[Inne] Help Francé

Dodane przez  PanSIlent 14.11.2015 (17:28)

W związku z tragedią ataku terrorystycznego we Francji Hi-Rez ustalił że na czas żałoby skórka "Liberte Athena" straci status Exclusive i będzie możliwa do kupienia za 1 Favor lub 1 gem. Dotyczy to również ikonki gracza z francuską flagą.

 

Uprzedzam pytanie:

Czemu nie ma skrzynki, jak w przypadku Nepalu?

 

Nepal został dotknięty kataklizmem żywiołowym a sam kraj nie należy do najbogatszych. Większość zysków z zakupu skrzynki przeznaczona została na organizację Czerwonego Krzyża celem pomocy dla Nepalczyków którzy w jeden dzień straciki dorobek życia.

Francja nalezy do krajów pierwszego świata i w wielu przypadkach nie potrzebuje wsparcia wolontariuszy. Poza tym to nie jest kataklizm naturalny. Obniżenie ceny oraz wszelakie wstążki i akcje mają na celu pokazanie, że łączymy się w bólu i nadziei z Francuzami.

 

 

Osobiście uważam że to dziwna zagrywka. Mnóstwo osób straciło życie, w miejscu tragedii palą się znicze a w telewizji francuskiej znacznie ograniczono programy komediowe. Z drugiej strony krótkowzroczne łosie będą się cieszyć z darmowej skórki, pisać wirtualne znicze i grać z hashtagami pod publiczkę jacy to przejęci są tragedią... Cóż. Idę po kawę, aby pomogła mi to zrozumieć.

 

Komentarze (16) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarHasira (650)
Eee... HiRez, lepiej zróbcie ten tryb 10v10 bo o poprawności politycznej nie macie zbytnio pojęcia :P

Szczerze to ta akcja raczej będzie negatywnie odebrana niż pozytywnie, taka dosyć nietaktowna jest...
14.11.2015 (17:59)
avataraditirex (1084)
Lel, dają skinna za darmo, jeszcze exlusiva. Pomagamy w grzyb, zgaduje że hi rez zatrudnił zabójców i za jeden kupiony skin ginie jeden imigrant.
14.11.2015 (18:22)
avatarOm3nov (348)
A ja powiem czemu nie owszem darmowa skórka, ale jest to pokazanie jakiejś solidarności mimo wszystko mnie się podoba kto się będzie cieszył to się będzie cieszył.

Ja tam powiem, że jestem szczęśliwy, że wsparłem HiRez pewną kwotą pieniędzy bo takie akcje pokazują, że nie są obojętni tak samo jak w przypadku Nepalu i nwm czemu miałoby to być odbierane źle.
14.11.2015 (19:30)
avatarOm3nov (348)
"Osobiście uważam że to dziwna zagrywka. Mnóstwo osób straciło życie, w miejscu tragedii palą się znicze a w telewizji francuskiej znacznie ograniczono programy komediowe. Z drugiej strony krótkowzroczne łosie będą się cieszyć z darmowej skórki" I tak swoją drogą błąd techniczny. Jeżeli piszesz "Z drugiej strony" to powinieneś podać argument przeciwny do tego powyżej. Czyli jeżeli najpierw wyrażasz swoją opinię mówiąc iż uważasz, że jest to dziwna zagrywka, to kiedy napisałeś "z drugiej strony" teraz powinieneś podać argument za :)
14.11.2015 (19:47)
avatarBisiek (232)
I to ma okazywać współczucie? Prędzej współczuję Hi-rezowi, że tyle hajsu traci z rozdawania tego skina i flagi, no a hajsy ważna rzecz. Tego skina posiadam już od dawna (dzięki naszemu kochanemu Smitebuildowi, który dał odpowiedniego linka do francuskiej strony na której rozdawali skiny Francuzom, no i się Smitebuildowicze załapali) a co do francuskiej flagi, no dobra fajnie, ale nie będę z nią latał, bo jestem Polakiem, a nie Francuzem i wolałbym polską flagę :D #Masterofcomplaining ( nie chce mi się wydawać 100 gemów). No to se pozrzędziłem teraz wasza kolej ;)
14.11.2015 (20:35)
avatarkapitanNorka (5)
Ja podzielam zdanie Om3nov, pokazali w pewien sposób swoją solidarność z Francją, nie widze w tym nic złego. Chyba nikt nie myśłi, że po tej tragedii nagle cały świat stanie w miejscu i ludzie przestaną grać gry, chodzic na koncerty itp. Jeżeli gdzieś mam sie doszukiwać niepoprawności politycznej to widzę ją tylko w tytule. Poza tym uważam, że troche niefajne jest nazywanie każdego kto napisze wirtualny znicz, czy zrobi gdzieś hashtag krótkowzrocznym łosiem. Czasem taki łoś ma więcej zrozumienia dla danej sytuacji niż ktoś kto zapali prawdziwy znicz. Liczy sie symbol.
14.11.2015 (20:46)
avatarPanSIlent (1428)
Postąpiem zbyt pochopnie. Pomimo moich osobistych opinii o ludziach co udają empatię głównie dla uwagi i tego typu bzdur to dodatkowo nasyciłem się obrzydliwymi komentarzami z Reddita w których więcej materialngo przywiązania do skórki i tego typu oburzajacych zachowań niż szczerego współczucia.

