[Rzut Srebrnego Oka] Patch 3.23

Dodane przez  Ballcadeias 08.12.2016 (0:09)

Hej! 

Jako, że ostatnio na portalu rzadko co się dzieje, postanowiłem go rozruszać tzw. ''Rzutem Srebrnego Oka'' ze znanej przeze mnie dłuugiej przesiadki w srebrnej dywizji na S2 Conquest, nie dając rady z niego wyjść. Ale dość o moich słabych grach.

W tych oto rzutach będę chciał podzielić się z wami moimi opiniami i doznaniami względem nowych patchy. W tych postach będę głównie rozmawiał o Bogach, reworkach i balansie. Kosmetyczne rzeczy nie będą wspominane, chyba, że w jakiś sposób będą oddziaływać na rozgrywkę.

Więc zaczynajmy!

Na pierwszy ogień pójdzie nasza najnowsza Boginii Nike

...

Komentarze (5) Czytaj dalej

[Inne] Patatajamy po zwycięstwo!

Dodane przez  PanSIlent 05.09.2016 (18:05)

Dzięki uprzejmości Shappi Workshop Silent zdobył dla was kody. Ale nie Smajtowe. Tylko Paladinsowe.

Mimo, że gra wciąż pozostaje w Closed Beta to pomimo długiego czasu oczekiwania na Open Betę oraz dominacji Overwatcha nasi dzielni herosi na koniach mają swoją społeczność zagorzałych wielbicieli. A Silent przybywa aby umilić tejże społeczności czas.

Otrzymałem TRZY kody na Founder's Pack które działają podobnie jak God Pack w Smite - wszyscy obecni i przyszli bohaterowie odblokowani na stałe, skin Aresa dla Fernando, płomienistego rumaka oraz 20 skrzynek z kartami, aby milej budowało się zestaw kart. W moich łapkach mam jeszcze skórkę dla Kinessy wprost z Dreamhacka oraz skórkę dla Pipa.
 

Co trzeba zrobić aby zdobyć takie cuda?

Coś niez...

Komentarze (3) Czytaj dalej

3800 i bonus

Dodane przez  PanSIlent 03.09.2016 (12:01)

Aby jakoś miło uczcić 3800 zarejestrowanych kont Silent przygotował małą niespodziankę. Chcesz się bardziej wyróżnić z tłumu komentujących? Wystarczy, że poprosisz Silenta o coś zupełnie nowego! Tęsknisz za starymi czasami lub chcesz pokazać swoją uroczą stronę? Już dziś poproś o nowy avatar.


Najlepiej w tym niusie, abym nie miał bałaganu w skrzynce odbiorczej.

Do wyboru macie:

ZESTAW CUTE:


ZESTAW RETRO

 

ZESTAW SPECJALNY:


 

Unikatowe avatary (tj. niezwiązane ze Smite, np. Ballcadeias lub Honeey) wciąż są dostępne dla zasłużonych użytkowników oraz administrac...

Komentarze (72) Czytaj dalej

[Inne] Do pracy, rodacy!

Dodane przez  PanSIlent 10.08.2016 (10:43)

No cóż. Nadszedł czas aby znowu zebrać bogu ducha winnych ludzi aby zostali psychicznie zmęczeni przez Silenta i ekipę. Szukasz towarzyszy do gry albo dobrych ludzi do pogadania? To nie u nas. Na konferencji adminów SB lecą głównie bluzgi (Silent) płacze o MM lub balans (Ballcadeias) i tego typu bzdury.

Ale jednak potrzeba nam ludzi bo siedzimy z założonymi rękami, a robota czeka.
 

Na tą chwilę potrzebujemy:

 

DWÓCH Opiekunów ds. buildów.

 

Wymagania do stanowiska:

  • Doświadczenie w grze, zarówno praktyczne jak i teoretyczne
  • Znajomosć połączeń przedmiotów i bogów
  • ...

Komentarze (14) Czytaj dalej

[Inne] Grupa - mała informacja

Dodane przez  PanSIlent 12.07.2016 (16:36)

Jako, że kończą mi się pomysły na Giveawaye to otrzymane kody o mniejszej wartości - głównie T2 - zamierzam rzucać na grupie Smitebuild w losowych momentach.

Nic tak nie pobudza krążenia jak sok z cebuli :)

Cenniejsze skórki, czyli te warte 400 lub 600 gemów nie pokażą się na grupie gdyż będą zarezerwowane na konkurs.

Dołącz już dziś i zgarnij kod natychmiast.

...

Komentarze (22) Czytaj dalej

Upadły Lord Chronos - Community Skin

Dodane przez  PanSIlent 12.07.2016 (10:01)

Spodobał ci się ten zlepek piskeli? Jego mroczny głos dudni ci pod czaszką? Już od dzisiaj (12 lipiec) możesz go zdobyć po olbrzymiej przecenie 75%, jeśli zagrasz trzy mecze między 12 a 25 lipca. Brzmi to nieco jak wyzwanie w stylu: "Oddychaj a dostaniesz nagrodę!"

 

Wieści ze swiata: W środę wyjdzie kolejny szybki, mały patch z kolejną częścią Summer of Smite. Tłumaczenie pojawi się standardowo dzień później.


Pogoda na ten tydzień zapowiada się nieco burzliwie, gdyż za zdobycie trzech pierwszych zwycięstw dnia (FWOTD) między 12 a 18 lipca otrzymasz uroczego homara na ikonkę. Synoptycy zapowiadają, że tego typu anomalia pogodowa przyciagnie na pola bitew wszelakie dziwadła i pokraczne stworzenia, dlatego zalecają ostrożność.

Na koniec tego wydania wiadomości TVSmojt możemy wspomnieć o planowanych zmianach ulubionych nap...

Komentarze (17) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 17] Następna > Ostatni >>