[Inne] EAC - co to jest i czy właściwie jest się czego bać?

Dodane przez  Execution 01.03.2017 (12:26)

Ostatnie kilka dni to straszny zawrót głowy jak chodzi o najnowszy patch i wprowadzenie Easy Anti Cheat'a który powoduje strach w oczach wielu ludzi z powodu możliwości otrzymania bana. Czy naprawdę jest się czego bać? Cały artykuł podzielę na dwie części. Jedna to oficjalne stanowisko Hi-Rezu. Druga część będzie odnosić się bardziej do przemyślen Duke Sloth'a.

 

Stanowisko Hi-Rezu:

 

EAC nie zrobił nic, żeby zapobiec speedhackowi. Speedhack to przeważająca forma hacków używana w Smite

Podczas PTS'a nie włączyliśmy całkowicie systemu banów, przetwarzaliśmy incydenty które zdarzały się podczas testów aby zobaczyć czy ban faktycznie byłby słuszny. Nadal planujemy kontynuwać ten zabieg przez pierwsze kilka dni po wprowadzeniu 4.3 i przekopywać logi które zostaną stworzone. W momencie gdy uznamy, że wszystko będzie ok włączymy automatyczny system banów lecz nadal będziemy je spr...

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Inne] Współpraca czy coś więcej?

Dodane przez  PanSIlent 02.02.2017 (22:15)

Powinienem podziękować swojemu kierownikowi za ustalenie mi takiego nietypowego czasu pracy. Dzięki, kiero.

Ale do rzeczy.

Dzisiaj wieczorej umówiliśmy się z ekipą Smite Polska na rozmowę o dupie Maryni i być może wspólnej drodze ku przyszłości.
Jednak ciężko nam było znaleźć konsensus na temat formy współpracy. Po mojej propozycji obie strony zdecydowały się na szukanie pomocy wsród użytkowników. W końcu obie grupy pracują i wylewają siódme poty właśnie dla Was, prawda?

Na grupie założyłem ankietę w której można oddać głos i mieć swoje zdanie na temat owej sytuacji.
W komentarzu pod tym newsem również możesz powiedzieć coś od siebie.

Co o tym myślicie? Pełna wspólpraca jako jedna ekipa? Wymiana linków i zachowanie swoich "twarzy"? Coś zupełnie innego?
Piszcie. Zapoznam się ze wszystkimi opiniami.

...

Komentarze (15) Czytaj dalej

[Inne] Season Ticket 2017 - FAQ

Dodane przez  Execution 01.02.2017 (9:29)

1. Co to właściwie jest Season Ticket?

Season Ticket jest specjalnym systemem w grze który uświetnia rozgrywki e-sportowe sceny Smite - Smite Pro League (SPL). Season Ticket pozwala graczom na odblokowywanie specjalnych nagród poprzez kolekcjonowane Fantasy Points które można zdobyć na kilka sposobów o których będzie niżej. Najnowszy Season Ticket jest rozdzielony na trzy splity (wiosna, lato, jesień). Kupno Ticketu pozwala na natychmiastowe odblokowanie określonych nagród (np. skórka do Nemesis), ale również powoduje, że można zbierać FP dużo szybciej np. poprzez wybieranie zwycięzców meczy na SPL.

 

2. A co to są te Fantasy Points?

Fantasy Points można zbierać na różne sposoby i pozwalają one na odblokowanie określonych nagród. Wszyscy gracze zdobywają FP za granie w Smite - nie potrzeba kupować Season Ticket'u jeśli Was na to nie stać. Gracze otrzymają z góry nakreśloną ilość punktów za zwycięstwa i porażki. Więcej opcji zdobywania FP gwarantuje zakup przepustki na okre...

Komentarze (33) Czytaj dalej

[Rzut Srebrnego Oka] Patch 3.23

Dodane przez  Ballcadeias 08.12.2016 (0:09)

Hej! 

Jako, że ostatnio na portalu rzadko co się dzieje, postanowiłem go rozruszać tzw. ''Rzutem Srebrnego Oka'' ze znanej przeze mnie dłuugiej przesiadki w srebrnej dywizji na S2 Conquest, nie dając rady z niego wyjść. Ale dość o moich słabych grach.

W tych oto rzutach będę chciał podzielić się z wami moimi opiniami i doznaniami względem nowych patchy. W tych postach będę głównie rozmawiał o Bogach, reworkach i balansie. Kosmetyczne rzeczy nie będą wspominane, chyba, że w jakiś sposób będą oddziaływać na rozgrywkę.

Więc zaczynajmy!

Na pierwszy ogień pójdzie nasza najnowsza Boginii Nike

...

Komentarze (5) Czytaj dalej

[Inne] Patatajamy po zwycięstwo!

Dodane przez  PanSIlent 05.09.2016 (18:05)

Dzięki uprzejmości Shappi Workshop Silent zdobył dla was kody. Ale nie Smajtowe. Tylko Paladinsowe.

Mimo, że gra wciąż pozostaje w Closed Beta to pomimo długiego czasu oczekiwania na Open Betę oraz dominacji Overwatcha nasi dzielni herosi na koniach mają swoją społeczność zagorzałych wielbicieli. A Silent przybywa aby umilić tejże społeczności czas.

Otrzymałem TRZY kody na Founder's Pack które działają podobnie jak God Pack w Smite - wszyscy obecni i przyszli bohaterowie odblokowani na stałe, skin Aresa dla Fernando, płomienistego rumaka oraz 20 skrzynek z kartami, aby milej budowało się zestaw kart. W moich łapkach mam jeszcze skórkę dla Kinessy wprost z Dreamhacka oraz skórkę dla Pipa.
 

Co trzeba zrobić aby zdobyć takie cuda?

Coś niez...

Komentarze (3) Czytaj dalej

3800 i bonus

Dodane przez  PanSIlent 03.09.2016 (12:01)

Aby jakoś miło uczcić 3800 zarejestrowanych kont Silent przygotował małą niespodziankę. Chcesz się bardziej wyróżnić z tłumu komentujących? Wystarczy, że poprosisz Silenta o coś zupełnie nowego! Tęsknisz za starymi czasami lub chcesz pokazać swoją uroczą stronę? Już dziś poproś o nowy avatar.


Najlepiej w tym niusie, abym nie miał bałaganu w skrzynce odbiorczej.

Do wyboru macie:

ZESTAW CUTE:


ZESTAW RETRO

 

ZESTAW SPECJALNY:


 

Unikatowe avatary (tj. niezwiązane ze Smite, np. Ballcadeias lub Honeey) wciąż są dostępne dla zasłużonych użytkowników oraz administrac...

Komentarze (72) Czytaj dalej