[Video] Know your Enemy #1 - Neith [PL]

Dodane przez  PanSIlent 31.05.2015 (18:45)

W końcu. Zmotywowałem się i odrzuciłem prokrastynację! Skończyłem tłumaczenie. Razem ze szlacheckim Demokopem pod banderą Smitebuild.pl startujemy z serią tłumaczeń filmików Hi-Rezu. 

 

Możecie doświadczyć drobnego braku synchronizacji napisów ze słowami TrendKilla, literówek - zarówno stylistycznych jak i zwykłych pomyłek - oraz braku polskich znaków, ale pamietajcie - to prototypowa praca.

 

Oczekuję w komentarzach na opinie i porady. Im więcej, tym lepiej. A w przyszłości tłumaczenia będą bardziej jakościowe.

Dziękujemy z góry za wszelkie pozytywne słowa i konstruktywną krytykę.

...

Komentarze (8) Czytaj dalej

[Poradnik] Czym kraść życie? Na pewno nie WoW'em

Dodane przez  PanSIlent 22.05.2015 (11:38)

 

Dziennik badawczy prof. Dentona, wpis z dnia 22 maja 2015 A.D, Centrum ds. Badań Istot Deistycznych, sekcja Fizyczna

 

To był ładny dzień. Jungla o tej porze roku wygląda nadzwyczaj urokliwie. Drobne zwierzaki przemykające kątem oka, zieleniejąca roślinność i szczegółowe elementy architektury starożytnych Greków. Tylko ignoranci nie doceniliby piękna otoczenia.

 

Zostałem wysłany z misją przez zwierzchnictwo CBID do tego zakątka. Przyjemnie tu i cicho. Do czasu. Byłoby to idealne miejsce, aby odsapnąć od trudów codzienność i zrelaksować się. Niestety tak nie jest. Niech ich szlag trafi. Gdybym wiedział o tym wcześniej to naplułbym tym krawaciarzom w ryj.

...

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Poradnik] Solo Lane

Dodane przez  NuDzIaRzZ 03.05.2015 (12:02)

Witam. Dostąpiłem zaszczytu pisania poradników na naszej kochanej stronie: smitebuild.pl
$Koszulki na smitebuild.pl/shop$ 
Z racji takiej, że nie każdy zna podstawy mapy Conqest, to chciałbym wam je przybliżyć, oraz nauczyć dobrej gry. Dzisiaj moi drodzy zajmiemy się linią Solo. Jak nazwa wskazuje udajemy się tam sami! I staramy się zdominować przeciwnika na wszelkie możliwe sposoby. Oto niektóre z nich. Zapraszam!


Zaczynając od podstaw, jak to na każdej dobrej budowie być powinno, przedstawię wam co robi solo laner po pojawieniu się na Conqueście.

"-Gdzie jest solo lane? 
-To najkrótsza linia w SMITE, po jej stronie znajduje się speed i blue buff. - rzekł Master
- Zatem w drogę! - okrzyknął Noobiasty.
I ruszyli. Idąc w kierunku piekielnego wulkanu natknęli się na obóz złowrogich stworów. Lecz prawdziwy przeciwnik był jeszcze daleko."
...

Komentarze (10) Czytaj dalej

[Poradnik] Poznaj mapę! - Assault

Dodane przez  Azalt 22.03.2015 (12:42)

         Hej, witam w kolejnym artykule z cyklu "Poznaj mapę", wiem, że obiecałem Conqesta na dziś, ale wolałbym się do niego bardziej przygotować, dlatego dziś opowiem trochę o Assaulcie.

         

         Tym razem, nie zacznę od opisu mapy, ale wcześniej, bo od wyboru bogów. Jest on losowy, na samym początku gra wylosuje Wam jedną z postaci, które posiadacie na swoim koncie (włącznie z rotacją). Jest opcja ponownego losowania, ale kosztuje ona Was favor lub gemy (nie polecam). Możecie również wymienić się z sojusznikiem postaciami, ale jest jeden warunek: On musi posiadać twoją postać, a Ty jego.

         Ale co do samej mapy, nie mogę się tu rozpisać tak jak to było w przypadku Areny, gdyż mamy tylko jedną linię i na mapie nie spotkamy żadnych buffów. Każda ze stron ma 1 tytana, 1 feniksa oraz 2 wieże. I teraz przejdę do elementu, który zaskakuje każdego kto pierwszy raz gra na Assaulcie - ...

Komentarze (7) Czytaj dalej

[Poradnik] Poznaj mapę! - Arena

Dodane przez  Azalt 13.03.2015 (22:27)

           Cześć, w tej chwili jestem tymczasowym redaktorem na tej cudownej stronie. Moje zadanie to opieka nad działem poradników, mowa tu o mapach, taktykach, poradach i wiele innych, oczywiście nakłaniam do publikowania kolejnych świetnych buildów, które mogą pomóc nowicjumszom, których coraz więcej, gdyż Smite cieszy się coraz większą popularnością. W tym artykule chciałbym opowiedzieć Wam trochę o jednej z map, a mianowicie arenie, sporo różni się ona od np. Conquest'a czy Siege'a, którę również omówię już wkrótce.      
    Ale przechodząc do rzeczy, Arena to tryb jak już wspomniałem różniący się od innych, jest to jedyna mapa, na której wyeliminowanie Tytana drużyny przeciwnej nie zapewni Twojej drużynie zwycięstwa. Gdy gramy na Arenie, pierwsze co rzuca nam się w oczy to liczniki punktów i mapa.

&nb...

Komentarze (7) Czytaj dalej

Poradniki

Dodane przez  lionheart7 27.06.2014 (13:37)

Witam Was drodzy Smajtowicze! Moje ostatnie ogłoszenie o poradnikach w tajemniczy sposób zniknęło (wystraszyło się?!) Ponawiam wiec swą prośbę...

Zostałem poproszony o poprowadzenie serii poradników dotyczących oczywiście naszej kochanej gry Aby zabawa była ciekawsza to właśnie Wy możecie nadsyłać mi na PW propozycje zagadnień o których owe poradniki będą rozprawiac. W zależności od tego z jaka Waszą reakcja spotka się ta idea chciałbym wydawać poradniki regularnie (jeden/dwa razy w tygodniu-w zależności od Waszych pomysłów).Liczę na waszą inicjatywę i aprobatę. Nikt przecież nie jest nieomylny.

Pomóżcie Nam w utworzeniu z tego portalu wyjątkowego miejsca dla fanów SMITE, którego częścią będziecie!

Także moi Drodzy czekam na wasze wiadomości do niedzieli włącznie.
Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam Lajon!

...

Komentarze (18) Czytaj dalej

Współpraca z Junglerem

Dodane przez  ikamel 25.06.2014 (19:56)

 Wiele razy stwierdziliście, że przegraliście linię przez junglera ? Brak ganków spowodowane jest wieloma czynnikami. Niektóre z nich przedstawię wam w tym artykule.

Wsparcie podczas czyszczenia pierwszej campy przyśpieszy zdobycie doświadczenia i złota. Dzięki naszej pomocy jungler szybciej skończy junglę i przyjdzie drużynie z odsieczą. 

• Pamiętaj, jeśli przeciwny jungler pojawił się na twojej linii powtórzy się to. Zadbaj o wardy, są wstanie uchronić od klęski i oddania kolejnego killa. Szczególnie ta zasada tyczy się na soloq, nawet jeśli jesteś Hunterem to nie zawsze możesz liczyć na supporta. 

• Zwracaj uwagę, gdzie przeciwnik stawia warda. Dz...

Komentarze (20) Czytaj dalej