Bogowie

ThothArbiter Przeklętych Popraw informacje o BoguThoth
Typ:Walczący na dystans, magiczny
Rola:Mag
Rasa: Egipski
Plusy:Wysokie obrażenia obszarowe

Umiejętności
Dead ReckoningHieroglyphic AssaultEvade and PunishGlyph of PainFinal Judgement
Opis

Legendy mówią o magicznej księdze, w której można znaleźć wszystkie sekrety świata; w której zapisane są zaklęcia jak zmienić naturę rzeczy oraz zachowana jest wiedza jak zapanować nad śmiercią. Legendy nie pokrywają się z rzeczywistością. Ta księga jest tak potężna, że sam szelest jej kartek decyduje o losie bogów.

Magiczny wolumin nie jest dziełem przypadku. Każde zaklęcie i każdy czar były starannie spisane prze boga o mądrości tak wielkiej, że nie da się jej pojąć. Tak wielkiej, że powołał sam siebie do życia. Nazywa się Thoth i jest skrybą tajemnic.

Rozegrały sie trzy wielkie bitwy i w każdej z nich brał udział Thoth, wspomagając siły porządku przeciwko siłom chaosu. Gdy Ra stawał przeciwko Apepowi po raz ostatni, zaklęcia Thotha uchroniły go przed wężem. Gdy Ozyrys został poćwiartowany przez Seta, Thoth nauczył Izydę czaru, który przywrócił go do życia. Gdy Horus, syn Izydy i Ozyrysa walczył z Setem o królestwo, zaklęcia Thotha zwalczyły najgorszą truciznę Seta.

Wszystkie sekrety, moc i mądrość wszechświata zostały zapisane w księdze Thotha. Jest strażnikiem tej wiedzy i używa jej jedynie, aby strzec świat przed upadkiem w chaos.Ale teraz właśnie świat zanurza się w chaosie. Bogowie walczą przeciwko sobie. Niebiosa pękają, ziemia drży, morza się gotują i słychać lament śmiertelnych. Jeśli kiedykolwiek Thoth miał odkryć sekrety swej księgi, to nadszedł już czas. A świat nie jest gotowy na tę wiedzę.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Bancroft's Talon0,0%
Rod of Tahuti0,0%
Shoes of Focus0,0%
Sands of Time0,0%
Chronos Pendant0,0%
Obsidian Shard0,0%
Spear of Desolation0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy
ocena: 5
: 2671


Komentarze

avatarPanSIlent (1428)
Bóstwo zostanie ogłoszone 8 Listopada. Przewidywana klasa: Mag, możliwe że z elementami Supporta, dzięki tajemniczym hieroglifom które wspierają sojuszników.
Pytania, dyskusje?
13.10.2016 (9:22)
avatarCrucy (658)
Czy stackowanie Warlock's Sash zamiast Book of Thoth jest obrazą dla tego boga???
13.10.2016 (16:12)
avatarTh3J0k3rPL (2)
Wiadomo może coś o jego zdolnościach?
17.10.2016 (17:25)
avatarPanSIlent (1428)
Dodano opis i umiejętności.
07.11.2016 (18:06)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!