Bogowie

Xing TianNiezłomny Popraw informacje o BoguXing Tian
Typ:Walczący wręcz, magiczny
Rola:Stróż
Rasa: Chiński
Plusy:Wysoka kontrola tłumu, wysoka obrona

Umiejętności
Smouldering RageFurious RoarHook SlamSky-Cutting AxeWhirlwind of Rage and Steel
Opis

Oto legenda o bezgłowym wojowniku ze wschodu. Opowieść nie o krwiożerczym potworze ale o człowieku który nie ugiął się przed klęską ani nawet przed śmiercią.

Dawno temu trzech cesarzy walczyło o władzę nad młodym narodem. Z trudem utrzymując dominację, Płomienny Cesarz wysłał do walki swojego najlepszego generała, poetę-wojownika Xing Tiana. Niestrudzenie walczył z uzurpatorami ale ich siły były zbyt wielkie a ich broń zbyt celna. Xing Tian powrócił do władcy przegrany, ale nie pokonany. Błagał aby dane mu było zmierzyć się z wrogiem raz jeszcze, ale Płomienny Cesarz odmówił. Tak skończyło się jego panowanie a władzę przejął Żółty Cesarz.

Pomimo utraty władcy, Xing Tian nie ugiął się. Zebrał Płomienną Armię i po raz ostatni ruszył do oblężenia Niebiańskiego Pałacu. I podczas gdy żołnierze toczyli bój, Xing Tian stanął twarzą w twarz z Żółtym Cesarzem w pojedynko tytanów na szczycie wysokiej góry. Pośród śniegów, na szczycie, miecz Żółtego Cesarza zadał ostateczny cios pozbawiając Xing Tiana głowy.

Czy to lata minęły, czy dni? Nie wiadomo, ale XIng Tian obudził się u podnóży góry. Z nową twarzą wypaloną na piersi. Z nowym ogniem w sercu, gotowy do walki.

Xing Tian nie zna porażki, nie zna śmierci. Tak długo jak trwa wojna, on jest gotowy do walki. I nigdy nie polegnie.Reklama
Najczęściej używane przedmioty
Shoes of Focus0,1%
Void Stone0,1%
Blink Rune0,1%
Mantle of Discord0,1%
Rod of Tahuti0,1%
Celestial Legion Helm0,1%
Book of Thoth0,0%
Watcher’s Gift0,0%
Mail of Renewal0,0%
Soul Stone0,0%

Reklama
Najczęście wyświetlane buildy

OP Xing

Dodany przez Execution 2015-11-07 13:40:00

ocena: 7
: 3347
ocena: 16
: 2601
ocena: 12
: 2402

Amficzny Xing

Dodany przez AMfa 2016-07-06 13:22:31

ocena: 7
: 1161


Komentarze

avatarPanSIlent (1428)
Prawdopodobnie postać będzie miała premierę pod koniec sierpnia. Lub na początku września.
Do tego czasu możecie swobodnie rozpisywać się o spekulacjach, nadziejach i oczekiwaniach wobec tej postaci.
Postarajcie się nie zadawać pytań niezwiązanych z tematem.
02.08.2015 (10:04)
avatarHasira (650)
Fajnie jakby miał jeden skill podobny do Tahm Kench z LoLa - mianowicie pożeranie innych graczy. Pożerając sojuszników chroniłby ich przed śmiercią no a przeciwników mógłby przenieść w lepsze miejsce do zabicia - coś ala ult Fenrira, ale oczywiście o krótszym działaniu (w LoLu może przenieść przeciwnika dosłownie o centymetr)

Ogólnie informacji o tym bogu jest o tyle mało, że HiRez może go sobie zrobić jak chce, trudno więc zgadnąć jakie skille będzie mieć :P
02.08.2015 (10:53)
avatarDemokop (181)
Hasira oby nie, Tahm albo carruje grę albo jest narzędziem w rękach trolla. Tą postać powinni zbanować na wszystkie tryby z wyjątkiem teamówek i innych premadów.
02.08.2015 (13:28)
avatarHasira (650)
Raczej skopiowanie jednego skilla Tahm Kenchem go nie uczyni :P No a skoro ma mieć paszczę w brzuchu to w sumie pasuje taki skill. Pamiętajcie, że w HiRez pracują sami faceci i bodajże tylko dwie laski, więc maja proste myślenie - jeśli coś przychodzi pierwsze na myśl to zwykle właśnie to realizują. Dlatego proste uniwersa projektują faceci, a skomplikowane - kobiety (Uniwersum Heroes III było właśnie zaprojektowane przez kobietę)

#seksizmtakbardzo #albofeminizm #naukapsychologii
02.08.2015 (18:41)
avatarDemokop (181)
No jest to skill który robi z tej postaci toxyczne gówno więc podziękuję.

Co do tego myślenia i uniwersów to myślę, że jakby zacząć rzucać innymi przykładami to mogłaby się ta teoria posypać.
02.08.2015 (19:20)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!