[Spoilery] Who's a good boy?

Dodane przez  PanSIlent 07.10.2017 (12:02)

4.19 wpłynąl na PTS, więc wtajemniczeni z wypiekami na twarzy wyczekiwali na Datamining aby wiedzieć czego się spodziewać w przyszłości. A na co powinniśmy się przygotować?

Kto otrzyma nowe skórki?


 Cernunnos - Przeklęty Książe. Najpewniej będzie to skórka stylizowana na disneyowską produkcję "Piękna i Bestia".

 Afrodyta - została jedynie wspomniana, jednak widnieje tam od dłuższego czasu. Czyżby rodził się nowy "Fenrir Meme"?

 Loki - Złodziej

 Ra - skórka związana stricte z E-Sportem. Możliwe, że to będzie Bundle, gdyż posiadać będzie również warda.

 Skadi - Żywiołak. Niewiele o niej wiadomo. Może być to alternatywa dla graczy, którzy pomineli Dragonkin Skadi.

 Thor - tak samo jak Afrodyta, jedynie wspomniany.

 Ao Kuang - Japońskie Piaski

 Bacchus - Hipis

 He Bo - Pixel Vapor

 Cernunnos - Krampus

 Nike - Upadły AniołWAŻNE - Z nieznanych powodów w tegorocznej Odyseji  Hades nie otrzyma skórki. Można podejrzewać, że pomysł naruszył jakieś prawa autorskie i za wczasu go wycofali. W zamian podczas greckiego epizodu Odysei skórkę otrzyma

Medusa.
 

Kto następny zawita do gry?Wiemy już, że następną boginią będzie Discordia - rzymski odpowiednik Eris - uskrzydlona bogini niezgody, chaosu i nieporządku. Przewidywana rola - mag.

Przeglądając domniemaną mechanikę umiejętności poza zwykłymi CC będzie potrafiła obrócić miniony przeciw bogom a w przypadku Ultimate do gry wejdzie słynne złote jabłko które póki co ma niejasną mechanikę. Ale można podejrzewać, że jej głównym zadaniem będzie wprowadzać zamęt w drużynie a na linii będzie stwarzać problemy wrogowi z wygraniem walki na linii.

Kolejnym "bogiem" będzie Cerberus. Nie ma co go przedstawiać, każdy kto choć trochę interesuje sie mitologią słyszał o tym trzygłowym pupilku Hadesa.

Jako, że jest dalej niż Discordia, jego umiejętności są jeszcze bardziej niewiadome. Ale można zrozumieć, że będzie w jakiś sposób redukować DEF wrogów, manipulowac duszami oraz samemu się leczyć. Woof!

Jaka będzie ostatnia przygoda tego roku?

Pomimo moich nadziei na "labirynt" Hi-Rez zdecydował się na postawienie Lokiego w roli Jigsawa. Gracz zostanie umieszczony w obszarze z mnóstwem naturalnych przeszkód, tj. spadajace strzały, silne podmuchy wiatru lub wybuchowe dziki (!!!) oraz wypełniony wszelkimi niemilcami którzy będą chcieli nam upuscić krwi.

Możliwe, że to będzie to w jakimś stopniu przypominać Górę Xing Tiana, z poszczególnymi wyzwaniami po kolei.

Jak będzie wyglądać Season 5?

Hi-Rez decyduje się na odświeżenie swojego sztandarowego trybu - Conquest. Zamierzają wzbogacić mapę o więcej greckich elementów, tj. postawienie w roli Tytanów Kronosa i Temidy, zmianę cyklopów odpowiedzialnych za buffy na mitologiczne stworzenia - centaur w roli Speed Buffa, Satyr w roli MP5 Buffa - oraz przywrócenie z emerytury starcy znajomych - Minotaur i Mantykora.

W przypadku Fire Gianta zamierzają przemodelowac go na kształt Apophisa z Clasha. Pierwszy zgon FG zapewni buff "MIght" zapewniający standardowe bonusy do mocy, regeneracji HP i MP oraz wzmocnionych ataków przeciwko strukturom. Natomiast odrodzony FG zapewniać będzie buff "Rage" niemal dwukrotnie zwiększający standardowe bonusy.

Osobiście chciałbym odświeżenia Assaulta, ale co ja tam się znam...

Komentarze (6) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avatarVeniVidiVici (127)
O nienienieneineine
Żadnego odświeżania Assaulta - Jousta mi już zniszczyli :v Niech chociaż assault pozostanie taki jaki jest - ew. usuną możliwość dostania healera, bo wtedy mecze są nudne ;v

Mam nadzieję, że sezon 5 zmieni rozgrywkę na conqu, bo obecna meta mi nie podchodzi :/ Z meczu na mecz mam coraz większe wrażenie, że jak raz padnę w początkowej fazie gry, to staję się bezużyteczny i nie mam żadnego wpływu na przebieg gry :/
07.10.2017 (14:59)
avataraditirex (1084)
Zgadzam się, joust teraz to gunwo. Zamiast odświeżania assualta mogli by dać nową mape panteonową, lub dać dwie wersje siege czy jousta, żebyś miał randomową. Czasem styl aztecki na siege a czasem japoński czy hinduski. Oczywiście linie i umiejscowienie buffów i ścian było by takie samo, tylko zmienił by się wygląd mapy, taka zmiana skórki.
07.10.2017 (15:05)
avatarVeniVidiVici (127)
Oo, no takie coś byłoby super :D

ale znając tempo wprowadzania zmian w naszej ukochanej grze, to doczekamy się tego w dziesiątym sezonie lub nigdy xD
07.10.2017 (19:18)
avatarCrucy (659)
Hi-Rez ma w planach skrzynkę z 55 itemami, dwa z nich (oczywiście szanse na drop są równe!) będą umożliwiały granie jousta na starej mapie, oczywiście cała reszta 5 graczy też musi mieć ten itemek. Będzie to item limitowany dostępny 20 razy w miesiącu.
/s
07.10.2017 (21:47)
avatarVeniVidiVici (127)
Oczywiście nie zapomnijmy o wprowadzeniu skina do przycisku PLAY, oraz skina do Iksika w prawym górnym narożniku które będą w bundle z 5 recolorami za 1000 gemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
08.10.2017 (14:00)
avataraditirex (1084)
Wciąż czekam na wprowadzenie ruszających się kart podstawowych, ala gwint. Za 200/150 gemów, byłoby spoko.
08.10.2017 (18:53)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!