[Poradnik] Top 5 miderów

Dodane przez  Execution 06.08.2016 (12:00)

Przed Wami pierwszy z kilku poradników Top 5. Zapraszamy do czytania oraz dzielenia się swoimi opiniami. 

 

5.  Nu Wa

Nu Wa wypadła z mety w czasie, kiedy power potki były podstawowym starterem na środkową linię. Zanim power potki weszły do mety była bardzo dobra, a do tego mogła grać bardzo bezpiecznie, co utrudniało ganki na mida dla wrogiej drużyny. Mimo możliwości grania bezpiecznie, Nu Wa ma potencjał by grać agresywnie na linii. Jednym z głównych warunków jest używanie root'a z pasywki. Nu Wa potrafi radzić sobie z większością wrogów mimo niewysokiej mobilności. Jednak jej umiejętności mogą dać jej trochę czasu na ucieczkę. Teraz gdy power potki są dostępne od 10 poziomu i clear na linii nie jest szalony jest ona o wiele bardziej przydatna. Potrafi zrobić swoje combo z wieloma bogami, co z pewnością pomoże jej być bardziej popularną w aktualnej mecie. Jej początkowy clear nie jest idealny, ale może rywalizować z i...

Komentarze (7) Czytaj dalej

[Poradnik] Kontry solo lane

Dodane przez  Execution 04.08.2016 (11:38)

 

Oto podobno długo wyczekiwany poradnik dotyczący kontr warriorów na solo lane. Zapraszamy do lektury.

 

 

Amaterasu: Osiris, Ravana, Tyr, Odin (hard counter)

 

Amaterasu posiada kiepskie early game, co czyni ją słabą przeciw bogom, którzy potrafią szybko zdominować linię, jak np. Ozyrys czy Ravana. Równie dobry przeciwko Amaterasu jest Tyr, gdyż grając nią musisz zbliżyć się do fali minionów by ją wyczyścić, co dobry Tyr może szybko wykorzystać, używając swojego combo. Z kolei Odyn nie tylko szybko wyczyści linię, ale również posiada klatkę, która kontruje wszystko, co Amaterasu posiada. Nie potrafisz się leczyć, nie uciekniesz dash'em. Jedyne co Ci pozostaje to ult oraz redukcja obrażeń. Mimo wszystko taki obrót sprawy spowoduje, że grając Amaterasu na Odyna możesz być zmuszony do kupna P...

Komentarze (3) Czytaj dalej

Powrót syna marnotrawnego - Poradnik

Dodane przez  Execution 17.05.2016 (11:36)

Przejście z League of Legends do Smite’a – poradnik.

 

Jak wszyscy dobrze wiemy, League of Legends znajduje się rynku dużo dłużej od Smite’a, mino to wynikło w ostatnim czasie wiele debat i dyskusji na temat która z tych gier jest lepsza. Nie o tym jednak będzie ten artykuł. W ciągu ostatnich kilku miesięcy poznałem wielu graczy LoL’a którzy zainteresowali się Smite. Jednakże uważają oni, że Smite jest kompletnie inną grą, mimo to, że gry są MOBAmi Smite oferuje inną rozgrywkę która czyni ją unikalną spośród wszystkich gier typu MOBA. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek dla graczy League of Legends którzy pragną spróbować Smite’a.

 

W czym LoL jest podobny do Smite?

 

LoL jest podobny do Smite w wielu aspektów. Oby dwie gry posiadają tryb gry na którym rozgrywane są gry turniejowe – dla LoL’a jest to Summoner’s Rift, a dla Smite Conquest. Oby dwie mapy posiadają trzy lin...

Komentarze (11) Czytaj dalej

[Poradnik] Poziomy skórek

Dodane przez  PanSIlent 27.01.2016 (16:51)

Trzeba zrobić małą ściągawkę. Wyprowadzę z błędu sporą grupę osób. Dodatkowo widząc, że użytkownicy z najbardziej oficjalnej społeczności proszą enkiego oraz ekipę CD-Action o Archon Thanatosa to aż zgrzytam zębami.

 

POZIOM 1 (Tier 1) - 100 gemów lub 9500 Favoru

Recolory. To standardowy model boga, zmieniają się jedynie kolory ciuchów, skóry, włosów, itd. Efekty umiejętności bez zmian. Voicepack - podstawowy.

Przykładowo:

Blood Moon Awilix         &n...

Komentarze (1) Czytaj dalej

[Poradnik] Jak zdobyć Leonę?

Dodane przez  PanSIlent 08.01.2016 (17:34)

 

Lubisz Nemesis? Chcesz mieć w kieszeni kolejny z jej skinów? Posiadasz urządzenie IOS? Zaparz herbatę i zasiądź do lektury.

 

 

Aby dostać skórke Leona JPF dla Nemesis potrzebujesz:

  • Na tą chwilę - urządzenie z IOS (iPhone 5S lub lepszy/nowsze wersje tabletów iPad) . Niestety, oprogramowania Android muszą czekać.
  • Konto iCloud (Najlepiej utworzyć swoje konto w aplikacji iTunes, lub na stronie www)

 

 

Tworzenie konta iCloud

  •  Na ...

Komentarze (43) Czytaj dalej

[Poradnik] Oczy z tyłu głowy

Dodane przez  PanSIlent 02.01.2016 (16:07)

Po kilku(-nastu? -dziesięciu? -set?) meczach na Conqueście jako Support zaczynasz sobie zdawać sprawę, że twoi towarzysze to półgłówki. Skąd taki pomysł? Narzekają i psioczą na swoich bo zgineli z ręki wroga który opuścił linię, czyli inaczej rotuje.

Dlaczego obwiniać swoich, skoro wina leży po ich stronie? Nie posiadali ważnych rzeczy.

WARDÓW

 

 

Jako świętą zasadę grania na Conqueście wyryj sobie w głowie, namaluj na ścianie lub nagraj na dźwięk telefonu:

WARDY TO ZWYCIĘSTWO!

 

Porzućcie tępe myślenie ro...

Komentarze (30) Czytaj dalej

[Poradnik] Kochaj Supporta swego jak siebie samego!

Dodane przez  PanSIlent 14.11.2015 (12:16)

 

 

Nie lubię rezerwować ról na Conqueście. Zwyczajowo czekam aż zabiorą to co chcą a ja biorę resztki. I tak oto w moją krew została wtłoczona moc Supporta. Bo kto normalny chce grać Supportem z własnej woli, prawda? Wszyscy chcą zabijać! Fragi, fragi, fragi! Nie przyszedłem tu aby bawić się w niańkę!

 

No cóż. Tyle czasu trzymałem się tyłka swojego ADC'ka, że polubiłem tą rolę. Niesie ona zarówno sporo frajdy jak i potrafi doprowadzić do białej gorączki. Natchniony weekendem postanowiłem skrobnąć parę słów od siebie dla nowicjuszy oraz nieco bardziej doświadczonych graczy tym samym nauczyć ich, że bycie Supportem jest całkiem fajne. Zacznijmy od podstawowych pytań:

 

Kim w ogóle jest S...

Komentarze (19) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 3] Następna > Ostatni >>