[Poradnik] Season Ticket w S5

Dodane przez  PanSIlent 29.01.2018 (9:10)

Udało mi się zebrać garść porad aby wyjasnić zakłopotanym o co chodzi z Season Ticketem w S5.
W S5 zbieranie FP staje na głowie, gdyż nie dostajesz 20 FP (40 z wykupionym Season Pass) za zwycięstwo ani 10 FP (20 z wykupionym Season Pass) za przegraną.

W tegorocznej wersji Ticketa punkty FP otrzymujesz poprzez skalowanie czasu gry. Odchodzimy od stałej wartości za zwycięstwo. Im więcej czasu trwa Twoja gra tym więcej punktów zdobędziesz. Za 13 minut gry dostałem 30 FP, zweryfikuję wartości gdy 5.1 wejdzie na główny serwer.

Bundle
Możesz zdobywać skórki bez wydania złamanego gema na Season Pass. Jednakże posiadanie go umożliwia znacznie szybsze i wygodniejsze zdobywanie FP. Dzięki niemu od razu dostaniesz w ręce limitowaną skórkę Star Salvager Skadi i zostaną Ci udostępnione zadania sezonowe oraz głosowanie na rozgrywkach.

Odznaki Drużynowe:
Ta wersja wprowadza dodatkowe bonusy odblokowywane poprzez kupno zestawu odpowiadającego profesjonalnym drużynom. Za 13 minut gry dostałem 6 punktów, zweryfikuję wartości gdy 5.1 wejdzie na główny serwer.

Kupowanie skórek
W tym sezonie wciąż zostajemy przy Recolorach znanych i lubianych skórek, lecz odrzucamy Undying Chest. W tej wersji możesz kupić skórki które Cię interesują bez obawy o utratę ciężko zdobytych FP. Recolory skórek kosztują w ok. 3000 FP a Exclusive sięgają do 7000 FP.Nagrody za postęp
W tym punkcie znajduje się odpowiedź na pytanie któa trapi wielu. Ale po kolei. Jako, że zdobywanie punktów odbywa się poprzez skalowanie czasu gry, wartości są nierówne. Część graczy uważa, że to kolejny motywator do grania Conquestów, jako, że najdłużej trwający tryb wynagrodzi największą ilością FP.Na ósmym poziomie za niecałe 10.000 FP otrzymasz Knight of Wisdom Athena a za 80.000 FP nagrodę ostateczną - Demonic Thanatosa.

Komentarze (4) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarBarBastek (16)
Czy wiadomo coś więcej o tych odznakach? W grze jest dosyć mało info i zastanawiam się czy jeśli wybiorę daną odznakę np. Obey, to za ich wygrany mecz dostanę FP?
czy kupowanie skórek za FP wpływa na poziom w sezonie? Ciekawy jestem czy jak kupię jakąś skórkę to oddali mnie to od Thanatosa :D
20.02.2018 (13:43)
avatarNirwel (139)
Nie kupowałem tego, ale z tego co wiem to tak, za każdą wygraną "kupionej" drużyny dostaniesz dodatkowe 40fp(jeżeli dobrze pamiętam), więc jeżeli obstawisz ich jakiś mecz jako wygraną to zgarniesz 80fp
A co do sklepiku z FP, to nie tracisz ich ogólnej ilości, ubywają one tylko w sklepie.
21.02.2018 (21:21)
avatarNirwel (139)
Zapomniałem dodać, że kupując ten drużynowy wspomagacz, to wtedy naliczają Ci się oddzielne punkty za które jest do odblokowania icona, ward, ramka i hud skin danej drużyny i grając conquesta w fontannie będzie na twoim miejscu spawnu icona owej drużyny.
21.02.2018 (21:26)
avatarBarBastek (16)
Dzięki, VER! :)
22.02.2018 (19:19)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!