[Kulturka] Wakacje i po

Dodane przez  MarylinBrodone 11.09.2017 (10:36)

Zgaduję, że przez najbliższy tydzień duża część z was pilnie się uczyła, podczas gdy studenci mogli się spokojnie alkoholizować :v W ten smutny dzień zwanym poniedziałkiem, niech rozjaśni kulturowy shake.

Video

Tak powinien wyglądać netflixowy Death note 

Fanart

źródło: Brittini Draws

 

...

Komentarze (2) Czytaj dalej

[Spoiler] Odyseja 2018 - szczegóły

Dodane przez  PanSIlent 09.09.2017 (19:53)

PTS z Hachimanem został już poprawnie wzbogacony o to co przyprawia graczy o szybsze bicie serca a portfele i konta bankowe o zawał. Odyseja 2018.

Wraz ze skórką poziomu piatego dla Ullra - Fire and Ice - przyjdzie mnóstwo skórek dla innych bogów. Całość jest w niemal identycznej formie jak Odyseja sprzed roku w której główne skrzypce grał Demonic Pact Anubis. W tym roku w menu mamy:

* Skórka do Ah Muzen Caba - Void Piercer
* Avatar "U Want Sum Buk?" oparty na memie z Ronem i Becky
* Skórka do Chaaca - Storm Tech

Te elementy zostaną wprowadzone w patchu 4.17. A co dalej?

* Globalna Emotka "Smite Time"
* Skórka dla Ymira - BellyAche
* Skórka dla Fenrira - Inu Gami
* Skórka dla Izanami - Mummified
* Sk&...

Komentarze (8) Czytaj dalej

Buildy i Xbalanque

Dodane przez  PanSIlent 03.09.2017 (17:24)

 

Miałem ciężki okres w pracy i przez większość czasu nie wiedziałem co się dzieje. Ale teraz powinno być nieco lepiej i w weekend mogę poświęcić nieco czasu na ogarnianie małego konkursu.

 

Po paru uwagach zauważyłem, że kilkoro bogów pomimo długiego stażu w grze nie posiada konkretnego builda. Jeśli posiadasz wiedzę którą chcesz cię podzielić to śmiało, stwórz build dla boga który może sprawiać problemy młodszym graczom.

 

Odpowiednio oznaczone buildy, które pojawią się od dzisiaj do niedzieli będą branę pod uwagę przez naszego "doświadczonego" weryfikatora, Aditirexa. Autorzy trzech najlepszych buildów otrzymają kod na skórkę Fire Dancer Xbalanque.

...

Komentarze (8) Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 173] Następna > Ostatni >>