[Promocja] Earth Day + Double FP

Dodane przez  Honeey 22.04.2017 (10:01)

Dziś obchodzimy dzień Ziemi (pamiętam, bo moja podstawówka nazywała się przyjaciół Ziemi i musieliśmy w ten dzień iść zbierać śmieci.....). Z tej okazji, HiRez przygotował dla nas małą promocję. Od piątku, 21. kwietnia, do niedzieli, 23. kwietnia, wybrane skiny i vp będą przecenione o 50%. A tak z okazji nie dnia Ziemi, to w tych dniach zgarniecie podwójne fantasy points. Dodatkowo, za zdobycie pierwszego first wina otrzymacie emotkę Geba-Ziemi. Lista przecenionych skinów i vp dostępna tutaj KLIK KLIK. Idźcie i pamiętajcie - nie rzucamy dziś papierków na ziemię.

 

Tematyczny gifek, nie mogłam się powstrzymać dziś xD

...

Komentarze (9) Czytaj dalej

Omówienie patcha 4.7

Dodane przez  Execution 21.04.2017 (16:27)

Nowa wersja starego, zapomnianego rzutu srebrnego oka. W tym artykule znajdziecie omówienie nowego boga czyli Ganeshę oraz balans przedmiotów i bogów. Zapraszamy do lektury - Exe i Rysio.

 

Na sam początek zacznijmy od Ganeshy. Rzućmy okiem na jego umiejętności zaczynając od pasywki.

 

Ganesha

 

 Good Fortune

Pasywka Ganeshy jest typowo supportowa i tak jak już pisaliście tutaj guardian który nie ksuje to nie guardian :). Przede wszystkim należy pamiętać, że zasięg asyst jest zwiększony o 20% co może okazać się niezwykle przydatne podczas rotate'ów. Zdecydowanie jest to umiejętność która jest typowo przeznaczona dla supporta i zdecydowanie w gronie supportów może okazać się ostatecznie jedną z najlepszych....

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Poradnik] A słowo Thota stało się ciałem i tak oto powstał Smite cz.2

Dodane przez  Execution 14.04.2017 (11:08)

Część druga który kończy podstawowe mechaniki w Smite. W kolejnych częściach przejdziemy już do Struktur itp. Zapraszam do lektury.

 

Zwiększenie i redukcja leczenia

 

Sposób zwiększania i redukowania leczenia w Smite działa na bardzo podobnej zasadzie jak zwiększanie i redukowanie szybkości ataku. Jest jednak jeden mały wyjątek.

 

Zarówno zwiększenie i zmniejszenie leczenia działa na zasadzie bazowej ilości leczenia. Przykładowo 250 leczenia z 20% zwiększeniem wyleczy Cię za: 250 * 1,2 = 300....

Komentarze (4) Czytaj dalej

[Poradnik] A słowo Thota stało się ciałem i tak oto powstał Smite cz.1

Dodane przez  Execution 13.04.2017 (11:17)

Jest to pierwsza część artykułu wykonanego przez FlareB00t i przetłumaczona na język polski.  Jeśli wszystko się uda jutro będzie kolejna część więc wyczekujcie :)  Cały artykuł ma charakter mocno teoretyczny i mówi o nieco bardziej zaawansowanych mechaniakch gry z którymi nie każdy raczej ma do czynienia, bądź nie zwraca na nie nawet uwagi. Zapraszam do lektury.

 

Podstawowe mechaniki

 

Protekcje, redukcja obrażeń i penetracja

 

W Smite jest kilka różnych sposobów by zredukować ilość obrażeń które otrzymasz od wroga. Pierwszym najbardziej oczywistym jest nie danie się trafić, jednakże jak wiadomo n...

Komentarze (1) Czytaj dalej

[Promocja] Double eggverything

Dodane przez  Honeey 11.04.2017 (11:36)

Nie masz ochoty gotować żurku i obierać jajek? Nie uśmiecha Ci się biec w sobotę rano poświęcić koszyczek? A może masz już dość obżerania się i słuchania od babć jaki to z Ciebie kawaler, i skoro taki przystojny, to czy masz już jakąś pannicę? Nie ma sprawy, smite czeka na Ciebie! Od piątku, 14. kwietnia, do poniedziałku, 17. kwietnia, zgarnij podwójny xp, favor oraz worshipery. Miłej zabawy!

 

...

Komentarze (0) Czytaj dalej

[Spoilery] Daji i Ganesha część druga

Dodane przez  Execution 10.04.2017 (18:04)

Nowe skórki

Poniższe skórki prawdopodobnie pojawią się w najbliższych patchach. 

  • Aphrodite 
  • Janus – Posiada Voice Pack
  • Mercury –  Prawdopodobnie z Season Ticket – Posiada Voice Pack 
  • Nike – Posiada Voice Pack
  • Osiris (dwie skórki) – Posiada Voice Pack
  • Scylla – Posiada Voice Pack
  • Ullr – Posiada Voice Pack

 

Ravana

Gdy Ravana był wprowadzany miał mieć coś co było nazwane Dark Pact. Aktualnie jego ultimate został nieco zmieniony ale wygląda na to, że znowu testowali coś z Dark Pact. Prawdopodobne nie zostanie to wprowowadzone ale w ramach ciekawostki dobre.

  • Umiejętność 4 – Dark Pact 
    • Jesteś jedynym bogiem który potrafi zadać obrażenia Ravanie bez złagodz...

Komentarze (5) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 164] Następna > Ostatni >>