[Gadka-Szmatka] Powrót koszmaru 1vs1?

Dodane przez  PanSIlent 26.04.2016 (9:07)

Sezon 3 przyniósł sporo zmian. Najbardziej zauważalną zmianą jest usunięcie aktywek i zastąpienie ich darmowymi "reliktami".
Aktywki, które uważaliśmy za integralną część gry zespołowej, inicjacji lub po prostu łatwiejszej gry zostały bezpowrotnie usunięte.

Lecz mistrzowie balansu i prawdziwi eksperci z Reddita nie mogą się z tym pogodzić.

Trudno mi zliczyć ilość wątków w którym wielcy poszkodowani żądają powrotu Shield of the Underworld. Młodszym graczom, którzy zaczęli przygodę z grą od Sezonu 3 wyjaśniam: Aktywka ta pozwalała na odbicie do atakującego 40% zadanych obrażeń i uniemożliwiała agresorowi kradzież zdrowia. Przez 5 sekund mieliśmy otwartą furtkę na atak, gdyż wróg obawiał się nas atakować.

Był to przedmiot konieczny dla graczy którzy lubią Hadesa oraz dla weteranów rozgrywek 1vs1. Tarcza pozwalała na trzymanie w szachu wrogich ADC którzy na 1vs1 byli istnymi maszynami do zabijania.


Słychać plotki jakoby tarcza miała wrócić do gry, ale każdy kto choć trochę rozumie sposób myślenia Hi-Rezu wie, że usunięcie tarczy to była przemyślana decyzja polegająca m.in. na usunięciu "mety ADC" z rozgrywek 1vs1.

A jaka jest wasze zdanie?
 

Komentarze (3) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarAdamkazmirowicz (807)
Według mnie to bez tarczy można się obejść. Problemem jest to że bull demon king nie dezaktywuje tytana i można siedzieć pod tytanem przeciwnika wieczność jeżeli ten gra defensywniej. Na 1v1 możemy spotkać : (na przykład)
Bakasura,Apollo,Chronos,Freya,Vamana,Vulcan,Sol,Hou Yi,Artemis,Amc,he bo,kali,change.
W zeszłym sezonie granie baką na he bo z shieldem stojącego pod phoenixem ruski rok było bardzo interesujące..
Ponowne pojawienie sie tarczy to ogromny buff dla magów na 1v1 i udupienie wszelkich assasinów oraz adcków.
26.04.2016 (12:31)
avataraditirex (1084)
Jeśli mieli by to nawet przywrócić, to 160cd musi być i koniec kropka.
Na 1vs1 wtedy się robiło nemelion, kupowało to coś, i gościu sam się zabijał lel.
26.04.2016 (16:17)
avatarDzikaSwinia (64)
W takim razie prosze o dodanie jeszcze dzidy achillesa ( mercury nadchodze xD ). Nie no jak dadzą cd 140-160 to jak najbardziej może wrócić.
26.04.2016 (18:14)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!