Bogowie

KuzenboKról Kappa Popraw informacje o BoguKuzenbo
Typ:Walczący w zwarciu, magiczny
Rola:Stroż
Rasa: Japoński
Plusy:Wysoka obrona, wysoka kontrola tłumu

Umiejętności
Water BowlNeNe KappaShell SpikesSumo SlamWatery Grave
Opis

Kappa to przebiegłe stwory. Czają się tuż pod powierzchnią rzek i jezior, czekając na śmiertelników, którzy poruszą wodę. Wtedy ich łapią i topią, aby pożywić się ich ciałem. Oceniając je tylko po wyglądzie i infantylnym poczuciu humoru, można dojść do wniosku, że są to psotni żółwio ludzie, niemal śmieszni na swój nieokrzesany sposób. W rzeczywistości jednak są to stworzenia niebezpiecznie silne i bezlitosne, gdy topią swoje ofiary. Królem tych potworów jest Kuzenbo; większy, silniejszy i sprytniejszy od reszty, ale równie infantylny.

Kuzenbo poprowadził dziewięć tysięcy swoich poddanych Kappa do Japonii, gdzie nękali nadrzeczne wioski i łodzie rybackie, wykorzystując swą nadnaturalną siłę, by wciągać śmiertelników pod wodę. Kappa stały się tak przebiegłe i nienasycone, że do walki z nimi wyruszyła armia japońskich wojowników. Nie mogli się jednak równać z potworami.

Gdy zagłębienie w kształcie misy na czubku głowy Kappa jest wypełnione wodą, stwór staje się nieprawdopodobnie silny o wiele silniejszy niż jakikolwiek śmiertelnik. A jednak, kierując się swoim osobliwym poczuciem honoru, Kappa musi odpowiedzieć ukłonem na ukłon, a wtedy źródło jego mocy wylewa się na ziemię. To jedyny znany sposób, by pokonać tego stwora.Podczas niezliczonych bitw, które rozpętał, Kuzenbo został pokonany tylko dwukrotnie. Po drugiej porażce z rąk generała Kiyomasa Kuzenbo został zmuszony do złożenia przysięgi, że nigdy więcej nie będzie siał niezgodny między stworami i ludźmi.

Jednak przysięga nie wspomina nic o bogach.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Magi's Blessing0,0%
Shogun's Kusari0,0%
Shoes of Focus0,0%
Mark of the Vanguard0,0%
Sovereignty0,0%
Gauntlet of Thebes0,0%
Gem of Isolation0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Kuzenbo support/solo

Dodany przez lapacz 2017-07-09 20:10:54

ocena: 6
: 1418


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!