Serio. Jedno z moich często używanych powiedzonek to "Ludzie są chujami." ale po przeczytaniu paru komentarzy poszerzyłem wiedzę. Na moje nieszczęście. No bo jak nazwać "człowieka" który chciałby kolejnego ataku na skalę WTC aby mieć Ra'Mericę za darmo?
14.11.2015 (21:07)
avatarOm3nov (348)
Zakładam, że to czarny humor lvl99, ale mogę się mylić w każdym bądź razie delikatnie mówiąc niesmaczny,
14.11.2015 (21:21)
avatarCalvex (24)
Ale wy głupoty piszecie... Hi-rez solidaryzuje się z Francją, daje skina za 1 favor, a POLACY (ktorzy dnia bez narzekania nie zaczynają) wyskakują z postami, że to idiotyczny pomysł, że lecą na hajs, że to odbije się negatywnie na hirez...

Brak słów...

Powiecie mi dlaczego Francuzi i inni chwalą Hirez za takie działanie, a Polacy jak zwykle muszą narzekać ?

https://www.facebook.com/smitegame/?fref=ts

Wystarczy przeczytac posty...
14.11.2015 (22:21)
avatarBisiek (232)
Idiotyczny nie, ale jak dla mnie dziwny, dlatego zrzędzę, bo lubię sobie pozrzędzić, a ludzie nie lubią zrzędzenia, nawet jak narzekałem na Ravanę to znaleźli się jego szlachetni obrońcy, których osobiście nie popieram, ale każdy może grać czym chce. Napisałem, że Hi-REZ TRACI NA TYM HAJS, a nie zyskuje. Czy to się odbije negatywnie? A gdzie tam. "Jak dają za darmo to trzeba brać" dość znana filozofia, którą przyznam bez wstydu, że praktykuję. No, a mało się raczej narzeka na osoby dające coś za darmo. "Darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby" przyznam, że tak zacząłem zrzędzić po trochę dziwnym tekście Silenta, który nastawił mnie negatywnie :D i zapomniałem o tym zacnym przysłowiu. W kontekstach czarnego humoru to można żartować, że dzięki muzułmanom mamy skina i flagę. Jednakże to byłoby niesmaczne ;d
14.11.2015 (22:39)
avatarPitchPL (253)
Dlaczego narzekają? Bo wydali na tego skina 20 euro a teraz jest za 2 grosze ...
Cała magia.
14.11.2015 (22:53)
avataraditirex (1084)
To co panowie kto się wysadzi pod sejmem? Będzie tragedia i hi rez też coś dla nas zrobiXDXD.
14.11.2015 (23:43)
avatarCrucy (659)
Flaga polski za jednego cebuliona i skiny Janusza xDD
14.11.2015 (23:52)
avatarGlacio (553)
"To co panowie kto się wysadzi pod sejmem? Będzie tragedia i hi rez też coś dla nas zrobiXDXD."
"Flaga polski za jednego cebuliona i skiny Janusza xDD"
Ludzie, jesteście kurwami. Jak można w ogóle żartować z czegoś takiego. To już nawet nie jest głupota, a ignorancja i brak szacunku.

"Dlaczego narzekają? Bo wydali na tego skina 20 euro a teraz jest za 2 grosze ...
Cała magia."
Jak można być takim zawistnym? Jeśli pójdziecie do sklepu, kupicie coś za 50 zł, a ktoś potem kupi za 20 zł to będziecie się awanturować? Na prawdę nie dostrzegacie w tym symbolu? Może i nie jest to wielkie poświęcenie ze strony HiRez, ale zawsze jest to rodzaj symbolu. ( Nie jestem pewien czy twój post opisuje też twoje odczucia dlatego, jeśli nie, nie bierz mojego komentarza do siebie, tylko ogólne do ludzi z takimi poglądami. )

"W kontekstach czarnego humoru to można żartować, że dzięki muzułmanom mamy skina i flagę. Jednakże to byłoby niesmaczne ;d"
To po co w ogóle to piszesz?

"Lel, dają skinna za darmo, jeszcze exlusiva. Pomagamy w grzyb, zgaduje że hi rez zatrudnił zabójców i za jeden kupiony skin ginie jeden imigrant."
Mówi ci coś słowo symbol?

"Francę"
Nie rozumiem, w jakim celu "ę" zostało zamieszczone w tytule.

"a co do francuskiej flagi, no dobra fajnie, ale nie będę z nią latał, bo jestem Polakiem, a nie Francuzem i wolałbym polską flagę :D"
Chyba nasze społeczeństwo jest zbyt prymitywne, żeby zrozumieć, że tu nie chodzi o rozdanie giftów za darmo.


Jak nie umiecie oddać szacunku i współczucia Francuzom to lepiej w ogóle się nie wypowiadajcie. Bo po co? Żeby pokazać jak nieczułymi i prymitywnymi istotami jesteście?

PS. Sugerowałbym wyłączenie komentarzy pod tym postem i zmianie jego wydźwięku, albo całkowite jego usunięcie i pozostawienie samej informacji.
15.11.2015 (0:09)
avatarCalvex (24)
@aditirex Twoje komentarze są nie na miejscu.

"To co panowie kto się wysadzi pod sejmem? Będzie tragedia i hi rez też coś dla nas zrobiXDXD."

A ten komentarz powinien zostac usuniety przez moda.
15.11.2015 (4:19)
avatarPanSIlent (1428)
Napisałem "Francę" bo palec na tablecie mi się omsknął. I zamiast francuskiej litery napisałem polską. Zaraz to poprawię.
Serio, to ostatnia rzecz o którą należy się czepiać.

Ale żeby uniknąć dalszych sporów i inteligentnych przebłysków - blokuję komentarze.
15.11.2015 (9:54)