[Promocja] Triple triple triple

Dodane przez  Honeey 12.10.2017 (21:43)

Masz już prezent dla nauczyciela? Super, to jutro po wręczeniu biegnij zaraz do domu, siadaj do kompa i odpalaj smajtaja. Ten weekend jest bowiem idealny do zgarnięcia nowych X, ponieważ worshipery będą liczone potrójnie. Miłej zabawy!

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Promocja] Enigma Chest Weekend

Dodane przez  Honeey 28.09.2017 (12:14)

Wrzesień, wrzesień i po wrześniu. Dzieciaki dalej do szkoły, studenty na uczelnię. W czasie, gdy mama będzie szykować Ci słoiki, możesz rozegrać 3 gry i zgarnąć skrzynkę Enigma, jeśli zdobędziesz 3FWOTD. Promocja trwa cały weekend, od piątku do niedzieli, co oznacza, że możesz łącznie otrzymać 3 chesty. To co? Smacznych pulpetów i miłej gry.

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Promocja] Vulcanalia

Dodane przez  Honeey 23.08.2017 (21:48)

Crucy, nie martw się, albowiem jestem, żyję, i mam się dobrze! (znaczy, no wiesz, na tyle dobrze na ile może być w gułagu........) Zatem oznajmiam Wam, że z okazji święta naszego ulubionego rzymskiego kowala, wszystkie możliwe do kupienia skórki, voicapacki, oraz sami bogowie (wszystkie rzymskie, ofc) są do nabycia za 50%. Promocja ta trwa aż do poniedziałku. Natomiast za wygranie pierwszego FWOTD dostaniecie ikonkę rzymskiego panteonu. To znaczy, o ile istnieje ktoś kto jej nie ma. Ikonka do zdobycia tylko do jutra. No to co? Miłych zakupów, a ja wracam do gułagu.

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Promocje] Praise the Sun! And moon?

Dodane przez  PanSIlent 23.08.2017 (9:10)


Zaćmienie słońca to było wspaniałe wydarzenie, jednakże nie każdy miał okazję je podziwiać. Dlatego aby nieco osłodzić stratę wszystkie skórki bogów słońca i księżyca dostępne do kupienia są przecenione o 50%.

Dodatkowo w weekend za trzy FWOTD (Pierwsze Zwycięstwa Dnia) otrzymasz Cutesy Chest! Aż trzy skrzynki i trzy szanse na zdobycie najlepszych avatarów.

...

Komentarze (4) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 31] Następna > Ostatni >>