[Inne] Smutna wiadomość na zakończenie długiego weekend'u.

Dodane przez  Execution 04.05.2017 (9:46)

Jak pewnie wiele z Was doskonale wie, David Hance znany jako Allied od dosyć dawna zmagał się z jedną z najbardziej dewastujących ludzkość chorób czyli rakiem. Allied mimo to nie wcisnął w swoim życiu F6 i walczył do samego końca.  Niestety, jego najważniejszy mecz zakończył się wczoraj i Allied zmarł. Trzeba jednak mimo to pamiętać, że jest to człowiek który pomimo bólu i cierpienia był w stanie walczyć do samego końca, streamować czy nawet pojawić się na Spring Fling w tym roku gdzie mówił, że jest praktycznie wolny od tej choroby. Niestety dla niego i jego rodziny nawrót spowodował, że na jego typ raka nie było siły. Również jego manager pragnął podziękować wszystkim którzy wspierali go chociażby myślami czy pieniążkami podczas akcji Hi-Rezu podczas zbiórki właśnie dla Allied'a. Ilość zakupionych jego koszulek w jednym dniu wzrosła o tysiąc sztuk nie została nie zauważona. Te dwie sytuacje tylko pokazują, że podczas trudnych chwil społeczność Smite'a potrafi się zjednoczyć, a nie tylko być toksyczną, i szkoda tylko, że potr...

Komentarze (2) Czytaj dalej

[Inne] Daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj

Dodane przez  PanSIlent 01.05.2017 (16:08)

Jak można było zauważyć na grupie dyskusyjnej na Facebooku - postanowiłem rozszerzyć nieco zakres usług oferowanych przez portal. Skoro Aditirexa mogłem przerobić z nooba i trolla na wartościowego redaktora to dla każdego jest szansa. Wsyatrczą chęci i odpowiednie umiejętności.

Obecne wakaty do roboty:

 

Poradniki - Wszelkie zalecenia co do gry, opisy META, poradniki co do gry na danych mapach, tierlisty zarówno bogów jak i dzielone (przykładowo na klasy)

Kulturka - prostsza robota polegająca na wyszukiwaniu i publikacji tego czym Smajt moze się szczycić, czyli fan-arty, filmiki lub klipy z Twitcha na których progracze wykonują niesamowite akcje lub faile tygodnia.

Dodatkowo potrzebowałbym drugiej osoby do ogarniania E-Sportu. Ryszard ma sporo zajęć na studiach a okres jest taki, że przydałyby się częste aktualizacje.
 

Wymagałbym stałego kontaktu w postaci Skype.

Zgłoszenia odbieram na PW portalowym lub na Facebooku.

...

Komentarze (6) Czytaj dalej

[Inne] 500 ludziów na FB!

Dodane przez  PanSIlent 04.04.2017 (8:51)

Yay! Grupa się powiększa. Coraz więcej osób może się pośmiać z Silentowych obrazków .
Jeśli masz FB i też chcesz dołączyć do grupki - zapraszam.
 (obrazek dzięki niesamowitemu Nirwelowi)
 

Dodatkowo na FP portalu rozdam 5x Cernunnosa z recolorem aby zachęcić do odwiedzin. Śmiało!

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Inne] EAC - co to jest i czy właściwie jest się czego bać?

Dodane przez  Execution 01.03.2017 (12:26)

Ostatnie kilka dni to straszny zawrót głowy jak chodzi o najnowszy patch i wprowadzenie Easy Anti Cheat'a który powoduje strach w oczach wielu ludzi z powodu możliwości otrzymania bana. Czy naprawdę jest się czego bać? Cały artykuł podzielę na dwie części. Jedna to oficjalne stanowisko Hi-Rezu. Druga część będzie odnosić się bardziej do przemyślen Duke Sloth'a.

