[Inne] Venus Aphrodite

Dodane przez  PanSIlent 08.07.2017 (12:31)

Zastanawiasz się jak zdobyć Venus Aphrodite? Masz niejakie podejrzenie, że jest to powiązane z Hand of the Gods? Nie mylisz się.

 

Wykup Venus Competitor's Pack w Hand of the Gods, aby odblokować zestaw kart, ikonę gracza i rewers kart w HotG. Kod na Venus Aphrodite dojdzie jako dodatek.
Aktualnie zestaw startuje z 25% obniżką i kosztuje 14,99$ (55 złotych).

 

Jeśli jesteś graczem HotG - dokładną zawartość bundle możesz zobaczyć tutaj:
http://www.handofthegods.com/venus-competitors-pack-on-sal…/

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Inne] Adventure Bundle Code

Dodane przez  PanSIlent 12.06.2017 (11:27)

It's time to git gut. Casuls.

 

Przywróćmy stare czasy, gdy organizowałem konkursy na portalu i zróbmy mały konkursik.

 

Weź jednego boga/boginię. Przejrzyj dokładnie jego/jej umiejętności. I pobaw się w członka ekipy balansu Hi-Rez. W ROZSĄDNYCH GRANICACH dokonaj jednej zmiany i spraw aby Twój bóg/bogini stała się przesadzonym, OP ścierwem lub bezużyteczną wydmuszką.

 

Do wtorkowego wieczoru wybierzemy najlepsze zmiany a zwycięzcę nagrodzę kodem na Adventure Bundle (wartość 900 gemów) który odblokuje całą zawartość od razu.

...

Komentarze (26) Czytaj dalej

[Inne] Odyssey Tier 5

Dodane przez  PanSIlent 27.05.2017 (12:10)

Zaczęło się właśnie kilkustopniowe głosowanie na skórke i boga który zostanie uhonorowany w tym roku skinem Tieru 5. Samo głosowanie jest podzielone na fazy i w odpowiednim czasie będą uruchamiane odpowiednie etapy. Przez ten czas gracze decydują się, kto zwycięży i otrzyma skórkę.


Zagłosuj na Tier 5 już teraz!

 

Terminy głosowania poszczególnych etapów:

Klasa boga:
26.05 - 29.05
(Zakończono; zwyciężył Hunter - Łowca)

 

Wybór boga:
Maksimum 3 głosy!

29.05 - 01.06
(Zakończono - zwyciężyli Jing Wei, Medusa, Skadi, Hou YI, Ullr)


 ...

Komentarze (24) Czytaj dalej

[Inne] Smutna wiadomość na zakończenie długiego weekend'u.

Dodane przez  Execution 04.05.2017 (9:46)

Jak pewnie wiele z Was doskonale wie, David Hance znany jako Allied od dosyć dawna zmagał się z jedną z najbardziej dewastujących ludzkość chorób czyli rakiem. Allied mimo to nie wcisnął w swoim życiu F6 i walczył do samego końca.  Niestety, jego najważniejszy mecz zakończył się wczoraj i Allied zmarł. Trzeba jednak mimo to pamiętać, że jest to człowiek który pomimo bólu i cierpienia był w stanie walczyć do samego końca, streamować czy nawet pojawić się na Spring Fling w tym roku gdzie mówił, że jest praktycznie wolny od tej choroby. Niestety dla niego i jego rodziny nawrót spowodował, że na jego typ raka nie było siły. Również jego manager pragnął podziękować wszystkim którzy wspierali go chociażby myślami czy pieniążkami podczas akcji Hi-Rezu podczas zbiórki właśnie dla Allied'a. Ilość zakupionych jego koszulek w jednym dniu wzrosła o tysiąc sztuk nie została nie zauważona. Te dwie sytuacje tylko pokazują, że podczas trudnych chwil społeczność Smite'a potrafi się zjednoczyć, a nie tylko być toksyczną, i szkoda tylko, że potr...

Komentarze (2) Czytaj dalej

[Inne] Daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj

Dodane przez  PanSIlent 01.05.2017 (16:08)

Jak można było zauważyć na grupie dyskusyjnej na Facebooku - postanowiłem rozszerzyć nieco zakres usług oferowanych przez portal. Skoro Aditirexa mogłem przerobić z nooba i trolla na wartościowego redaktora to dla każdego jest szansa. Wsyatrczą chęci i odpowiednie umiejętności.

Obecne wakaty do roboty:

 

Poradniki - Wszelkie zalecenia co do gry, opisy META, poradniki co do gry na danych mapach, tierlisty zarówno bogów jak i dzielone (przykładowo na klasy)

Kulturka - prostsza robota polegająca na wyszukiwaniu i publikacji tego czym Smajt moze się szczycić, czyli fan-arty, filmiki lub klipy z Twitcha na których progracze wykonują niesamowite akcje lub faile tygodnia.

Dodatkowo potrzebowałbym drugiej osoby do ogarniania E-Sportu. Ryszard ma sporo zajęć na studiach a okres jest taki, że przydałyby się częste aktualizacje.
 

Wymagałbym stałego kontaktu w postaci Skype.

Zgłoszenia odbieram na PW portalowym lub na Facebooku.

...

Komentarze (6) Czytaj dalej

[Inne] 500 ludziów na FB!

Dodane przez  PanSIlent 04.04.2017 (8:51)

Yay! Grupa się powiększa. Coraz więcej osób może się pośmiać z Silentowych obrazków .
Jeśli masz FB i też chcesz dołączyć do grupki - zapraszam.
 (obrazek dzięki niesamowitemu Nirwelowi)
 

Dodatkowo na FP portalu rozdam 5x Cernunnosa z recolorem aby zachęcić do odwiedzin. Śmiało!

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Inne] EAC - co to jest i czy właściwie jest się czego bać?

Dodane przez  Execution 01.03.2017 (12:26)

Ostatnie kilka dni to straszny zawrót głowy jak chodzi o najnowszy patch i wprowadzenie Easy Anti Cheat'a który powoduje strach w oczach wielu ludzi z powodu możliwości otrzymania bana. Czy naprawdę jest się czego bać? Cały artykuł podzielę na dwie części. Jedna to oficjalne stanowisko Hi-Rezu. Druga część będzie odnosić się bardziej do przemyślen Duke Sloth'a.

 

Stanowisko Hi-Rezu:

 

EAC nie zrobił nic, żeby zapobiec speedhackowi. Speedhack to przeważająca forma hacków używana w Smite

Podczas PTS'a nie włączyliśmy całkowicie systemu banów, przetwarzaliśmy incydenty które zdarzały się podczas testów aby zobaczyć czy ban faktycznie byłby słuszny. Nadal planujemy kontynuwać ten zabieg przez pierwsze kilka dni po wprowadzeniu 4.3 i przekopywać logi które zostaną stworzone. W momencie gdy uznamy, że wszystko będzie ok włączymy automatyczny system banów lecz nadal będziemy je spr...

Komentarze (4) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 19] Następna > Ostatni >>