Buildy i Xbalanque

Dodane przez  PanSIlent 03.09.2017 (17:24)

 

Miałem ciężki okres w pracy i przez większość czasu nie wiedziałem co się dzieje. Ale teraz powinno być nieco lepiej i w weekend mogę poświęcić nieco czasu na ogarnianie małego konkursu.

 

Po paru uwagach zauważyłem, że kilkoro bogów pomimo długiego stażu w grze nie posiada konkretnego builda. Jeśli posiadasz wiedzę którą chcesz cię podzielić to śmiało, stwórz build dla boga który może sprawiać problemy młodszym graczom.

 

Odpowiednio oznaczone buildy, które pojawią się od dzisiaj do niedzieli będą branę pod uwagę przez naszego "doświadczonego" weryfikatora, Aditirexa. Autorzy trzech najlepszych buildów otrzymają kod na skórkę Fire Dancer Xbalanque.

Komentarze (8) Czytaj dalej

Reklama

Komentarze


avataraditirex (1084)
Eh przypomnę że buildy powinny mieć opisy przedmiotów, abilitek, jungli(jeśli jest to build na conqa i postać dobra na jungle), pracy zespołowej, plusy i minusy. Ma być to opisane w więcej niż kilku zdaniach, Przydały by się jakieś obrazki żeby build nie wyglądał jak ściana tekstu.
PAMIETAJCIE TUTAJ BUILD TO NIE TYLKO ITEMY ZROZUMIANO?!
http://smitebuild.pl/buildy/agresywna-kicia-3-by-vvv
http://smitebuild.pl/buildy/dont-fear-the-night-embrace-it
http://smitebuild.pl/buildy/nu-wa-wezowa-matrona/
Mniej więcej powinno wyglądać to tak jak na buildach powyżej.
A teraz mnie zabijcie, zanim dadzą mi natłok pracy.
03.09.2017 (19:24)
avatarihjasty (908)
Ok przeanalizujmy to skin o wartości 400 gem za stworzenie dzieła intelektualnego na niszowej stronie. NAJWAŻNIEJSZEGO nie zdobędę chodzi o sławę zbyt mało ludzi to czyta. Ok jeśli podchodzimy do tego od strony czysto materialnej spójrzmy na to tak 400 gem to równowartość około 4$ od ruskich jak potarguje to i 3$. Cena dolara aktualnie 3.59 zł z danych NBP, czyli sprzedajemy nasze dzieło za pieniądze o wartości 14 zł i 36 gr. Jest to około godzina pracy, myślę że godzina na dobry build to za mało, także podsumowując jakieś 7-8 zł za godzinę, a jeszcze nie wiadomo jak konkurencja, bo nie mamy pewności że nasze 2h pracy wygra konkurs, zależy to od widzimisie jednej lub paru osób. Także ktoś tu robi was w chuja a wy się cieszycie że wygracie skina hue hue. Tak na poważniej to w konkursach nigdy nie wygrywa "wygrany" XD
05.09.2017 (20:00)
avatarCrucy (659)
A w międzyczasie administrator tej strony (nie podam z nicku kappa) oddaje na reddicie kod do bundle z obecnego dungeona

( ͡° ͜ʖ ͡°)
05.09.2017 (23:24)
avatarPanSIlent (1428)
To może weźmiemy duży łyk herbaty i przeanalizujemy komentarz?

Pierwsza sprawa - motywacja. Nikt cię nie zmusza do brania udziału w konkursie. Jeśli uważasz, że twoja praca to jest zbyt wspaniała aby zagościć na łamach portalu to w porządku. Nikogo nie zmuszam. Skórki - i planowane gemy - mają na celu zachęcić ich do wzbogacenia portalu. Dla innych to dobra zagroda za wysiłek.

Druga sprawa - Rosjanie. Żywię głęboką pogardę i tracę jakikolwiek szacunek do ludzi kupujących gemy "na lewo". Hi-Rez pozwala na granie w swoje produkcje bez konieczności wydawania złamanego grosza. Gemy to waluta "premium" i nie ma potrzeby aby je w ogóle kupować. Jednakże muszą się oni za te pieniądze utrzymać i stale ulepszać gry dlatego celowe ograniczanie ich przychodów mogę porównać do cebulactwa na poziomie kradzieży darmowego ekwiwalentu.

Trzecia sprawa - kwalifikacje. Podejrzewam, że nigdy nie miałeś takiej wątpliwej przyjemności weryfikować prace konkursowe i nigdy nie musiałeś odrzucać prac "na czwórkę" aby nagrodzić prace "piątkowe". Gdyby pozwalały na to możliwości, każdy byłby wynagradzany, jednak pula nagród jest ograniczona i do tego momentu nie zauważyłem jakichkolwiek oskarżeń o oszustwa lub o ustawione wybieranie od osób które przegrały. Widza one z jaką pracą przegrały i przyznają się do porażki.

