[Promocja] Vulcanalia

Dodane przez  Honeey 23.08.2017 (21:48)

Crucy, nie martw się, albowiem jestem, żyję, i mam się dobrze! (znaczy, no wiesz, na tyle dobrze na ile może być w gułagu........) Zatem oznajmiam Wam, że z okazji święta naszego ulubionego rzymskiego kowala, wszystkie możliwe do kupienia skórki, voicapacki, oraz sami bogowie (wszystkie rzymskie, ofc) są do nabycia za 50%. Promocja ta trwa aż do poniedziałku. Natomiast za wygranie pierwszego FWOTD dostaniecie ikonkę rzymskiego panteonu. To znaczy, o ile istnieje ktoś kto jej nie ma. Ikonka do zdobycia tylko do jutra. No to co? Miłych zakupów, a ja wracam do gułagu.

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Promocje] Praise the Sun! And moon?

Dodane przez  PanSIlent 23.08.2017 (9:10)


Zaćmienie słońca to było wspaniałe wydarzenie, jednakże nie każdy miał okazję je podziwiać. Dlatego aby nieco osłodzić stratę wszystkie skórki bogów słońca i księżyca dostępne do kupienia są przecenione o 50%.

Dodatkowo w weekend za trzy FWOTD (Pierwsze Zwycięstwa Dnia) otrzymasz Cutesy Chest! Aż trzy skrzynki i trzy szanse na zdobycie najlepszych avatarów.

...

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Promocja] Christmas in July

Dodane przez  Honeey 17.07.2017 (20:44)

Świnta idą! Trzeba powoli zacząć się szykować. Jeszcze tylko 160 dni! Aby wkręcić się w ten świąteczny klimat, HiRez postanowił ochłodzić nas podwójnym weekendem. W ten weekend (21 - 23 lipca) za granie w party zdobędziemy podwójne worshipery, favor i xp. Tylko co do tego mają święta?

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Promocja] Coś na co wszyscy czekali

Dodane przez  PanSIlent 12.07.2017 (9:30)

Summer of Smite nadchodzi, nowa przygoda na horyzoncie i Dreamhack za rogiem. Tyle okazji do opróżnienia portfela. A Hi-Rez doskonale to rozumie. Ja szybko dokończę Code of Chivalry i zacznę zbierać na wszelkie inne cuda które sprawią uśmiech na mej twarzy. A dlaczego?

Bo wszyskie paczki gemów są przecenione o 33%!Zastanawiasz się ile to będzie na polską walutę?
W momencie pisania artykułu kurs euro wynosi 4.23 złotych. Więc chcąc kupić kolejno paczki, musisz wydać:


200 gemów - 11,29 zł
​400 gemów - 18,14 zł
​800 gem&o...

Komentarze (26) Czytaj dalej