstrzymać, dlatego naucza, jak ją prowadzić.

Nawet w wojnie pomiędzy bogami Hachiman zachowuje swój kodeks. Do ludzi przemawia człowieczeństwo bogów. Za to kochają i czczą HAchimana. Gdyby je stracił, nie byłby już wojownikiem. Stałby się samą wojną.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Bloodforge0,0%
Deathbringer0,0%
Asi0,0%
Ninja Tabi0,0%
Qin’s Sais0,0%
Wind Demon0,0%
Poisoned Star0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Ninja build

Dodany przez jachim11 2017-09-28 20:05:49

ocena: 7
: 2031


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!