Bogowie

TerraMatka Ziemia Popraw informacje o BoguTerra
Typ:Walczący w zwarciu, magiczny
Rola:Stróż
Rasa: Romański
Plusy:Wysokie obrażenia obszarowe, Leczenie

Umiejętności
Standing StonesForce of NatureCrushing EarthMonolithTerra's Blessing
Opis

Terra Mater, Matka Ziemia zwana też Tellus, spoczywa uśpiona pod światem. Drzewa rosoną na niej jak włosy, w żyłach płyną rzeki, a oceany obmywają łagodnie jej boki. Śpi już bardzo długo, odkąd jej syn - Saturn - został strącony w nicość przez własne dziecko.

U zarania dziejów Tellus oddzieliła się od pramaterii i uformowała Ziemię. Nad nią znalazł się Uranos, pan nieba. Od pierwszego momentu byli sobie przeznaczeni i pokochali się nawzajem. Z ich związku zrodzili się Tytani, którzy swą mocą i siłą przewyższali rodziców. Powodowany strachem i zazdrością Uranos postanowił zamknąć ich pod ziemią. Tellus widząc jego arogancję i próżność, zawiązała spisek, i uwolniwszy swoje dzieci, pomogła im obalić ojca.

Najmłodszy z Tytanów - Saturn - przejął władzę. Tellus nie mogła być bardziej dumna, ale jej radość mąciła złowroga przepowiednia mówiąca, że straci on władzę tak samo jak ojciec, zdradzony przez potomków. Aby zapobiec losowi, Saturn pożarł swoje dzieci jedno po drugim. Jedynie Jowiszowi udało się zbiec. Rozjuszony poczynaniami ojca, rozpruł jego ciało i z wnętrza uwolnił swoje rodzeństwo. W okrutnym i gwałtownym akcie zemsty razem pokonali Tytanów i przejęli panowanie nad światem. Płacząc nad losem swoich pokonanych dzieci, Tellus zapadła w sen. I tak mijały wieki.

Ale nowa wojna pustoszy świat i rani boginię. Jej wnuki - ci aroganccy, próżni i zdradzieccy bogowie, którzy ukradli świat jej synowi, a jednocześnie tak bardzo go przypominają - przelewają na nią krew w każdej bitwie. Czas, aby Tellus powstała ze snu. I przejęła władzę dla siebie.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Shoes of Focus0,0%
Sovereignty0,0%
0,0%
Lotus Crown0,0%
Mark of the Vanguard0,0%
Spirit Robe0,0%
Gem of Isolation0,0%
Heartward Amulet0,0%
Magic Shell0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy
ocena: 18
: 2987


Komentarze

avatarm4rain (93)
Moje odczucia to ciężki support, trudno się ją prowadzi :) ale jakos motywuje żeby udoskonalać gre. Coś czuje że częściej będzie grana na solo niż supp.
04.08.2016 (18:00)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!