Co do Bundle - podejrzewam, że jesteś inteligentny i słyszałeś o pojęciu reklamy. Publikując kody i wspominając o portalu zapewniam więcej zagranicznych odsłon i zwiększam prestiż portalu. Dlatego nawiązując do początku komentarza pierwszego eksperta, to, że jest niewielka ilość komentarzy nie znaczy, że strona zajmuje niską pozycję.
07.09.2017 (9:40)
avatarihjasty (908)
Brałem kiedyś udziały w konkursach nie ze względu na wygrane, a z tego aby pomóc rozwijać się portalowi zaniechałem tego bo sam portal się nie rozwija co z tego, że użytkownicy pomagają administracja robi co może jak właściciel ma to gdzieś i mamy stronę na miarę 2013 roku.

Kiedyś kupowałem gemy za ciężko zarobione pieniądze kupując gemy przez SMS. Kto jest winien podrożenia stawki SMS o kilkaset %? Nie wiem może nie znam się na ekonomi może głupi jestem, ale co lepiej wychodzi dla Hi Rez kupno od 1000 ludzi gemów przez ruskich o połowę taniej czy kupno przez 100 osób gemów w cenach z ich krajów? Jakbym miał kupować 2.5k gemów za prawie 150 zł to by mnie chyba popier... do reszty. Przez pół roku nie kupowałem gemów od momentu kiedy skasowali SMS do momentu kiedy dowiedziałem się że można kupować od ruskich. Ile zarobili przez te pół roku? Ta gra jest free to play, a kupno gemów gdziekolwiek to tylko moja dobra wola w kierunku wydawcy.

Nie mam zielonego pojęcia po co nam zagraniczne odsłowny na Polskiej stronie, chyba tylko do klepania hajsu z reklam po stawkach amerykańskich xD i pozycjonowaniu jej wyżej w jakimś Bangladeszu.

Reszty nie komentuje, bo ten mój post to zwykły troll i marna prowokacja.
07.09.2017 (10:11)
avatarCrucy (659)
Mój komentarz z bundle był tylko haczykiem i szczerze mnie to nie interesuje gdzie lecą kody podarowane przez Hi-Rez, jednakże skoro podałeś taki a nie inny powód, to pozwolę sobie odpowiedzieć (co ostatnio rzadko robię).

Znam pojęcie reklamy, za dużo szeptanego marketingu dookoła, jednak nie widzę żadnej reklamy w poście na reddicie, który:
1) nie wzbił się wystarczająco wysoko względem punktów (ludzie starają się podwyższyć swoje szanse). Komentarze też pomagają, no ale to właśnie punkty najbardziej kuszą użytkowników, no ale ok, to nie jest Twoja wina
2) jest portalem, na którym ludzie podają sobie buildy/style gry, często znacznie lepsze niż większość >aktualnych< buildów, bo mają podstawę wielu osób - na SB jest niewielu doświadczonych graczy sezonu 5, a jeśli są, to się nie wyjawiają
3) chyba najważniejsze - NIE zawiera nazwy portalu

https://i.imgur.com/shORYNi.png

Na całą stronę jedyna fraza smitebuild to jakiś Polak starający się wygrać kod śmiesznym komentarzem - zakładam, że on zna portal.

Jeśli jedyną osobą (o ile w ogóle), która dowiedziała się o portalu jest zwycięzca, to faktycznie zwiększy popularność portalu, normalnie mistrzostwo marketingu xD
07.09.2017 (19:43)
avatarPitchPL (253)
osjanie. Żywię głęboką pogardę i tracę jakikolwiek szacunek do ludzi kupujących gemy "na lewo".

Ciekawe sformułowanie.

Nie widze by była możliwość płatności w PLN . I nigdy nie będzie bo polska to małe gówno i nie warte czasu.
Gdyby Hi-Rez chciał za to banować polaczków czy innych graczy to by to dawno zrobił.

Tak dla waszej informacji polacy kupujący gemsy od ruskich to marny procent, poniżej 10ciu. To hamerykanie kupują gemsy od ruskich gdzie w przeciwieństwu do nas ceny są dostosowany do ich dollarsóff.

Stawiam że gdybyś Silent nie odgrywał "tak ważnej" (jeśli można to tak nazwać) roli w polskim community też byś kupował gemsy od ruskich.

Kolejną sprawą że jakby nie patrzeć hamerykanie nie mają 23% vatu.ps:Niedługo te 3 ostatnie komy będą mieć dlugość jednego koma shireia.
ps2: taki chuj kupuje u ruskich bo #nationalityonion
07.09.2017 (21:40)
avatarBisiek (232)
Nie prowokujcie Silenta do wydawania wszystkich kodów obcokrajowcom, bo do tego dojdzie jak się obrazi :c
07.09.2017 (22:58)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany/zarejestrowany Zarejestruj się!