Bogowie

The MorriganWidmowa Królowa Popraw informacje o BoguThe Morrigan
Typ:Dystansowy, magiczny
Rola:Mag
Rasa: Celtycki
Plusy:Polimorfia, niewidzialność

Umiejętności
Prepare for DeathThree AspectsDoomsayerConfusionChangeling
Opis

Los to coś niezwykłego. To niewidzialna siła, która poprzedza każde działanie każdej istoty. Niektóre byty mogą ją dostrzec i zrozumieć jej zawiłości. Jednak tylko jeden byt twierdzi, że opanował los, że potrafi manipulować nim z zimnym wyrachowaniem, sterować nim. by wywoływać wojny i doprowadzać bohaterów do krwawej śmierci. W rzeczywistości jest ona wieloma boginiami, posiadającymi wiele imion i wiele postaci. Ale mają wspólną nazwę. Morrigan.

Anu, Macha. Badb. Te trzy boginie osobno były siostrami, protoplastkami suwerenności, wojny i śmierci. Czuwały nad swoją bogatą, zieloną wyspą £ire, były czempionkami zakutych w stal żołnierzy i przewodniczkami zmarłych. Nie wiadomo, co związało je ze sobą. Niektórzy szepczą, że to była klątwa rzucona przez jakiegoś odrzuconego kochanka. Jakaś mroczna moc lub jeszcze mroczniejsze przeznaczenie. Lecz teraz są jednością.

Widywano ją pod wieloma postaciami. Trupiobladej kusiciełki, pomarszczonej wiedźmy, skrzeczącej wrony i, najgorszej ze wszystkich, praczki nad rzeką. Dla tych, którzy ujrzeli ją, jak myje swoją okrwawioną zbroję, było to proroctwo gwałtownej śmierci.

Subtelna manipulatorka Morrigan potrafi wywołać wojnę w każdej sytuacji. Sumiennie zbiera ostatni oddech wszystkich umierających. Nawet ta wojna, wojna między bogami, musiała zostać w tajemnicy rozpętana przez nią. Strzeżcie się zatem ci, którzy ją widzicie, bowiem waszym losem włada Morrigan.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Brak buildów

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy
Brak buildów


Komentarze

avatarKropkaa (41)
No i co o niej myślicie? :D
12.01.2017 (10:44)
avatarPitchPL (221)
znerfio
12.01.2017 (10:49)
avatarKropkaa (41)
Może i jest dobra, ale też cholernie trudna :D Zawsze jak ją widzę to ktoś nie ogarnia, w sumie ja też XD Ale się staram nauczyć nią grać. Ma też parę bugów mam takie wrażenie. No ale 4 mecz i w końcu jakiś lepszy wynik nią zrobiłam - 6/2 :D
12.01.2017 (15:34)
avatarHasira (565)
Moim skromnym zdaniem po przemianie nie powinna mieć możliwości użycia ulta przemienionej postaci. To tworzy straszny disbalans w całej grze o czym HiRez nie pomyślał. Przykłady?

2x Anubis titan rush
2x Janus ult, latasz po mapie jak i gdzie chcesz
2x Ares ult (jakby jeden to było za mało...)
2x Kraken
2x (i można tak pisać w nieskończoność)

Przejmowanie skilli ok, ale ult to zdecydowana przesada, nawet jak na całkiem duży cd tego ulta.
12.01.2017 (16:05)
avatarTerc (87)
Na maksymalnym cd i ulepszeniu ulta to tylko 48 sekund...
12.01.2017 (16:54)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!