 

Stanowisko Hi-Rezu:

 

EAC nie zrobił nic, żeby zapobiec speedhackowi. Speedhack to przeważająca forma hacków używana w Smite

Podczas PTS'a nie włączyliśmy całkowicie systemu banów, przetwarzaliśmy incydenty które zdarzały się podczas testów aby zobaczyć czy ban faktycznie byłby słuszny. Nadal planujemy kontynuwać ten zabieg przez pierwsze kilka dni po wprowadzeniu 4.3 i przekopywać logi które zostaną stworzone. W momencie gdy uznamy, że wszystko będzie ok włączymy automatyczny system banów lecz nadal będziemy je spr...

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Inne] Współpraca czy coś więcej?

Dodane przez  PanSIlent 02.02.2017 (22:15)

Powinienem podziękować swojemu kierownikowi za ustalenie mi takiego nietypowego czasu pracy. Dzięki, kiero.

Ale do rzeczy.

Dzisiaj wieczorej umówiliśmy się z ekipą Smite Polska na rozmowę o dupie Maryni i być może wspólnej drodze ku przyszłości.
Jednak ciężko nam było znaleźć konsensus na temat formy współpracy. Po mojej propozycji obie strony zdecydowały się na szukanie pomocy wsród użytkowników. W końcu obie grupy pracują i wylewają siódme poty właśnie dla Was, prawda?

Na grupie założyłem ankietę w której można oddać głos i mieć swoje zdanie na temat owej sytuacji.
W komentarzu pod tym newsem również możesz powiedzieć coś od siebie.

Co o tym myślicie? Pełna wspólpraca jako jedna ekipa? Wymiana linków i zachowanie swoich "twarzy"? Coś zupełnie innego?
Piszcie. Zapoznam się ze wszystkimi opiniami.

...

Komentarze (15) Czytaj dalej

[Inne] Season Ticket 2017 - FAQ

Dodane przez  Execution 01.02.2017 (9:29)

1. Co to właściwie jest Season Ticket?

Season Ticket jest specjalnym systemem w grze który uświetnia rozgrywki e-sportowe sceny Smite - Smite Pro League (SPL). Season Ticket pozwala graczom na odblokowywanie specjalnych nagród poprzez kolekcjonowane Fantasy Points które można zdobyć na kilka sposobów o których będzie niżej. Najnowszy Season Ticket jest rozdzielony na trzy splity (wiosna, lato, jesień). Kupno Ticketu pozwala na natychmiastowe odblokowanie określonych nagród (np. skórka do Nemesis), ale również powoduje, że można zbierać FP dużo szybciej np. poprzez wybieranie zwycięzców meczy na SPL.

 

2. A co to są te Fantasy Points?

Fantasy Points można zbierać na różne sposoby i pozwalają one na odblokowanie określonych nagród. Wszyscy gracze zdobywają FP za granie w Smite - nie potrzeba kupować Season Ticket'u jeśli Was na to nie stać. Gracze otrzymają z góry nakreśloną ilość punktów za zwycięstwa i porażki. Więcej opcji zdobywania FP gwarantuje zakup przepustki na okre...

Komentarze (33) Czytaj dalej

[Rzut Srebrnego Oka] Patch 3.23

Dodane przez  Ballcadeias 08.12.2016 (0:09)

Hej! 

Jako, że ostatnio na portalu rzadko co się dzieje, postanowiłem go rozruszać tzw. ''Rzutem Srebrnego Oka'' ze znanej przeze mnie dłuugiej przesiadki w srebrnej dywizji na S2 Conquest, nie dając rady z niego wyjść. Ale dość o moich słabych grach.

W tych oto rzutach będę chciał podzielić się z wami moimi opiniami i doznaniami względem nowych patchy. W tych postach będę głównie rozmawiał o Bogach, reworkach i balansie. Kosmetyczne rzeczy nie będą wspominane, chyba, że w jakiś sposób będą oddziaływać na rozgrywkę.

Więc zaczynajmy!

Na pierwszy ogień pójdzie nasza najnowsza Boginii Nike

...

Komentarze (5) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 18] Następna > Ostatni >>