Bogowie

SylvanusStrażnik Dziczy Popraw informacje o BoguSylvanus
Typ:Dystansowy, magiczny
Rola:Stróż
Rasa: Romański
Plusy:Wysoka kontrola tłumu, wysoka wytrzymałość

Umiejętności
Natures's ProtecionVerdant GrowthWispsNature's GraspWrath of Terra
Opis

To nie przypadek, iż pola i lasy otaczające Morze Śródziemne są rajem dla pasterzy, rolników i zwierzyny. Strzeże ich wiekowy Sylvanus – dobry duch natury, którego lśniące oczy i dobrotliwy uśmiech idealnie oddają żywotność wszystkiego, co rośnie na tych ziemiach.

Towarzysz wszystkich leśnych stworzeń, tak zwyczajnych, jak i fantastycznych, Sylvanusa widziano z jelonkiem i wilkiem, nimfa i satyrem, ponoć nawet drzewa przy nim ożywały. Ochrania i pielęgnuje wszystko, co szanuje jego królestwo.

Gdy pewien chłopak, Cyparissus, podróżował wraz ze swoim jeleniem, Sylvanus przypadkowo zezwolił wilkom zapolować na zwierzę. Przepełniony żalem po utracie swego zwierzęcia, chłopak poddał się rozpaczy i zmarł. Dręczony winą, Sylvanus przemienił dziecko w drzewo cyprysowe, którego soki płyną, niczym łzy smutnego dziecka.

Stary i mądry, Sylvanus postrzega upływ czasu ze spokojem i zrozumieniem. Jego śmiech jest wiatrem w liściach, po jego dotyku kwiaty wyrastają z ziemi, zaś jego głos koi najwścieklejsze z bestii. Nie jest porywczy, działa powoli i właśnie tym dziwniejsza jest jego obecność na polu bitwy. Jednak wojna między bogami zakłóciła idyllę królestwa Sylvanusa i nie ma innego wyjścia, niż stanąć o nie do walki.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Breastplate of Valor0,0%
Void Stone0,0%
Mystical Mail0,0%
Watcher’s Gift0,0%
Shoes of Focus0,0%
Stone of Gaia0,0%
0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

Sylvanus - przemarsz entów

Dodany przez Mondraker 2014-12-08 01:25:10

ocena: 3
: 6427


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!