Bogowie

Hun BatzWyjący Małpi Bóg Popraw informacje o BoguHun Batz
Typ:Walczący wręcz, fizyczny
Rola:Zabójca
Rasa: Maj
Plusy:Wysokie obrażenia jednego celu

Umiejętności
Infused StrikesSomersaultOverhand SmashSacred MonkeyFear No Evil
Opis

Uraza niczym rana, nieopatrzona, zacznie ropieć.

Hunbatz i jego brat bliźniak Hunchouen prowadzili spokojne życie ze swoją babcią. Artyści i muzycy, wszystko, co stworzyli, było piękne i urzekające, ale brakowało im ojcowskiego talentu do gry w piłkę, Pitz. Przyzwany w zaświaty, ich ojciec, Hun-Hunahpu nigdy nie powrócił. Zamiast niego pojawili się nowi bracia półkrwi Hunbatza i Hunchouena. Nowoprzybyli bohaterscy bliźniacy posiadali to wszystko, czego pierworodnym synom brakowało: siłę, sprawność i spryt. Do tego byli bardzo utalentowanymi graczami w Pitz.

Między jednymi i drugimi bliźniakami rozgorzała zaciekła rywalizacja. Im więcej grali w piłkę, tym częściej Hunbatz i jego brat ponosili porażki. Z czasem pierworodni zaczęli uciekać się do fauli, agresywnych zagrywek i podłego oszukiwania. W końcu, sfrustrowani bohaterowie kopnęli piłkę na drzewo, wiedząc, że Hunbatz i jego brat mają się za doskonałych wspinaczy i na pewno pogonią za nią. Jednak im wyżej byli, tym bardziej drzewo rosło i w końcu nie było możliwości zejścia na dół. Zadowoleni ze swojej magii herosi, zachęcali Hunbatza i Hunchouena, by użyli swoich pasów jako ogonów, które pomogą im uciec z okropnej wysokości. Jednak,gdy tylko to zrobili, w tajemniczy i upokarzający sposób zostali zamienieni w małpy.

Pomimo, iż Małpich Bliźniaków, jak ich odtąd nazywają, czci się jako bogów sztuki i muzyki, animozja między nimi, a bohaterskimi bliźniakami wciąż trwa. Czas zwiększył ich przebiegłość, podczas gdy niecierpliwie oczekują szansy na zemstę. Niczym rana, uraza ropieje, a to co kiedyś było braterską rywalizacją, przeobraziło się w dużo bardziej morderczą grę.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Rage0,0%
Deathbringer0,1%
Malice0,0%
Jotunn's Wrath0,0%
Warrior Tabi 0,0%
0,0%
Hydra's Lament0,0%
Ninja Tabi0,0%
Asi0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Hun Batz - Banan albo wp***dol

Dodany przez NuDzIaRzZ 2013-11-22 19:32:15

ocena: 9
: 11025

Dzikie Małpisko [Arena/Assault/Joust]

Dodany przez Runini 2015-11-24 21:49:20

ocena: 1
: 2706


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!